• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  TİCARET SOHBETLERİ  |  FİNANS  |  İHALELER  |  TİCARET BORSALARI  |  RESMİ GAZETE

Foça rüzgarında yarıştılar

05 Kasım 2018 Pazartesi 09:00
12
14
16
18

Foça rüzgarında yarıştılar

   ►‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’ 3-4 Kasım tarihlerinde Foça’da yapıldı.

           HABER MERKEZİ     
     İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün organizasyonunda Foça Yelken ve İhtisas Kulübü ev sahipliğinde Foça Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen ‘‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’3-4 Kasım 2018 tarihlerinde Foça’da yapıldı.
     Yarışlara, Foça Yelken ve İhtisas Kulübü, ARM Urla Yelken Kulübü, Göztepe Yelken Kulübü ve İTK Yelken Spor Kulübü’nden gelen; 60’ı optimist sınıfı ve 16’sı Laser sınıfı olmak üzere toplam 76 sporcu katıldı.

     Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ‘‘Atatürk’ü Anma Kupası Yelken Yarışları’’na katılan ve dereceye giren sporcu ve kulüpleri tebrik etti. Başkan Demirağ, ‘‘Ulu Önderimiz Atatürk’ün anısına düzenlenen bu çok anlamlı yarış, Foça’mız için büyük onurdur’’ dedi.
     Foça Belediyesi Karakum Plajı Tesisleri’ndeki madalya töreninde, Foça Belediyesi Meclis Üyesi Raşit Dirim, Türkiye Yelken Federasyonu temsilcileri, müsabaka hakemleri ve kulüp yetkilileri, dereceye giren sporculara madalyalarını verdi.

Sonuçlar;
     Optimist: 1.Can Ertürk (Göztepe Yelken), 2.Alp Namdar (ARM Urla Yelken), 3. Mustafacan Öztuncel (ARM Urla Yelken), 4.Mert Aydoğan (ARM Urla Yelken), 5. Okyanus Arıkan (ARM Urla Yelken)
    Optimist Kız: 1. Okyanus Arıkan (ARM Urla Yelken), 2. Medine Havva Tatlıca (Göztepe Yelken), 3. Karya Başaranlar (ARM Urla Yelken)
     Junior Optimist: 1.Mert Doğan (FYİK), 2. Levent Mert Merih (ARM Urla Yelken), 3.Selim Gündoğan (FYİK), 4. Su Bayrak (Göztepe Yelken), 5.Defne İsabel Ramirez (Göztepe Yelken)
     Junior Optimist Kız: 1.Su Bayrak (Göztepe Yelken), 2. Defne İsabel Ramirez (Göztepe Yelken), 3. İpek Gökçe Kayalı Defne(Göztepe Yelken)
     Laser 4.7 Genel: 1. Mithat Metehan Mete (ARM Urla Yelken), 2. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 3.Yenisey Yalta (FYİK), 4.Irmak Karaorman (FYİK), 5.Efe Gümüş (İTK Yelken)
     Laser 4.7 Kız: 1. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 2.Irmak Karaorman (FYİK), 3. Ece Sofia Ramirez (Göztepe Yelken)
     Laser 4.7 Junior: 1. Mithat Metehan Mete (ARM Urla Yelken) 2. Aslı Akbeniz (Göztepe Yelken), 3.Yenisey Yalta (FYİK)
     Optimist 2006: 1. Mustafacan Öztuncel (ARM Urla Yelken), 2.Mert Aydoğan (ARM Urla Yelken) 3.Deniz Akis (Göztepe Yelken)

 


+ Benzer Haberler
» Lucien Arkas İzmir vergi rekortmeni
» İzmir yaşam kalitesiyle atağa geçti
» Esnaf ve sanatkârın faiz yükü hafifletilecek
» Egeli konfeksiyon ihracatçıları Hollanda’da iki organizasyona birden katıldı
» Türk Savunma Sanayisinin Amiral gemisi ASELSAN 43 yaşında
» Palandöken, “Defter tutma hadleri yeniden belirlenmeli”
» TMO, çeltik alımına başlıyor
» Tarım-Üfe, Ekimde %0,88 arttı
» Nakit ödeme zorunluluğu yok
» Hisarcıklıoğlu, “Kanun teklifini doğru bumuyorum”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 15.11.2018
  Ticaret 14.11.2018
  Ticaret 13.11.2018
  Ticaret 12.11.2018
  Ticaret 10.11.2018
  Ticaret 09.11.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni