• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

AVM’ler artık tek ekrandan yönetilecek

12 Ekim 2020 Pazartesi 12:00
12
14
16
18

AVM’ler artık tek ekrandan yönetilecek

   ► Apsiyon’dan yeni ürün: AVM Yönetim Yazılımı

           HABER MERKEZİ      
     Toplu yaşam alanlarının uçtan uca entegre bir şekilde yönetilmesini sağlayan Apsiyon, yeni ürünü AVM Yönetim Yazılımı’nı tanıttı. Alışveriş merkezi yönetim süreçlerini kolaylaştıran yeni ürün, tek ekrandan süreçlerin yönetilmesine imkan veriyor. Alışveriş merkezi yönetimleri için geliştirilen en kapsamlı yazılım olma özelliği de taşıyan Apsiyon’un AVM Yönetim Yazılımı, entegre sistemler sayesinde ekstra zaman ve verimlilik kazandırıyor.
     Bulunduğumuz ve zaman geçirdiğimiz tüm alanlar günün ihtiyaçları doğrultusunda hızla dijitalleşmeye devam ediyor. Günün değişen ihtiyaçlarına her zaman hızlı çözümler getiren Apsiyon, yeni geliştirdiği AVM Yönetim Yazılımı ile alışveriş merkezlerinin yönetimde ihtiyaç duyduğu tüm süreçlere uygun çözümler sunuyor ve AVM’lerin tek bir ekranda yönetilmesine olanak tanıyor.

     AVM yönetimlerinde karmaşık olan süreçleri pratikleştiren yazılım, Apsiyon’un site yönetim yazılımındaki tüm modüllerini bünyesinde barındırırken ayrıca AVM Yönetimleri’nin; kiracı bazında sözleşme şartlarını belirlemesini ve sözleşmeleri hazırlamasını, mağazaların ve kiracıların sözleşmelerine göre sabit kira veya ciro üzerinden bağımsız bölümlere göre 4 farklı tipte borçlandırma yapabilmesini sağlıyor.
     Hataların ve unutkanlıkların önüne geçmek ise çok kolay! Borçlandırılan döneme ait mükerrer borçlandırma yapılmasını engelleyen yazılım, aynı zamanda AVM yönetimlerine kiracı bazında ve seçilen kriterlere uygun olarak “Sözleşme Bitiyor Hatırlatması” da yapıyor.

Tüm akıllı cihazlardan erişim imkanı
     AVM Yönetim Yazılımı, kullanıcılarını tek bir bilgisayar ile sınırlandırmıyor. Kurulum gerektirmeyen online yapısı sayesinde internete bağlı olan tüm telefon, tablet, masaüstü bilgisayar ve notebook gibi cihazlardan kolay erişime imkan tanıyor. Apsiyon tarafından donanım, bağlantı bakımı ve desteği sayesinde, her zaman yedeklenen ve üst seviye sunucularla çalışan AVM Yönetim Yazılımı, her gün yenilenen güncel yapısı ile de kesintisiz hizmet veriyor.

AVM yönetimlerine özel web sitesi
     AVM yönetimine özel olarak tasarlanabilen web sitesi sayesinde, web sitesi maliyetlerini de azaltan AVM Yönetim Yazılımı, sistem ile tam entegre olarak çalışıyor. AVM resimleri, adresi, telefon numarası, hava durumu, anketleri, güncel haberleri, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sayfaları ve duyuruların paylaşabileceği web sitesine, hiçbir ek ücret ödemeden sahip olunabiliyor. Ayrıca yine ciro tutarları AVM Yönetimi tarafından web sitesine girilebiliyor veya kiracıların web sitesi üzerinden yöneticiye göndermesi sağlanıyor.

Entegre sistemler ile kolay kullanım imkanı
     Kira dağıtımının ve takibinin kolaylıkla yapılabildiği AVM Yönetim Yazılımı, doküman yönetimi sayesinde tüm evrakları kayıt altına alarak gerekli olduğunda kolayca ulaşılmasına olanak tanıyor. Tam entegre Muhasebe Modülü sayesinde hatasız işlemler yaparak zamandan tasarruf ettiren yazılım ile tüm finansal raporlara her an ulaşılabiliyor. Tüm bankalar ile entegre çalışan yazılım, Online Tahsilat süreçlerini de hızlandırıyor. İş Takibi özelliğiyle tüm süreçlerin kolayca yönetilerek verimliliğin artırılmasına imkan tanıyan sistem, tamamen entegre olarak çalışan Kartlı Geçiş ve ve Plaka Tanıma Sistemleri ile de tüm giriş ve çıkışları tek ekrandan yönetilmesi de sağlıyor.


+ Benzer Haberler
» Vefat yüzdesi stabil durumda
» İkinci el’de fiyat artışı devam edebilir
» MB’den kredi kartı faizlerine düzenleme
» HİK uçaklarının lojistiği yerli sanayi ile sağlanacak
» İzmir iş dünyasından deprem mesajı
» SunExpress’ten İzmir’e destek
» Başkan Soyer depremde son durumu anlattı
» Bayraklı Belediyesi, vatandaşı bir an yalnız bırakmadı
» İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri teyakkuzda
» Gaziemir Belediyesi’nde deprem teyakkuzu


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 31.10.2020
  Ticaret 30.10.2020
  Ticaret 29.10.2020
  Ticaret 28.10.2020
  Ticaret 27.10.2020
  Ticaret 26.10.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni