• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Ege Finans Derneği’nde bayrak değişimi

22 Kasım 2021 Pazartesi 14:00
12
14
16
18

Ege Finans Derneği’nde bayrak değişimi


           HABER MERKEZİ      
     Ege Finans Derneği’nin (EFD) Mövenpick Otel’de yapılan genel kurulunda bayrak değişimi yaşandı. Mehmet Vurucu Başkanlığındaki Yönetim Kurulu, yapılan seçim ile Osman Cengiz Başkanlığındaki Yönetim Kuruluna 4. dönem bayrağını devretti.
     Genel kurul sonrasında yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında da Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına Arzu Baytaş Türkmen, Yönetim Kurulu Genel Sekreterliğine Erkan Kara, Sayman Üyeliğe Taner Dumlu ve Üyeliklere de Prof. Dr. C. Coşkun Küçüközmen, Özlem Güner ve Bülent Ocak seçildi. Ayrıca Yönetim Kurulu Başkan Danışmanlığına İlhan Çetinkaya, EFD Akademi Koordinatörlüğüne Burçak Erkmen,  İdari Koordinatörlüğe Su Avcıoğlu, Sosyal Medya Koordinatörlüğüne Merve Bahşi ve Bilişim Koordinatörlüğüne Tolga Göğebakan atandı.

OLGUNLUK DÖNEMİ
     Yönetim Kurulu Başkanı Osman Cengiz genel kurulda yaptığı konuşmada Derneğin 10 yılı geride bıraktığını, yeni dönemi Olgunluk Dönemi olarak adlandırdıkları söyledi.  Cengiz, 2012 yılında derneği kurarak birlikte yola çıktıkları derneğin bu güne gelmesinde çok emeği olan geçmiş dönem başkanları, Prof. Dr. N. Oğuzhan Altay, Prof. Dr. C. Coşkun Küçüközmen, Mehmet Vurucu ve Kurullarda yer alan, katkı sağlayan bütün üyelere de teşekkür etti.

DAHA ETKİN VE GÜÇLÜ DERNEK
     Kurucuların yola çıkış felsefesi ve tüzüğe uygun olarak devamlı gelişim ve değişim anlayışından hareketle bir sistem oluşturmak istediklerini belirten Cengiz, şöyle konuştu: “Yönetimi dernek hafızasını devam ettirecek ve üniversite, bankacılık, reel sektör ve sermaye piyasalarını temsil edecek şekilde, işin içinde olan enerjik, çalışmalara vakit ayırabilecek, hepsi alanında başarılı yol arkadaşları ile belirledik. Ayrıca 2. Dönem Başkanı Coşkun hocayı da yanımıza alarak yeni yönetimi daha da güçlü hale getirdik. Dernek olarak amacımız ilişkilerimizi, sosyal ve kültürel etkileşimlerimizi daha da arttırmak, yeni iş birliktelikleri ile etkileşim alanını genişleterek, bütün üyelere dokunmak istiyoruz.

     İçinde yer aldığım geçmiş dönemlerden gelen projelere devam edeceğiz. EFD Akademi, Finansal Okuryazarlık, Finans Tadında Sohbetler, Genç EFD projeleri sürecek. Web sitesi ve sosyal medyayı daha etkin kullanacağız. Üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları ile ilişkiler derneğin kabul görmesi ve tanınması için önemli. Ayrıca İstanbul ve Ankara Finans dernekleri ile iş birliği yapmak istiyoruz. Basın ile ilişkileri üst düzeyde tutmak ve finansal - ekonomik konularda güncel rapor ve görüşler oluşturmayı arzuluyoruz.  üyelerin tanışması, kaynaşması için kısa toplantılarda yapacağız. Ege Finans Derneği Temel İlkelerini ve Yönetim Kurulu 10 Etik Kuralı oluşturduk. Bu kurallar çerçevesinde aldığımız görevi sorumlulukla, tutarlı davranarak yapmaya özen göstereceğiz.”

EFD 4. Dönem Yönetim Kurulu
     Osman Cengiz
     Arzu Baytaş Türkmen,
     Erkan Kara,
     Taner Dumlu
     Prof. Dr. C. Coşkun Küçüközmen
     Özlem Güner
     Bülent Ocak


EFD Denetim Kurulu
     Bülent Köle
     A.Şefik Sarıkaya
     Hakan Yüksel


+ Benzer Haberler
» Dış ticaret açığı 5,3 milyar dolar
» “Mevcut para politikası etkileri 2022’nin ilk yarısında görülecek”
» Travel Turkey İzmir turizme yön veriyor
» Nebati: Önceliğimiz yatırım ve istihdam olacak
» Güler: Tek tarafı koruyan sözleşme olmaz
» Duayen iş insanı Erdoğan Özgörkey hayatını kaybetti
» Süt üreticisi fahiş zamlara tepkili
» “Antalya Havalimanı ihalesi ekonomiye olan güvenin göstergesi”
» Google Türkiye 15. yılını kutluyor
» Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 03.12.2021
  Ticaret 02.12.2021
  Ticaret 01.12.2021
  Ticaret 30.11.2021
  Ticaret 29.11.2021
  Ticaret 27.11.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni