• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Avrupa’daki başarılarıyla dikkatleri çeken May Piar, Türkiye ofisini açtı

28 Ekim 2021 Perşembe 12:00
12
14
16
18

Avrupa’daki başarılarıyla dikkatleri çeken May Piar, Türkiye ofisini açtı


           HABER MERKEZİ      
     2017 yılında Hollanda’da kreatif tasarım ajansı olarak kurulan May Piar Media Agency, Avrupa’daki işbirliklerini zaman içinde genişleterek uluslararası bir PR ve tasarım ajansı oldu. Hollanda, Fransa, İngiltere ve İtalya’daki müşterilerine butik hizmet anlayışıyla yaklaşan May Piar, 2021 yılında ise yeni bir yapılanmaya girdi.

     Türkiye’de istihdam yaratmak ve mevcut ajansların yaptığından farklı bir hizmet sunmak amacıyla 6 ay önce İstanbul ofisini açan ajans, Türkiye’deki müşterilerine hem yurtiçinde hem de yurtdışında PR ve tasarım hizmeti vermeye başladı. Müşterileri için marka bilinirliliğini arttıran, çekici iletişim ve basın stratejileri planlayan ajans, PR, Marka Danışmanlığı, Marka Yönetimi, Stratejik Danışmanlık, Grafik Tasarım (katalog, broşür, sektörel dergi, afiş), Web Tasarım, İçerik Danışmanlığı (her dilde editörlük, içerik, redaksiyon), Styling (moda, dekorasyon, yemek), Prodüksiyon (fotoğraf, video çekimleri) gibi hizmetler vermekte.

     Bugüne kadar birçok firma ve sanatçıyla çalışan May Piar’ın temel farkı ise markasını dünyaya tanıtmak isteyen kişi ve firmalara tüm hizmetleri A’dan Z’ye sağlayabiliyor olması. Butik ve VIP hizmet anlayışına sahip olan ajans, müşterilerinin hayalleri dinliyor ve bu hayalleri gerçekleştirmek için yaratıcı projeler, görsel tasarımlar ve çekici medya iletişimleri planlıyor. Amsterdam merkezli olmaları sayesinde Avrupa, Amerika ve İngiltere basınında da bilinirliliği olan May Piar Media Agency, bugüne kadar dekorasyondan inşaata, modadan eğlenceye, seyahatten üretim sektörüne kadar bir çok müşteri ile işbirliği yaptı. PR’ını ve kreatif tasarımlarını yaptığı bazı sanatçılara da menajerlik hizmeti verdi.(BDS)


May Piar Media Agency Kimdir?
Üniversite sonrasında yurt dışında eğitim hayatlarına devam eden, çeşitli medya kuruluşlarında  ve uluslararası firmalarda çalışan kurucu ortaklarımızın hayalleri sayesinde Amsterdam’da kurulduk. Uluslararası bir danışmanlık deneyimi ile müşterilerimiz için benzersiz marka stratejileri planladık, tasarladık ve hayata geçirdik. Önce Hollanda’da, daha sonra Fransa, İtalya ve İngiltere olmak üzere tüm Avrupa’da hizmet vermeye başladık. Amerika ve Orta Doğu’daki işbirliklerimiz sayesinde tüm dünyada basın yayın stratejileri, görsel iletişim ve markalaşmanın püf noktalarını öğrendik. Bugüne kadar müşterilerimize marka oluşturmadan halkla ilişkilere, kreatif tasarım hizmetlerinden küresel iletişim stratejileri planlamaya, styling ve prodüksiyon çekimlerinden fuar danışmanlığına kadar birçok alanda hizmet verdik. Ajansımız 2017 yılında kuruldu ama tecrübemiz çok daha geriye gidiyor... 2009 yılından bu yana ulusal ve uluslararası firmalarla işbirliği yapıyoruz. Onlar için tasarladık, içerik ürettik ve tarz yarattık... Şimdi bu deneyimleri ajans müşterilerimizle paylaşıyoruz. Her markaya ve müşteriye özel ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir strateji ile bireysel olarak yaklaşıyoruz. Hizmet verdiğimiz kişiler arasında; iş adamları, şirketler (start-up’lar dahil), oteller, restoranlar, mimarlar, sanatçılar (ressamlar, heykeltıraşlar, grafiti tasarımcıları, dijital tasarımcılar, oyuncular, müzisyenler) ve modacılar var.


 


+ Benzer Haberler
» Ege Üniversitesinin istikrarlı yükselişi sürüyor
» Anadolu Isuzu’dan rekor ihracat başarısı
» Haftanın son iş gününde 24.002 vak’a ve 201 vefat
» “Türkiye tarımsal üretimde avantajlı”
» Gıda Etiketleme Mevzuatı’nda düzenleme
» MB: Ticari kredi büyümesinde toparlanma var
» “Enflasyonda kalıcı düşüşe kadar elimizdeki araçları kullanacağız”
» Hisarcıklıoğlu: Asgari ücret enflasyon oranı üzerinde artırılmalı
» Krea ve 48 bayisinin soruşturma toplantısı 4 Ocak’ta
» Doğalgazda kapasite rezervasyonu 10 Aralık’a uzatıldı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 27.11.2021
  Ticaret 26.11.2021
  Ticaret 25.11.2021
  Ticaret 24.11.2021
  Ticaret 23.11.2021
  Ticaret 22.11.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni