• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

1 Yılda 550 bin kişi Turuncu Ekstra’nın avantajlarından faydalandı

20 Mayıs 2019 Pazartesi 15:00
12
14
16
18

1 Yılda 550 bin kişi Turuncu Ekstra’nın avantajlarından faydalandı

           HABER MERKEZİ     
     ING Bank’ın geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği tasarruf odaklı yenilikçi programı Turuncu Ekstra, ilk yılında 550 bin müşteriye ulaştı. Turuncu Ekstra programının bireysel müşterilerinin birikimlerine sunduğu yüzde 2 ek faiz, dijital kanallarda ücretsiz havale ve EFT, ATM’lerden ücretsiz para çekimi gibi avantajların yanı sıra indirimli alışveriş ayrıcalıklarından faydalanan Turuncu Ekstra müşterileri, toplamda 40 milyon TL’nin üzerinde tasarruf yaptı. ING Bank olarak  lider tasarruf bankası olma hedefiyle faaliyet gösterdiklerinin altını çizen ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, “Turuncu Ekstra ile sunduğumuz avantaj ve indirimlerle tasarruf sahipliğini teşvik ederek ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyor olmaktan memnunuz” dedi.
    Sürdürülebilir bankacılık anlayışıyla müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ING Bank’ın geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği Turuncu Ekstra programı, ilk yılını geride bıraktı. Program kapsamında 550 bin müşteriye ulaşılırken 235 bin banka müşterisi Turuncu Ekstra kart ile harcama yaptı. 30 bin müşteri, ING Bank’ın anlaşmalı iş ortaklarının kampanyalarıyla alışveriş yaparak toplamda 900 bin TL’lik indirimden faydalandı.  

     Turuncu Ekstra ile tasarruf hesapları olan e-Turuncu ve Turuncu TL hesapları çok daha avantajlı hale geldi. 100 binin üzerinde müşteri bir yılda Turuncu Ekstra ile birikimlerine 38 milyon TL’nin üzerinde ek faiz kazanırken, 30 binin üzerinde Turuncu Ekstra müşterisi, ihtiyaç duyduğu anda ING ATM’lerinden olduğu gibi diğer banka ATM’lerinden de ücret ödemeden para çekerek, ayda 125 bin TL’nin üzerinde tasarruf etti. Turuncu Ekstra’lılar, ING Mobil ve internet şubesini kullanarak aylık ortalama 100 bin’in üzerinde havale ve EFT işlemlerini ücretsiz yaparak, ayda 500 bin TL’nin üzerinde tasarruf sağladı. Yüzde 2 ek faiz, dijital kanallarda ücretsiz havale ve EFT, ATM’lerden ücretsiz para çekimi gibi avantajların yanı sıra indirimli alışveriş ayrıcalıklarından da faydalanan Turuncu Ekstra’lılar, bir yılda toplamda 40 milyon TL’nin üzerinde tasarruf yaptı.

Alper Gökgöz: “Turuncu Ekstra ile sürüdürülebilir ekonomik büyümeye katkı sağlıyoruz”
     Turuncu Ekstra programının ilk yılını değerlendiren ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, “Turuncu Ekstra’yı odağımıza tamamen müşteri istek ve beklentilerini alarak, inovatif bir süreç sonunda hayata geçirmiş olmamızın bir yıl sonunda aldığımız başarılı sonuçlarda oldukça büyük bir etkisi var” dedi. Turuncu Ekstra ile müşterilerini tasarrufa yönlendirmeyi hedeflediklerinin altını çizen Gökgöz, “Biz ING Bank olarak lider tasarruf bankası olma hedefiyle faaliyet gösteriyor ve bu doğrultuda yenilikçi ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Turuncu Ekstra ile sunduğumuz ek faiz, ücretsiz bankacılık işlemleri ve indirimlerle tasarruf sahipliğini artırarak hem müşterilerimizin kişisel bütçesine hem de ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyor olmaktan memnunuz” değerlendirmesinde bulundu.

     ING Bank’ın Turuncu Ekstra programı, müşterilerine pek çok avantaj sağlıyor. ING Banka Kartı ile yapılacak alışverişler veya vadesiz hesaptan gerçekleştirilecek fatura ödemeleriyle aylık minimum 750 TL’ye ulaşan müşteriler, bir sonraki ay e-Turuncu ve Turuncu TL hesaplarında yüzde 2 ek faiz kazanıyor, ayda 3 defa diğer banka ATM’lerinden masrafsız para çekebiliyor ve yatırabiliyor. Üstelik ING Mobil ve internet şubesinde yapacakları EFT ve havalelerde masraf ödemiyor.
     Turuncu Ekstra programına ING Mobil, internet şubesi ve ParaMara uygulaması üzerinden, en yakın ING Bank şubesinden veya çağrı merkezinden katılmak mümkün.


+ Benzer Haberler
» İzmirli sanayiciye Afrika kapılarını açıyor
» İngiliz seyahat şirketi Thomas Cook iflas etti
» Corendon, ‘İkinci Pilot Adayları’ projesi düzenliyor
» Yelki yöresel pazarı ikinci yaşını coşkuyla kutladı
» İdil Yiğitbaşı, “Kaliteli süt, eğitimle geliyor”
» Zorba Balesi Çeşme’yi büyüledi
» Çeşme Festivali finali muhteşem oldu
» Haksız rekabet artıyor
» Hazır giyim ve tekstil endüstrisi ABD’ye ihracat çıtasını 5 milyar dolara çıkardı
» Gençlerin yüzde 45’i mutsuz


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 24.09.2019
  Ticaret 23.09.2019
  Ticaret 21.09.2019
  Ticaret 20.09.2019
  Ticaret 19.09.2019
  Ticaret 18.09.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni