• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Allianz Türkiye’den sektörde bir ilk; “Allianz Sağlık Cüzdanı”

16 Kasım 2020 Pazartesi 13:00
12
14
16
18

Allianz Türkiye’den sektörde bir ilk; “Allianz Sağlık Cüzdanı”

           HABER MERKEZİ      
     Allianz Türkiye dijital dönüşüm stratejisi doğrultusunda hayata geçirdiği “Allianz Sağlık Cüzdanı” programı ile sektörde bir ilke imza atıyor. Program kapsamında “Allianz Modüler Sağlık” ve “Bireysel Tamamlayıcı Sağlık” poliçelerine sahip olan müşteriler için hazırlanan sağlık cüzdanlarına, “Sağlıklı Puan” yükleniyor. Puanlar yeni poliçe alımında ya da yenilemesinde indirim olarak kullanılıyor.
     Allianz Türkiye, sigortalıları ile olan bağını hayata geçirdiği yenilikçi uygulamalarla güçlendirmeye devam ediyor. Müşterilerinin hayatları boyunca her an yanlarında olmayı hedefleyen Allianz Türkiye, dijital dönüşüm stratejisi kapsamında hayata geçirdiği “Allianz Sağlık Cüzdanı” programı ile sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

     Gelecekte yeni uygulamalarla zenginleştirilmesi planlanan programın ilk fazında, “Allianz Modüler Sağlık” ve “Bireysel Tamamlayıcı Sağlık” poliçelerine sahip olan müşterilerinin sağlık cüzdanlarına “Sağlıklı Puan” yüklemesi yapılıyor. Puanlar poliçenin sağlık primi üzerinden hesaplanıyor ve müşterilerin sağlık cüzdanlarına toplam prim üzerinden bir kez, yüzde 3 puan yüklemesi yapılıyor. 1 puanın 1 TL olarak kabul edildiği programda puanlar; yeni bir “Allianz Modüler Sağlık” veya “Bireysel Tamamlayıcı Sağlık” poliçesi alırken ya da poliçeyi yenilerken indirim olarak kullanılabiliyor.  Allianz Sağlık Cüzdanı uygulamasından ilk etapta mevcut müşteriler ile 31 Aralık 2020 tarihine kadar yeni Modüler Sağlık ve Bireysel Tamamlayıcı Sağlık poliçeleri satın alan müşteriler yararlanabiliyor.

“Hizmetlerimizi, aldığımız geri bildirimler ışığında sürekli iyileştiriyoruz”
     Sektörde benzeri olmayan öncü bir uygulamaya daha imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Allianz Türkiye Sağlık Sigortaları Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir “Allianz Türkiye’de; insanı merkeze alan bir sigorta şirketi olma yolunda çalışmalarımızı; çeviklik, yalınlık, verimlilik, müşteri ve teknoloji odaklarımız doğrultusunda planlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç, beklenti ve memnuniyetlerini yakından takip ediyor, aldığımız geri bildirimler ve yaptığımız analizler ışığında, ürün ve hizmetlerimizi sürekli iyileştiriyoruz. Bir süredir üzerinde çalıştığımız “Allianz Sağlık Cüzdanı” ile sektörümüzde bir ilke daha imza atmış olduk.

     Programımızın ilk fazında “Allianz Modüler Sağlık” ve “Bireysel Tamamlayıcı Sağlık” müşterilerimize gelecekte indirim olarak kullanabilecekleri puanlar kazandırıyoruz. Müşterilerimiz mevcut poliçesinden kazandığı 100 puanı, örneğin bir yakını için alacağı, 500 TL’lik yeni bir “Bireysel Tamamlayıcı Sağlık” poliçesinde kullandığında 400 TL ödeme yapıyor. Programımız; müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmış dinamik bir program. Önümüzdeki dönemde yeni geliştirmelerle müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermeye devam edeceğiz.” dedi.


+ Benzer Haberler
» Yıllık enflasyonda % 18,95’lik artış
» EİB’ten Temmuz ayında 1 milyar 238 milyon dolarlık ihracat
» İkinci el araç piyasasında daralma devam ediyor
» Borcunu peşin ödeyenlere yüzde 90 avantaj
» Çelik üretiminde dünya daralırken Türkiye büyüdü
» Metro için ilk ihale 9 Ağustos’ta
» Urla Birgi’de çıkan yangın kısa sürede söndürüldü
» “Sizi kendi kaderinizle baş başa bırakmayacağız”
» Yudum Egemden Lezzetine dünyanın saygın yarışmalarından 3 ödül
» 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı yatakhane bakım ve onarımı yaptıracak


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 04.08.2021
  Ticaret 03.08.2021
  Ticaret 02.08.2021
  Ticaret 31.07.2021
  Ticaret 30.07.2021
  Ticaret 28.07.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni