• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Kariyer  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  TİCARET SOHBETLERİ  |  FİNANS  |  İHALELER  |  TİCARET BORSALARI  |  RESMİ GAZETE

Ana sınıfına başlayacak öğrencilerin Uyum Haftası kitabı Tudem’den hediye

11 Eylül 2017 Pazartesi 15:00
12
14
16
18

Ana sınıfına başlayacak öğrencilerin Uyum Haftası kitabı Tudem’den hediye

           HABER MERKEZİ     
     Tudem Yayın Grubu, bu yıl ana sınıfına başlayacak 60 ay ve üstü çocukların bir haftalık uyum eğitimi kitabını hediye ediyor. Ana sınıflarında 11 – 15 Eylül Uyum Haftası boyunca yapılabilecek çalışmaların yer aldığı Uyum Haftası Kitapçığı, çocukların ev ile okul arasında bağ kurabilecekleri bir çalışma sistemi içeriyor. Kitapçık Tudem bayilerinden ve internetten ücretsiz dağıtılıyor.

     Tudem Yayın Grubu çatısı altındaki Uçanbalık Yayınları, 11 Eylül’de okul ile ilk kez tanışacak 60 ay ve üstü çocukların Uyum Haftası boyunca derste yapabilecekleri çalışmaları Uyum Eğitimi Kitapçığında topladı. Üstelik Uçanbalık bu kitapçığı öğrenci ve öğretmenlere ücretsiz olarak veriyor. Uyum Haftasını “ne işleyeceğim?” telaşına düşmeden geçirmek isteyen öğretmenler, Uçanbalık Erken Öğrenme Seti Uyum Haftası Kitapçığını Tudem bayilerinden ya da internetten ücretsiz edinebilir; öğrencileri için çoğaltabilir ve sınıfında kolayca kullanabilir.

     İlk hafta öğretmenler için hayat kurtaracak nitelikte olan bu kitapçık, çocukların ev ile okul arasında bağ kurabilecekleri bir çalışma sistemi içeriyor. Uyum Haftası Kitapçığı, Tudem’in bu sene ilk kez satışa sunduğu 28 parçalık Uçanbalık Erken Öğrenme Seti’nin ücretsiz dağıtılan bir parçası olarak öğretmenlerin hizmetine sunuluyor.

     Tudem, sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden anasınıfı öğretmenlerini uyum haftasında bu kitapçığı kullanmaya; çoğaltarak ya da elektronik ortamda öğrencileri ve diğer öğretmenler ile özgürce paylaşmaya davet ediyor.
     28 parçadan oluşan, 60 ay ve üstü çocuklara yönelik Uçanbalık Erken Öğrenme Seti’nde Milli Eğitim Bakanlığı öğretim programının yanında Reggio Emilia ve “beyne dayalı öğrenme metodu”ndan faydalanıldı. Bu seti kullanan öğretmenlere sınıfında kullanabileceği diğer materyalleri de içeren Öğretmen Seti hediye ediliyor.   

Tudem Yayın Grubu hakkında:
     Tudem Yayın Grubu, eğitim ve kültür yayıncılığı alanında 34 yıldır faaliyet gösteriyor. Sektöründe lider konumda bulunduğu eğitim yayıncılığının yanı sıra, 15 yılı aşkın bir süredir sürdürdüğü kültür yayıncılığı ile de özgün, nitelikli ve güvenilir eserleri edebiyat dünyasına kazandırıyor. Tudem Eğitim ve Bloktest, 250’yi aşkın ürün sayısıyla her geçen yıl ailelerin ve öğretmenlerin güveni ile büyümeyi sürdürüyor. Tudem Yayın Grubu, 7 yaş altı çocuklara yönelik Uçanbalık, 7-15 yaşa yönelik Tudem Edebiyat, derdini çizgiyle anlatan hikâyelerin yer aldığı Desen ve çağdaş dünya edebiyatının en yaratıcı ve özgün eserlerini yayımlayan Delidolu gibi farklı markaları ile her yaş grubuna hitap eden, farklı edebi türlerdeki kitapları okurları ile buluşturuyor.  
     Tudem Yayın Grubu, İzmir merkez ofisi, İstanbul Beşiktaş ve Kadıköy kitabevleri, Türkiye’nin her noktasına yayılmış 200’ün üzerinde bayisi, zincir, perakende ve satış kanallarıyla Tudem Yayın Grubu, ülkemizdeki her çocuğa, gence, öğretmene, okura ulaşmayı hedefliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


+ Benzer Haberler
» Kurulan şirket sayısı yüzde 32,67 azaldı
» Palandöken, “Gıda ürünlerindeki KDV karmaşası son bulmalı”
» İzmir İtalyan Ticaret Odası’ndan fuar çağrısı
» Yaş Meyve Sebze Sektörü Ortaca’da buluştu
» “26 milyar $ katma değer sağladık”
» Borsa’dan tarım alanında proje fikri olan gençler için ödüllü yarışma
» Şişecam’ın kredi notuna Fitch’ten teyit
» Didim D-Marin’de Petrol Ofisi ve Asmira farkı
» Temsa Bayisi Yaşaroğlu ilk yarıda satış hedefine ulaştı
» Şehit Polis Kesikoğlu’nun adı Urla’da yaşayacak


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 21.07.2018
  Ticaret 20.07.2018
  Ticaret 19.07.2018
  Ticaret 18.07.2018
  Ticaret 17.07.2018
  Ticaret 16.07.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni