• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  TİCARET SOHBETLERİ  |  FİNANS  |  İHALELER  |  TİCARET BORSALARI  |  RESMİ GAZETE

Ayvalık’lı kadınların elinde hayat bulan bir Ege hikayesi

03 Ocak 2018 Çarşamba 10:00
12
14
16
18

Ayvalık’lı kadınların elinde hayat bulan bir Ege hikayesi

           HABER MERKEZİ     
     Türkiye’nin en büyük sıvı yağ üreticisi, zeytinyağının başkenti olan Ege’nin en iyi zeytinleriyle ailenin en yenisi Egemden’i yarattı, hazırladığı özel tasarım şişelerle de farklı bir projeye imza atarak mutlu bir Ege hikayesi yarattı.
     Egemden zeytinyağları Ayvalıklı kadınların maharetli ellerinden çıkan sıcacık bir destek projesine imza atıyor!
     Ürün kalitesinde gösterdiği özenin yanı sıra bulunduğu bölgenin topraklarına ve yerlisine de sahip çıkan Egemden, “Ege’min Bereketi Kadının Emeği” projesi ile çok önemli bir misyonu hayata geçiriyor.

     Ayvalık Belediyesi ve Kent Konseyi iş birliğinde başlayan “Ege’min Bereketi Kadının Emeği” projesinde özel tasarım Egemden zeytinyağı şişeleri, Ayvalıklı kadınların hayallerini yansıttığı rengarenk sanat eserlerine dönüşüyor. 25 - 45 yaş aralığındaki, 40’dan fazla Ayvalıklı kadının maharetli ellerinden çıkan Egemden şişeleri  sosyal sorumluluk projesiyle ev bütçelerine katkı sağlayan mutlu bir Ege hikayesinin kahramanı oluyor.

     Egemden’in özenle seçtiği, en kaliteli Ayvalık zeytinyağı ile doldurulan bu şişelere hayallerini ve sevgilerini işleyen maharetli eller, üretmenin verdiği mutlulukla kendi aile bütçelerine katkı sağlıyor. Yörenin değerlerine ve halkına da sahip çıkan Egemden, “Ege’min Bereketi Kadının Emeği” projesi kapsamında Ayvalıklı kadınlara istihdam sağlayarak yepyeni umutlara ışık oluyor.

     Tüm gurme marketlerden ulaşabileceğiniz Egemden “Ege’min Bereketi Kadının Emeği” şişeleriyle gerçek zeytinyağı lezzetiyle sofralarınızı taçlandırırken, projeye de dahil olarak Ayvalıklı bir kadının hikayesine ortak olacak, bütçelerine de katkıda bulunacaksınız.
www.egemden.com.tr

     Ayvalık Belediyesi ve Kent Konseyi iş birliğinde seçilen 40’dan fazla Ayvalıklı kadının yer aldığı proje, 8 aydır devam ediyor. Şu ana kadar yaklaşık 40.000 adede ulaşan “Ege’min Bereketi Kadının Emeği” şişeleri satıldıkça daha fazla kadına katkıda bulunacak ve sürdürülebilir bir boyutta Ayvalıklı kadınlara istihdam sağlayacak.
     Ayvalık Belediyesi ve Kent Konseyi iş birliğinde  seçilen 40’dan fazla Ayvalıklı kadının yer aldığı proje, 8 aydır devam ediyor. Şu ana kadar yaklaşık 40.000 adede ulaşan “Ege’min Bereketi Kadının Emeği” şişeleri satıldıkça daha fazla kadına katkıda bulunacak ve sürdürülebilir bir boyutta Ayvalıklı kadınlara istihdam sağlayacak.

Savola Gıda Hakkında
     Savola Foods bünyesinde yer alan Savola Gıda Türkiye, ayçiçek yağı, zeytinyağı ve mısır yağı kategorilerinde pazarda aktif rol alıyor. Savola Gıda Türkiye bünyesinde Pazar lideri Yudum markası ile, Egemden, Sırma ve Kızartma Ustası markaları bulunmaktadır. Ayvalık’taki fabrikasında yıllık 140.000 ton tohum yağı ve 20.000 ton zeytinyağı üretim kapasitesine sahip olan Savola Gıda, inovatif yaklaşımları, üretim kalitesi, hammadde niteliği, ve ihracat pazarındaki lider konumu ile sıvıyağ sektörünün en önemli üreticileri arasında yer alıyor.

 


+ Benzer Haberler
» Bornova’da moloz kirliliğine randevulu çözüm
» Kış yüzme kursları kayıtları başladı
» Esnaf vitrinlerinde Bornova
» Gaziler, Bornova’da buluştu
» Ressamlar ve müzisyenler Bornova Günleri’nde buluştu
» Bornova’nın geçmişine ışık tuttular
» Haksız fiyat artışına sıkı denetim
» Ata’nın anısına Bornova Günleri
» Bornova’nın parkları yenileniyor
» Bornova’dan Kaymakam Gündoğan’a vefa


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 22.09.2018
  Ticaret 21.09.2018
  Ticaret 20.09.2018
  Ticaret 19.09.2018
  Ticaret 18.09.2018
  Ticaret 17.09.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni