• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Başkan Atila’dan 21 Haziran çağrısı; Gündoğdu Meydanı’nda Muharrem İnce’ye güç verelim

09 Haziran 2018 Cumartesi 08:00
12
14
16
18

Başkan Atila’dan 21 Haziran çağrısı; Gündoğdu Meydanı’nda Muharrem İnce’ye güç verelim

           HABER MERKEZİ     
     Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila tüm yıl boyunca yaptığı mahalle ve esnaf ziyaretlerini seçim sürecinde de sürdürüyor. CHP Milletvekili Adayı Bedri Serter ve Bornova İlçe Başkanı Asım Güvenle birlikte Çamdibi ve Altındağ’da esnaf ve vatandaşla buluşan  Atila, “24 Haziran’da yereldeki başarımızı genele taşıyacağız” dedi. Tüm İzmirlileri CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin İzmir mitingine katılmaya davet eden Başkan Atila, “İzmir Kurtuluş Savaşımızın başladığı ve nihayetlendiği yerdir. Aynı zamanda demokrasi kentidir. Her zaman olduğu gibi bu konudaki farkımızı gösterelim ve 21 Haziran’da Gündoğdu Meydanı’nda Muharrem İnce’ye güç verelim” dedi.

     Çamdibi’nde vadandaşlarla buluşan Başkan Atila, yerel yönetim olarak yaptıklarını anlatarak bu başarının Türkiye’ye yayılması için destek istedi.
     CHP Milletvekili Adayı Bedri Serter ve CHP Bornova İlçe Başkanı Asım Güven ile birlikte Çamdibi Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Reşat Gençtürk’ü ziyaret eden Başkan Atila daha  sonra Altındağ Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Nejat Yaylıcıkoral ile de bir araya geldi.
     İzmir Ayakkabıcılar Odası Başkanı Yalçın Ata ve Yönetimi ile Altındağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Semerci ve Yönetimi ile esnafın sorunları üzerinde değerlendirmeler yapan Atila, “25 Haziran’da Bornova’da olduğu gibi tüm Türkiye’de esnafımızın yüzü gülecek!” dedi.
     Başkan Olgun Atila Tuna Mahallesi’ndeki seçim bürosu açılışına CHP İzmir Milletvekilleri Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır ve Atilla Sertel ile birlikte katıldı.

Her yer İzmir gibi olsun
     Türkiye’de herkesin İzmir’de yaşamak istediğini hatırlatan Başkan Atila şöyle konuştu: “Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre en çok göç alan kent İzmir. İstanbul’a göç azalırken, İzmir’e artıyor. Hatta İstanbullular bile İzmir’e geliyor. Bunun nedeni başta İzmir Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere yerel yönetimlerimizin çalışmalarıdır.  Bu çalışmalar sayesinde İzmir yaşam standartları en yüksek kent haline geldi. İzmir’deki CHP’li belediyelerin bu başarısının tüm Türkiye’de de olmasını istiyoruz. Bunun için Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanı, CHP’nin de TBMM’de çoğunlukta olması gerekiyor. Yereldeki hizmet başarısının genele yayılması, her yerin İzmir gibi olması için bu gereklidir.”

Muharrem İnce’nin İzmir Mitingi’ne davet
     Tüm İzmirlileri CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin İzmir mitingine katılmaya davet eden Başkan Atila, “İzmir Kurtuluş Savaşımızın başladığı ve nihayetlendiği yerdir. Aynı zamanda demokrasi kentidir. Her zaman olduğu gibi bu konudaki farkımızı gösterelim ve 21 Haziran’da Gündoğdu Meydanı’nda Muharrem İnce’ye güç verelim” dedi.

 


+ Benzer Haberler
» Akkuyu NGS’de ilk fonlama yapıldı
» Elektronik Ticarette Güven Damgası Uygulaması başladı
» “30 kişi iş kazasıyla 25 kişi doğal yolla yaşamını yitirdi”
» EBSOV eğitim için kermes düzenledi
» İşler: Travel Turkey turist ithal eden fuar olmalı
» EPDK’dan sert yaptırım
» “Ulaştırma Bakanı ve TCDD Genel Müdürü istifa etmeli”
» Palandöken, “Kültürümüzün mirası mesleklerimiz yok olmasın”
» ‘70 Hayat’ın geliri Koruncuk Vakfı’na
» Corendon, QM Awards’tan iki ödülle döndü


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 15.12.2018
  Ticaret 14.12.2018
  Ticaret 13.12.2018
  Ticaret 12.12.2018
  Ticaret 11.12.2018
  Ticaret 10.12.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni