• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

BNP Paribas Finansal Kiralama, pozitif leasing yaklaşımıyla yenilenebilir enerji yatırımlarını finanse ediyor

20 Eylül 2021 Pazartesi 15:00
12
14
16
18

BNP Paribas Finansal Kiralama,
pozitif leasing yaklaşımıyla yenilenebilir
enerji yatırımlarını finanse ediyor


           HABER MERKEZİ      
     Profesyonel kullanım amaçlı ekipmanların finansmanında leasing çözümleri sunan BNP Paribas Finansal Kiralama, benimsediği pozitif leasing yaklaşımıyla enerji ve kaynak verimliliği sağlayan yenilenebilir enerji yatırımlarını finanse etmeye devam ediyor. Bu kapsamda BNP Paribas Finansal Kiralama, müşterilerinin öz tüketimlerini karşılamak üzere yaptıkları çatı üzeri güneş enerjisi sistemi yatırımları için 50.000 Euro’dan başlayan projelerde 84 aya varan vade seçenekleriyle finansman imkanı sağlıyor.

     BNP Paribas Finansal Kiralama’nın özellikle son iki yıldır Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük üretici şirketleriyle yaptığı önemli iş birlikleri çerçevesinde, bu konuda uzman kadrosuyla TEB müşterilerinin yatırımlarına destek olduklarını belirten BNP Paribas Finansal Kiralama Genel Müdürü Sibel Alyar şunları söyledi: “BNP Paribas Finansal Kiralama olarak grubumuzun da ana iş stratejilerinde önemli bir role sahip olan kurumsal sürdürülebilirlik konusunda, çevreye ve ekolojik dengeye uyumlu bir şekilde gerçekleştirilen yatırımları desteklemek şirketimizin ana hedefleri arasında yer alıyor. Benimsediğimiz pozitif leasing yaklaşımıyla enerji ve kaynak verimliliği sağlayan yenilenebilir enerji yatırımlarını finanse ediyoruz.”
     Enerjinin sürdürülebilirliğinin önemi arttıkça yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelik yapılan enerji yatırımlarının son yıllarda ülkemizde de hızla artmaya başladığını ifade eden Alyar, “Güneş enerjisi bu kaynaklar arasında en yoğun yatırım yapılan alanlardan biri oldu ve bu yatırımlar artarak devam ediyor” dedi.

84 AYA VARAN VADELERLE FİNANSMAN İMKANI
     Alyar sözlerine şöyle devam etti: “Müşterilerimizin öz tüketimlerini karşılamak üzere yapmış oldukları çatı üzeri güneş enerjisi sistemi yatırımlarında, 50.000 Euro’dan başlayan projelerde 84 aya varan vade seçenekleriyle finansman imkanı sağlıyoruz.”


BNP PARİBAS LEASİNG SOLUTİONS HAKKINDA:
Ekipman finansmanında Avrupa lideri olan BNP Paribas Leasing Solutions, profesyonel ekipmanlara yönelik kiralama ve finansman çözümleri sunarak müşterilerinin ve iş ortaklarının büyümesini desteklemektedir. Kullanım ekonomisini işlerinin merkezinde tutan BNP Paribas Leasing Solutions, işletmelere rekabetçi kalmaları ve sürdürülebilir bir şekilde büyümeleri için ihtiyaç duydukları esnekliği sağlamaktadır. 3.700 uzman personeli ile müşterilerine ve iş ortaklarına dijital süreçleriyle destek veren BNP Paribas Leasing Solutions, 2020 yılında Avrupa, Asya, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada da dahil olmak üzere 20 ülkede toplam 12.8 milyar Euro değerinde 310.000 adet proje finanse etmiştir. Türkiye’de BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş. olarak hizmet veren şirket, müşterilerine leasing finansal çözümleri sunarak, faaliyetlerini uzun vadeli ve kalıcı olarak geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.


 


+ Benzer Haberler
» Yeni vak’a sayısı 25 binin altına indi
» Günlük vak’a sayısında %7 düşüş.
» TÜSİAD: Ülke risk primini düşürmek için öngörülebilirliği arttırmalıyız
» TAV ilk dokuz ayda 88,1 milyon avro net kar açıkladı
» Ağırdır: Senaryolarla üretim modeline geçin
» Piyasalar istikrar istiyor
» TÜRİB Tarımsal Ürün Endeksleri’ne ödül
» Son Kaynak Tedarik Tarifesi miktarı belirlendi
» Yabancı kartlarla yapılan ödemeler 59 milyar TL’ye ulaştı
» Türk Telekom’un yapay zekâ projesine birincilik ödülü


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 25.10.2021
  Ticaret 23.10.2021
  Ticaret 22.10.2021
  Ticaret 21.10.2021
  Ticaret 20.10.2021
  Ticaret 19.10.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni