• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Bosch Termoteknoloji, İsrail’deki distribütörü Ledico’yu Türkiye’de ağırladı

08 Ekim 2019 Salı 13:00
12
14
16
18

Bosch Termoteknoloji, İsrail’deki distribütörü Ledico’yu Türkiye’de ağırladı

   ► Bosch Termoteknoloji yurt dışındaki en büyük distribütörlerinden İsrailli Ledico firmasının bayilerini ve çalışanlarını İstanbul ve Manisa’da ağırladı.

           HABER MERKEZİ     
     Enerji verimli ısıtma sistemleri, sıcak su çözümleri ve soğutma sistemleriyle dünyanın önde gelen tedarikçilerinden Bosch Termoteknoloji’nin yurt dışındaki en büyük distribütörlerinden İsrailli Ledico firması, Türkiye’ye bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi. Ledico’nun genel müdürü, çalışanları ve bayilerinden oluşan 30 kişilik ekip, Bosch Türkiye’nin Küçükyalı’daki Merkez Ofisi ile Manisa’daki Termoteknik Fabrikasına konuk oldu.

     Ledico çalışanları ve bayileri Tarihi Yarımada’da rehber eşliğinde yapılan gezinin ardından Bosch’un ısı pompası ve kombileri ile ilgili bir eğitime katıldı. Eğitimde termoteknoloji iş birimi ve hizmetleriyle ilgili bilgiler verildi. İstanbul’da yapılan proje ziyaretlerinin ardından ise Manisa’daki Bosch Termoteknik Fabrikası ve Ar-Ge Merkezi ziyaret edildi.

     Konuk ekip, ziyaretinde termoteknoloji iş biriminin yapısını ve üretim tesislerini gözlemleme ve ısı sistemleri ürün gamındaki çözümlerinin nasıl üretildiğini yerinde görme fırsatı buldu.

Bosch Termoteknik Hakkında
     Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2018 yılında yaklaşık 14.200 çalışan ile 3,5 milyar avroluk (Yüzde 66’sı Almanya dışında) ciro gerçekleştirmiştir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup; Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır.  
     Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Dünya genelinde yaklaşık 410.000 çalışanıyla 2018 yılında 78,5 milyar avro satış gerçekleştirmiştir. Faaliyetleri dört sektöre ayrılmaktadır: Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Dayanıklı Tüketim Malları ve Enerji ve Bina Teknolojileri. Bosch dünyanın önde gelen IoT şirketi olarak akıllı evler, akıllı şehirler, ağa bağlı mobilite ve endüstri için bağlantılı çözümler sunmaktadır. Sensör teknolojisi, yazılım ve hizmet alanlarındaki uzmanlığını ve kendi IoT bulutunu kullanarak müşterilerine farklı etki alanları genelinde ağa bağlı çözümleri tek bir kaynaktan sunabilmektedir. Bosch Grubu’nun stratejik amacı; ağa bağlı bir yaşam için çözümler üretmek, yenilikçi ve heyecan uyandıran çözümlerle dünya genelinde yaşam kalitesini yükseltmektir. Kısacası, Bosch ‘Yaşam için Teknoloji’ sunmaktadır.
     Bosch Grubu Robert Bosch GmbH ve 60 ülkede 460 bağlı şirketiyle bölgesel şirketlerinden oluşmaktadır. Bosch’un global üretim, mühendislik ve satış ağı satış ve servis ortaklarıyla birlikte dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde varlık göstermektedir. Şirketin gelecekteki büyümesi yenilikçilikteki gücüne dayanmaktadır. Bosch dünya genelinde 130 merkezde 68.700 çalışanla araştırma ve geliştirme çalışmaları sürdürmektedir.
     Daha fazla bilgi almak için www.bosch.com, iot.bosch.com, www.bosch-presse.de, twitter.com/BoschPresse adreslerini ziyaret ediniz.


+ Benzer Haberler
» İMDER, 596 milyar dolarlık inşaat projelerine odaklandı
» Rüzgar enerjisinin merkezi Avrupa’da kapasite büyümesi risk altında
» Başkan Tugay ‘yatık bina’ sakinleri ile Vali’ye gidecek
» 2020’ye ‘bembeyaz’ başlangıç
» Çeşme’nin 2020 yılı bütçesi 202 milyon 700 bin lira
» Buca Kent Konseyi’nden “kadın kooperatifçi” atağı
» Web Tapu Sistemi güncellendi
» Akbank, nakit yönetimi ve ödemelerde en iyi banka
» Başkan Selvitopu’ndan ‘Gelir Artışı’ çağrısı
» İzmir’in ilk Bisiklet Festivali Karşıyaka’da


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 16.10.2019
  Ticaret 15.10.2019
  Ticaret 14.10.2019
  Ticaret 12.10.2019
  Ticaret 11.10.2019
  Ticaret 10.10.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni