• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

EY Türkiye, 300 mezunu bünyesine kattı

04 Ocak 2019 Cuma 11:00
12
14
16
18

EY Türkiye, 300 mezunu bünyesine kattı

   ► “Dünyanın En İyi Profesyonel Hizmet İşvereni” seçilen EY Türkiye, 300 mezunu bünyesine kattı.

           HABER MERKEZİ     
     Türkiye’de yeni mezunlar tarafından en çok tercih edilen firmalardan biri olan uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY Türkiye, yeni dönemde 300 yeni mezunu bünyesine katarak ülke ekonomisine ve istihdama sağladığı desteği sürdürüyor. EY,dünyanın önde gelen işveren markası araştırma şirketi Universum tarafından 12 ülkeden 220 bini aşkın üniversite öğrencisinin görüşü alınarak gerçekleştirilen araştırmaya göre “Dünyanın En İyi Profesyonel Hizmet İşvereni” seçildi.
     Türkiye’de yeni mezunlar tarafından en çok tercih edilen firmalardan biri olan uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY Türkiye, her yıl olduğu gibi 2018’de de yeni mezunlara iş fırsatları yaratıyor. EY Türkiye, yeni dönemde 300 yeni mezunu bünyesinekatarak ülke ekonomisine ve istihdama sağladığı desteği sürdürüyor. Bu yıl 6.300 yeni mezun EY ailesine katılmak için başvuruda bulunurken, EY Türkiye’nin çalışan sayısı, kadrosuna dâhil olan yeni mezunlarla birlikte 1.500 kişi oldu.
 
     Konuyla ilgili olarak EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları; “Genç yeteneklerin EY Türkiye’yi tercih etmesinde, çalışanlarımıza sunduğumuz kariyer fırsatları, ufuklarını genişletmelerine destek olan global ağımız ve köklü kurum kültürümüzün büyük payı bulunuyor. Her yıl yaklaşık 300 yeni mezunu  EY Türkiye bünyesine katarak tüm iş kollarımızda kaydettiğimiz dinamik büyüme çizgimizi korurken, ülke ekonomisine ve kalkınmaya katkı sağlıyoruz. Gençlerimizin kariyer yaşamlarının başından itibaren en doğru adımları atmalarına destek olmanın, şirket olarak Türkiye ekonomisine katacağımız en büyük değer olduğuna yürekten inanıyorum. İşletme ve mühendislik öğrencilerinin görüşlerini yansıtan Universum araştırmasında, EY’nin dünyanın en iyi işveren markaları arasında yer alması çalışanlarımızın hem profesyonel hem de kişisel olarak potansiyellerine ulaşmalarını destekleyen bir çalışma ortamı sunduğumuzu gösteriyor” dedi.
 
Oryantasyon süreci hakkında

     Bu yıl Ocak ve Mayıs ayları arasında EY Türkiye web sitesinde yayınlanan ilana yapılan başvurular arasında yapılan ön eleme sonucu adaylar genel yetenek ve yabancı dil sınavlarına girmeye hak kazandı. Bu aşamaları da başarıyla tamamlayan adaylardan sorumlu ortaklar ve yöneticilerle gerçekleştirilen mülakatlar sonucunda 300 yeni mezun EY Türkiye’de çalışmaya hak kazandı.  1 – 2 Ekim tarihlerinde aldıkları genel oryantasyon eğitimi ile EY’deki kariyerlerine ilk adımlarını atan yeni mezunlara, 3 - 15 Ekim tarihleri arasında ise her sene olduğu gibi kıdemli danışmanlar tarafından teknik eğitimler verildi Yeni mezunlar eğitimlerini tamamlamalarının ardından EY Türkiye ailesinin en yeni üyeleri olarak, EY’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa ofislerinde danışmanlık, denetim, vergi ve kurumsal finansman gibi birçok farklı alanda görevlerine başladılar.
 
EY Hakkında
     EY, denetim, vergi, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetlerinde bir dünya lideridir. Dünya genelinde toplam 260.000 çalışanımız, ortak değerlerimizi ve kaliteyi ön planda tutan kararlı tutumumuzu hep birlikte paylaşmaktadır. Daha fazla bilgi için, lütfen www.ey.com adresini ziyaret ediniz. EY her biri ayrı bir tüzel kişiliğe sahip Ernst & Young Global Limited’e üye firmalardan oluşan global bir organizasyon olup tüm hizmetlerini bu üye firmalar tarafından sunmaktadır.

 


+ Benzer Haberler
» Bakan Selçuk, “Tüm tarafların görüşleri sürece dahil edilecek”
» Egeli İhracatçılar ‘Çin Timi’ ile ihracat atağına kalkacak
» Palandöken, “İşyeri kiralamada stopaj uygulaması kaldırılmalı”
» EBSO’dan Ticaret’e ödül
» KOBİ ve işletmelere ‘büyümenin sırrı’ anlatıldı
» İzmir’den direk uçuşlar başlıyor
» “Türkiye’de kadının var olma sorunu var”
» Kuru meyve sektörü yol haritasını belirledi; hedef 3 milyar dolar ihracat
» TEV, 100 öğrenciye burs sağlayacak
» TABA AmCham ve Ortak Akıl Platformu Afrika’daki yatırım fırsatlarını anlattı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 19.04.2019
  Ticaret 18.04.2019
  Ticaret 17.04.2019
  Ticaret 16.04.2019
  Ticaret 15.04.2019
  Ticaret 13.04.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni