• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Dijital dönüşüm orta yaş üstü profesyonellere girişimciliğin kapısını açıyor

12 Ekim 2021 Salı 09:00
12
14
16
18

Dijital dönüşüm orta yaş üstü profesyonellere girişimciliğin kapısını açıyor


   ► Workcube, profesyonelleri Workcube Ekosisteminde yer alarak kendi girişimlerini başlatmaya davet ediyor

           HABER MERKEZİ      
     Workcube Türkiye Yöneticisi Olgar Ataseven hızla dijitalleşen dünyada, kendi işlerinin sahibi olmak isteyen 40 yaş üstü, profesyonelleri Workcube Ekosisteminde yer alarak kendi girişimlerini başlatmaya davet ediyor.
     Workcube Türkiye Yöneticisi Olgar Ataseven, “İşletmelerde iş yazılımlarının uygulamaya alınmasında, dijital dönüşümde, en temel rolü pazarlamadan üretime, muhasebeden, satışa farklı disiplinlerdeki uzmanlar oynuyor. İşin müşteri boyutunda departman yöneticileri ERP implementasyonları veya dijital dönüşümde aktif rol alırken, dijital dönüşüm hizmetleri veren kurumlarda, karşısındaki müşterinin sektörünü, süreçlerini, dilini, yaşadığı sıkıntıları bilen, ihtiyaçlarını iyi analiz edebilecek ve bunun dijital yansımasının neler olabileceğini hesap edebilecek deneyime ve bilgiye sahip kişilere ihtiyaç var. 40 yaş üstü, profesyonel hayatta farklı disiplinlerde çalışmış, pek çok şey öğrenmiş, yaşamış, deneyimlemiş, yönetmiş, liderlik etmiş bireyleri, Workcube Ekosisteminde yer alarak kendi girişimlerini başlatmaya davet ediyoruz” dedi.

     Ataseven, “Bulunduğu pozisyondan daha üst bir pozisyonda iş bulamadığı için memnun olmasa da o şirkette çalışmaya devam eden, bir gün ben de kendi işimi kuracağım dediğinde önünde danışmanlıktan başka seçenek göremeyip vazgeçen veya iş bulamayan bir kitle var. Dijitalleşme, bu kitleye iş yazılımları endüstrisinde yepyeni ve farklı bir kariyerin kapısını aralayabilir. Workcube olarak profesyonel dijital devrimini hızla gerçekleştirmelerine, kendi girişimlerini başlatmalarına, yepyeni bir iş hayatına merhaba demelerine katkı sağlıyoruz” dedi.

     Ataseven ayrıca, orta yaş üstü profesyonellere çağrıda bulunarak, “Satış, satın alma, insan kaynakları, bilgi teknolojileri, üretim, finans&muhasebe, lojistik ve pazarlamada potansiyelinizi dijitalleştirirken, bu dijitalleşmeyi Workcube’un sunduğu yetenekler ve ekosisteminin gücü ile birleştirdiğinizde ortaya çıkacak olan değer çok kıymetli. Verimli, rekabetçi, izlenebilir ve denetlenebilir bir girişim her zaman yatırımcılar için daha cazip hale geliyor. Workcube gibi bir çözüme sahip olmak girişimlerin yatırım almasını kolaylaştıracak. Workcube kanıtlanmış ve pazarı olan bir ürün olduğu için girişimciliğe adım atmak kolaylaşıyor, neredeyse girişimci riski sıfırlamış oluyor çünkü Workcube sayesinde işin yüzde 70’lik bölümü bitiyor ve girişimciliğe hızlı bir giriş yapmış oluyorsunuz” şeklinde görüşlerini dile getirdi.
     Eğer Workcube ekosisteminde nasıl yer alabilirim diyorsanız, kendinize yepyeni bir girişim ve kariyer hikayesi yazmak için https://workcube.com/ adresine girip mesaj atmanız yeterli.


Workcube Hakkında:
2001 yılında internet bağlantılarının neredeyse yok denecek seviyedeyken %100 Web tabanlı bir çözüm olarak geliştirilmeye başlanan Workcube, 2002 yılında pazara sunuldu. Hem Web tabanlılık hem de bir şirketin tüm süreç ve operasyonlarını tamamen konsolide biçimde bir arada yönetmek üzere tasarlanması Workcube’ü Türkiye’de ve dünyada ilkler arasına soktu. Workcube ERP, CRM, HR, Proje Yönetimi, E-ticaret gibi çözümleri bir arada sunuyor. “Workcube’un misyonu endüstri standartlarını kullanarak işletmelerin basit veya spesifik yönetim ihtiyaçlarını karşılayacak uygulamaları geliştirerek müşterilerinin karlılığını ve rekabet gücünü arttırmaktır.” Web tabanlı uygulamalar üzerinde yoğunlaşmış yazılım ekibi, iş objektifleri ve iş mantığı, iş akışı, verimlilik gibi temel işletme konularında uzman sistem analistleri ve arayüz geliştirme konusunda creative tasarımcılardan oluşan genç bir ekibe sahiptir. Workcube uzmanları network tasarımından karmaşık uygulamaları geliştirmeye kadar geniş bir alanda hizmet verecek bilgi birikim ve deneyime sahiptir.


 


+ Benzer Haberler
» Vefat sayısı azaldı, aktif vak’a sayısı arttı
» Erbil, Türk ihracatçılarını istiyor
» ATO Başkanı Gürsel Baran’dan ‘tasarruf’ çağrısı
» “İstinyePark İzmir, Egelilerin mutlu olacağı bir yatırım olacak”
» “Türkiye Petrolleri ve BOTAŞ satılmayacak”
» Palandöken: Zam değil indirim bekliyoruz
» Kısa vadeli dış borç stoku Ağustos’ta %11,1 arttı
» Ücretli çalışan sayısı Ağustos 2021’de %9,4 arttı
» EPDK, megavatsaat başı azami fiyat limitini artırdı
» ASO ile KORE arasında nükleer işbirliği anlaşması


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 16.10.2021
  Ticaret 15.10.2021
  Ticaret 14.10.2021
  Ticaret 13.10.2021
  Ticaret 12.10.2021
  Ticaret 11.10.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni