• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

2020’ye ‘bembeyaz’ başlangıç

16 Ekim 2019 Çarşamba 14:00
12
14
16
18

2020’ye ‘bembeyaz’ başlangıç

   ► İzmir Fuarcılığı, 14. kez gerçekleşecek IF Wedding Fashion İzmir- Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı ile 2020 yılına muhteşem bir başlangıç yapacak.

           HABER MERKEZİ     
     İzmir Fuarcılığı, 14. kez gerçekleşecek IF Wedding Fashion İzmir – Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı ile 2020 yılına muhteşem bir başlangıç yapacak. 21 – 24 Ocak 2020 tarihleri arasında “masal” gibi bir dört gün yaşatmaya hazırlanan IF Wedding Fashion İzmir, İzmir başta olmak üzere Türkiye ile dünyanın her noktasından sektör profesyonelini ağırlayacak.
     Kapladığı alan bakımından Avrupa’nın en büyüğü olarak görülen IF Wedding Fashion İzmir; etkileyici stantları ve 2020 ile 2021 modasına yön verecek gelinlik, damatlık, abiye tasarımlarıyla sektörün buluşma noktası olacak.
     Önemli isimlerin podyumda yer alacağı defilelerin yanında, 11. Uluslararası Gelinlik Tasarım Yarışması da sektöre yeni isimler kazandırmanın gururunu yaşatacak.

     İlk olarak 2007 yılda düzenlenerek sektör profesyonellerini buluşturmaya başlayan, Türkiye’yi dünyada “gelinlik, damatlık ve abiye” merkezi haline getiren IF Wedding Fashion İzmir - Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı; 2020 yılının ilk fuarı olarak dikkat çekiyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) partnerliğinde İZFAŞ tarafından 21 – 24 Ocak 2019 tarihlerinde bir kez daha kapılarını açmaya hazırlanan IF Wedding Fashion İzmir, on dördüncü kez binlerce sektör profesyonelini İzmir’de bir araya getirecek.
     2020 ile 2021 modasına yön vermenin yanında, alanında uzman katılımcıların yepyeni tasarımlarını görücüye çıkaracağı IF Wedding Fashion İzmir’de; düzenlenecek defileler ile ünlü mankenler de sektöre damga vuracak.

Yine büyüleyecek
     14. IF Wedding Fashion İzmir’de A ve B Holü buluşma noktaları olacak. A Holü’nde gelinlik ve damatlık tasarımları, B Holü’nde ise abiye giyim sektör profesyonellerini karşılayacak. Görkemli stantlar ve birbirinden özel tasarımların görücüye çıkacağı fuarda, görsel şölen ziyaretçileri etkileyecek. Yabancı katılımcılar ile fuarın olmazsa olmazı tasarımcılar da A Holü’nde yer alacak. Hem Türkiye hem de dünyanın her noktasından fuarizmir’e gelecek sektör profesyonelleri, aradıkları her şeye erişme imkanı bulacak. Stantlardaki görsel şölene en büyük katkıyı, önemli isimlerin podyuma çıkacağı defileler verecek. B Holü’nde olması planlanan defileler, ziyaretçilere keyifli anlar yaşatırken tasarımları da mankenler üzerinde görme imkanı sağlayacak.

Yeni tasarımcılar aranıyor
     Yalnızca profesyonel ziyaretçiye açık olarak fuarizmir’de gerçekleştirilecek IF Wedding Fashion İzmir, bünyesinde 11. kez düzenlenen Uluslararası Gelinlik Tasarım Yarışması’yla sektöre yeni tasarımcılar kazandırmaya devam ediyor. Bu kez “Yeni Nesil Etkisi” temasıyla gerçekleşen Uluslararası Gelinlik Yarışması; sektörü yeni tasarımlarla güçlendirmeyi, uluslararası pazarlarda moda ve trend yaratabilecek özgün tasarımları ortaya çıkarmayı hedefliyor.   Özgünlük şartının arandığı 11. Uluslararası Gelinlik Tasarım Yarışması’nda, son başvurular 11 Kasım’da olacak. Ön eleme ise 21 Kasım 2019’da yapılacak. 22 Kasım’da ise yarı finalistler ilan edilecek. Ödül töreni ise IF Wedding Fashion İzmir’in açılış günü olan 21 Ocak’ta gerçekleşecek.

Sayılarla 13. IF Wedding Fashion İzmir
     İlki 1- 3 Mart 2007 tarihinde, 75 firma ile 4 bin metrekare alanda gerçekleşen, 177’si yabancı 4 bin 864 ziyaretçiyi ağırlayan IF Wedding Fashion İzmir- Gelinlik, Damatlık ve Abiye Fuarı; modaya yön veren bir konuma geldi. Fuarda; İzmir başta olmak üzere Adana, Ankara, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul ve Konya’dan toplam 207 yerli katılımcı yer aldı.  Fuarda yurt dışından da katılımlar bulundu. Amerika, Hindistan, Hong Kong, Lübnan, Romanya ve Rusya’dan 14 katılımcı IF Wedding Fashion İzmir’de hem ürünlerini sergiledi hem de yerli firmalarla iş görüşmeleri yapma fırsatı elde etti. A ve B Holü’nde gerçekleşen fuarda, toplam 221 katılımcı bulundu. 


+ Benzer Haberler
» TİAD, Kovid-19’un takım tezgahları sektörüne etkilerini ölçümledi
» Aile Danışmanlığı Ulusal Yeterlilik Belgesi hazırlanıyor
» Sanal ticarete gerçek destek
» Mermercilerden ihracata ‘Fotoğraflı’ katkı
» Küresel salgına rağmen yatırıma devam
» Asansörde virüse karşı yeni çözümler yolda
» Başkan Kılıç sosyal medyayı salladı
» E-Spor pazarı 1,5 milyar dolara koşuyor
» Yabancı finans kuruluşlarının Çin’deki toplam aktifleri 702 milyar doları aştı
» Dünyada yaklaşık 1 milyar bisiklet olduğu ortaya çıkt


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  ticaret 27.05.2020
  Ticaret 22.05.2020
  Ticaret 21.05.2020
  Ticaret 20.05.2020
  Ticaret 19.05.2020
  Ticaret 18.05.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni