• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Akbank, nakit yönetimi ve ödemelerde en iyi banka

16 Ekim 2019 Çarşamba 13:00
12
14
16
18

Akbank, nakit yönetimi ve ödemelerde en iyi banka

           HABER MERKEZİ     
     Akbank, Global Finance’de “Türkiye’nin En iyi Nakit Yönetimi Bankası” ve EMEA Finance’de de “Doğu ve Orta Avrupa’nın En İyi Ödeme Bankası” seçildi.
     Akbank’ın, müşterilerine en iyi bankacılık deneyimi yaşatmak amacıyla geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetleri, yerel ve küresel düzeyde en prestijli ödülleri kazanmaya devam ediyor. Akbank, Merkezi New York’ta bulunan Global Finance Dergisi’nin düzenlediği yarışmada, “Türkiye’nin En iyi Nakit Yönetimi Bankası” ödülünü, uluslararası finans yayıncılığının önde gelen gruplarından EMEA Finance’in düzenlediği yarışmada da “Doğu ve Orta Avrupa’nın En İyi Ödeme Bankası” ödülünü kazandı.

     Dünyanın en önemli ödül organizasyonlarında öne çıkan Global Finance ve EMEA Finance dergilerinin ikisinden birden ödül kazanarak, küresel finans piyasalarında Türkiye’nin gücünü bir kez daha gösterdiklerini vurgulayan Akbank Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Bölüm Başkanı Erdoğdu Paker, “Her iki ödülün arkasında, Akbank’ın sağlam aktifleri ve güçlü dijital altyapısı ile yüksek nitelikli uzman kadrolarının yenilikçi çalışmaları yatıyor” dedi

“Her segmentteki müşterilerimize farklı ürünlerle, tüm kanallardan hizmet veriyoruz”
     “Akbank Nakit Yönetimi olarak, müşterilerimizin ödeme, tahsilat, stok yönetimi, ticaretin finansmanı ve nakit akışı gibi tüm ihtiyaçlarına çözümler sunarken, aynı zamanda onların dijitalleşmelerine katkı sağlıyor ve müşterilerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Farklı müşteri gruplarımız için farklı hizmet modellerimiz mevcut. Global düzeyde ödeme platformlarının yaygınlaşmasına bağlı olarak, müşterilerimize kendilerine en uygun platformlardan hizmet verebilmek için, bir yandan teknolojiye yatırımlarımızı sürdürürken, diğer yandan da farklı platformlarla iş birliklerimizi geliştiriyoruz.

     Bu sayede, müşterilerimizin yanında, onların değer zincirindeki tüm paydaşlar için finansman çözümleri sunuyor, tam ihtiyaç anında dijital kanallardan kolay finansman sağlayan ürünler geliştiriyoruz. Yakın zamanda uygulamaya aldığımız Digital Ödeme Garantisi ürünü, ticarette tahsilat güvencesini sağlarken benzer nitelikteki Çek, Doğrudan Borçlandırma ve Teminat Mektubu ürünlerinin özelliklerini bünyesinde topluyor. Tamamen digital ortamda kullanılan, alacak iskontosu ve alacak devri özellikleri ile öne çıkan Digital Ödeme Garantisi ürünü tek bir limit ile birden fazla satıcı firmaya, tamamen alıcı firmanın kontrolünde tahsilat garantisi sağlıyor.

     Her iki ödülü de Akbank Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Bölüm Başkanı Erdoğdu Paker, geçtiğimiz günlerde Londra’da düzenlenen yıllık SİBOS Konferansları sırasında, Global Finance yayın direktörü ve editörü Joseph Giarraputo ve EMEA Finance yayın direktörü Christopher Moore’un elinden aldı.


+ Benzer Haberler
» “Maden sektöründe başarı için güç birliği yapılmalı”
» Vatandaş yeni “Gümrük Rehberi” ile sorularına yanıt bulacak
» İnternetten ilaç satışının önüne geçilemiyor
» İşler: Konaklama vergisi sektöre ağır gelir
» En iyi tasarımlar Design Week Turkey’de sahiplerini buldu
» Tarım Krediden tarım sigortası çağrısı
» Türk ayakkabı sektörü dünyaya meydan okuyor
» Hedef, Ege’yi Türkiye’nin lokomotifi yapmak
» Palandöken, “Faiz ve komisyon oranlarının düşmesi sevindirici”
» “Ülkemizde emlak vergisi tespitleri gerçeği yansıtmıyor”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 16.11.2019
  Ticaret 15.11.2019
  Ticaret 14.11.2019
  Ticaret 13.11.2019
  Ticaret 12.11.2019
  Ticaret 11.11.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni