• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Apsiyon, 1 milyon konutun yönetimini dijitalleştiriyor

23 Nisan 2021 Cuma 00:00
12
14
16
18

Apsiyon, 1 milyon konutun yönetimini dijitalleştiriyor

           HABER MERKEZİ      
     Toplu yaşam alanı yöneticilerine; CRM’den finans yönetimine, iş takibinden elektronik güvenlik sistemlerine kadar, ihtiyaç duyulan tüm çözümleri sunan Apsiyon, dijitalleşmeye artan taleple birlikte 1 milyon konutun yönetimini dijitalleştiriyor. Yazılım konusunda uzman üç girişimci tarafından 2012 yılında kurulan ve başarılı büyüme ivmesi ile dikkat çeken şirket, toplu yaşam alanlarını geleceğin teknoloji trendleriyle buluşturuyor.
     İnsan odağındaki inovatif çalışmaları ile birçok ulusal ve uluslararası listede yer alan Apsiyon; online aidat, kira ve fatura ödemeleri gibi değişen ihtiyaçlar özelindeki çözümleriyle 1 milyon konutun yönetimini dijitalleştiriyor. Son iki yıldır Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketinden biri olan Apsiyon; pandemide değişen ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirdiği Komşum Var, Apsiyon Market, Uzaktan Sayaç Okuma ve Online Rezervasyon Sistemi çözümleriyle, toplu yaşam alanlarında teknolojiyi entegre ettiği yeni bir yaşam tarzı geliştiriyor.

“Türkiye’deki her konutun yönetimini dijitalleştirmeyi ve toplu yaşamayı kolaylaştırmayı hedefliyoruz”
     İnsanların hayatına dokunmak ve teknolojiyle hayatlarını kolaylaştırmak için çıktıkları bu yolda bugün 1 milyon konuta ulaştıklarını belirten Apsiyon CEO’su Kudret Türk, “Apsiyon olarak kuruluşumuzda belirlediğimiz ilk ve en önemli hedeflerimizden birisi 1 milyon konuta ulaşmaktı ve bu hedefimize ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 3 kişiyle çıktığımız yolculuğumuza bugün 140 kişilik ekibimizle devam ediyoruz. Ekibimizi her geçen gün büyütüyor, büyüyen ekiple yeni hedefler belirliyoruz. Günümüzün değişen ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza durmaksınız devam edeceğiz. Bu doğrultuda istihdamımızı ve özellikle Ar-Ge ekibimizin sayısını artıracağız. Güçlü altyapımız ve alanında tecrübeli ekibimizle, Türkiye’deki toplu yaşam alanlarının yönetim süreçlerini son teknoloji ile dijitalleştirmeyi ve hayatları kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Ayrıca hizmet anlayışımızı ve kalitemizi yurt dışına da tamamen açmak istiyoruz. Bundan önce ve bugün olduğu gibi hedeflerimizin tümünü kısa sürede gerçekleştireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

İhtiyaçları doğru okuyup doğru alanlara yatırım yapıyor
     Apsiyon’u kurdukları ilk günden itibaren oldukça hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyüdüklerini hatırlatan Türk şöyle devam etti: “Büyümemizi; sektörün ihtiyaçlarını çok iyi okumaya ve doğru zamanda doğru alana yatırım yapmaya bağlıyoruz. Güçlü teknolojik altyapımız ve Ar-Ge ekibimizle çok hızlı aksiyon alabiliyor ve anlık olarak proje geliştirebiliyoruz. Böylece kullanıcıların sorunlarını son derece hızlı bir şekilde çözebiliyoruz. Hız, çözüm ve insan odaklılık da bize başarıyı ve tavsiye edilebilirliği getiriyor. Tüm bunlara ek olarak, teknolojiyle sağladığımız konforla ve kazandırdığımız zamanla, kullanıcıların hayatının vazgeçilmez bir parçasına dönüşüyoruz. Bizim için insanların hayatında yer almak ve yaşadıkları problemlere çözüm üretmek, rakamsal başarı ve ödüllerden çok daha önemli.”


+ Benzer Haberler
» Kurulu gücün yüzde 52’si YEKA’dan
» Kamuda işe alımlar tek kapıdan yapılacak
» Mobil ödeme alışverişleri 2,5 katına çıktı
» “Türkiye’nin çıkışı üretimde, yeni girişimcilere ihtiyaç var”
» İsraf edilen ekmeğin üretiminde yıllık 18 bin kamyon un kullanılıyor
» DHL Global Forwarding’den Türkiye’ye doğrudan demiryolu hizmeti
» e-menşe belgesinde blokzinciri uygulamaları
» Türk Eximbank, 785 milyon ABD doları tutarında kaynak sağladı
» “Belirsizliğin ortadan kaldırılması tüm taraflara fayda sağlayacak”
» Günlük vak’a sayısı 11.394, iyileşen sayısı 37.261


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 12.05.2021
  Ticaret 11.05.2021
  Ticaret 10.05.2021
  Ticaret 07.05.2021
  Ticaret 06.05.2021
  Ticaret 05.05.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni