• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Dünya mutfaklarında Yorglass imzası

19 Mart 2020 Perşembe 10:00
12
14
16
18

Dünya mutfaklarında Yorglass imzası

           HABER MERKEZİ     
     Bolu ve Eskişehir’de kurulu, her biri kendi ürün grubuna odaklı çalışan fabrikaları ile 1989 yılından bu yana Beyaz Eşya sektörüne hizmet sunan Yorglass Beyaz Eşya, pişirici cihazı, buzdolabı ve kombi camları alanında dünya devlerine hizmet veriyor. Son teknoloji üretim parkuru ve 45 yıllık sektör tecrübesi ile beyaz eşya sektöründe Türkiye’de pazara öncülük eden Yorglass, Avrupa’da ise yüzde 15 pazar payıyla ikinci konumda bulunuyor.

     Türkiye’de hemen her evde kullanılan beyaz eşyaların camlarında imzası bulunan Yorglass Beyaz Eşya, camın işlevselliğini ve estetiğini sadece Türkiye değil, dünya mutfaklarına taşıyor. Bolu ve Eskişehir’de bulunan Beyaz Eşya üretim tesislerinde cam sanayindeki 45 yıllık deneyimini son teknoloji üretim parkuru ve yalın üretim anlayışı ile birleştiren Yorglass Beyaz Eşya, pişirici camlar, buzdolabı camları ve kombi camları olarak 3 ana grupta özel cam çözümleri sunuyor.

Endüstri 4.0 altyapısına uygun, yeni nesil üretim anlayışı
     Beyaz eşya sektöründe dünya devlerinin tercihi Yorglass Beyaz Eşya, pişirici cihazlar için farklı cam tipleri, kalınlık ve uygulama şekilleri ile fırın üst, ön ve iç camları, pano camları ve ocak bek tablası camlarının yanı sıra buzdolabı raf camı ve kapak camları üretiyor. Endüstri 4.0 altyapısına sahip, online kontrol edilebilen, çok hassas üretim prosesleri sayesinde alanında en güvenilir çözümlere imza atan Yorglass Beyaz Eşya, sektör ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda da üretim yapabilmesiyle fark yaratıyor.

Sektörde buzdolabı raf camı odaklı tek işletme
     Yorglass Beyaz Eşya üretim faaliyetlerini Bolu ve Eskişehir’de bulunan fabrikalarında gerçekleştiriyor. Bolu Organize Sanayi Bölgesi’nde toplamda 20.000 metrekarelik bir alana kurulu olan Bolu fabrikasına ek olarak 2017 yılında ikinci fabrikasını da kuran Yorglass Beyaz Eşya’nın Eskişehir tesisi ise yaklaşık 10.000 metrekare alanda gelişmiş makine parkı ile üretimini sürdürüyor ve sektörde buzdolabı raf camına odaklı tek işletme olarak fark yaratıyor.

Daha fazla performans ve verimlilik sağlayan estetik çözümler
     Yorglass Beyaz Eşya’nın ürün portföyünde yer alan ocak camları, fırın proseslerinde kullanılan termal kamera sistemleri, fırın çıkışında özel yıkama ve ekipmanlar ile güçlendirilerek, camda potansiyel kırılmaların önüne geçiliyor. Zengin renk seçeneğinin yanı sıra sektörün ilk online izlenebilen ve kesintisiz – tek akışlı pano camı üretim hattına sahip olan Yorglass Beyaz Eşya, normal cama göre 5 kat daha güçlü olan temperli camlar konusunda da sektörde kalite ve güvencenin adresi olarak öne çıkıyor. Müşteriye özel profilli raf camlarının yanı sıra  Kombiler için şık tasarıma sahip cam kapaklar da üreten Yorglass Beyaz Eşya, konusunda uzman ÜRGE ekibi ile ürün ve çözümler geliştiriyor.


+ Benzer Haberler
» Palandöken, “Destekler tüm esnaf düşünülerek devam etmeli”
» Küresel GSYH 2020 yılında yüzde 0,5 büyüyecek
» “Koronavirüs tedavisinde kullanılan ilacı geri ödeme listesine aldık”
» COVID-19 perakende tüketicilerini online ticarete taşıdı
» “Üreticilerimizin borçları uygulanan zamlar nedeniyle ödenemez duruma geldi”
» “Sektörümüzün sürdürülebilirliği için desteğe ihtiyaç var”
» Kriz döneminde finansal yönetim tavsiyeleri
» Korona eve kapattı, kart harcamaları bir haftada % 31 düştü
» İnşaat malzemeleri sanayi üretimi 15 ay sonra ilk kez ocak ayında arttı
» Küresel gıda fiyatları Mart ayında düştü


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 03.04.2020
  Ticaret 02.04.2020
  Ticaret 01.04.2020
  Ticaret 31.03.2020
  Ticaret 30.03.2020
  Ticaret 28.03.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni