• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Foça, Travel Turkey İzmir’e büyük renk kattı

06 Aralık 2019 Cuma 11:00
12
14
16
18

Foça, Travel Turkey İzmir’e büyük renk kattı

           HABER MERKEZİ     
     Foça’nın turizm zenginlikleri ve doğal güzellikleri, bugün kapılarını açan Travel Turkey İzmir Fuarında tanıtılıyor. Foça Belediyesi, kentin göz alıcı turistik değerlerini, yerli-yabancı turizm sektörü temsilcilerine ve turizm profesyonellerine tanıtıyor.
     Açılış gününde, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Fuar İzmir A Holündeki Foça tanıtım alanına gelen misafirlerini karşıladı. İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Foça standını ziyaret etti.

Turizm işbirliklerimizi geliştireceğiz
     Dünya ve ülke turizmini İzmir’de buluşturan Travel Turkey İzmir Fuarında yer almaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz; ‘‘Travel Turkey İzmir Fuarına güzel renklerimizi kattık.  Bu yıl 13’üncü kez kapılarını açan Travel Turkey’de olmaktan ayrıca İlçemizin göz alıcı değerlerini, kendine has dokusunu ve zenginliklerini yerli-yabancı turizm sektörü temsilcilerine ve turizm profesyonellerine aktarmaktan dolayı heyecanlı ve mutluyuz. Travel Turkey İzmir’in ilçemiz turizminin tanıtımına önemli katkılar sağlayacağına ve 2020 yılındaki turizm işbirliklerimizi geliştireceğine inanıyorum. Standımızı ziyaret eden kıymetli misafirlerimize çok teşekkür ediyorum. Turizm sektörünün değerli temsilcilerini ve değerli halkımızı, önce fuar tanıtım alanımıza, sonra Foça’mıza davet ediyoruz. Önce biz anlatalım, sonra ‘Bırak Foça anlatsın…’’dedi.

Üç gün sürecek
     5 Aralık’ta kapıları dünyaya açılan Travel Turkey İzmir Fuarı; T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve İZFAŞ ortaklığında düzenleniyor. Bu yıl da sektör profesyonellerini bir araya getiren Travel Turkey İzmir Fuarı, 7 Aralık Cumartesi gününe dek turizm buluşmasına ev sahipliği yapacak. Türkiye’nin çeşitli destinasyonları ile dünyanın farklı coğrafyalarını bir araya getirerek, turizm sektörüne katkı sağlamayı hedefleyen Travel Turkey İzmir Fuarı, bu yılda kıtalar arası buluşmayı üç gün boyunca dolu, dolu yaşatacak. İkili görüşmelerle birlikte İzmir başta olmak üzere ülke ekonomisine katkı sağlanacak.

Dünya Turizmi, Travel Turkey İzmir Fuarında buluştu
     Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı, 13. yılında dünya turizmine yön vermeye devam ediyor. Fuar bu yıl birçok ülkeyi ilk kez ağırlıyor. Bangladeş, Dominik Cumhuriyeti, Malta, Ruanda, Seyşeller bu ülkeler arasında. Farklı kıtalardan birçok ülkeyi İzmir’de buluşturacak Travel Turkey İzmir’de ayrıca; Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Arjantin, Avustralya, Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Bosna Hersek, Çin, Endonezya, Etiyopya, Filistin, Fransa, Gana, Gürcistan, Hindistan, Irak, İngiltere, İspanya, İtalya, Japonya, Kamerun, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kuzey Makedonya Cumhuriyeti Libya, Lübnan, Malta, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Ruanda, Rusya, Suudi Arabistan, Seyşeller, Sri Lanka, Tayland, Tunus, Türkmenistan, Ürdün, Yunanistan ve Türkiye yer alacak.

50’ye yakın il katılıyor
     13. Travel Turkey İzmir Fuarı’nda; Adana, Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kastamonu, Kocaeli, Muğla, Nevşehir, Niğde, Samsun, Sinop, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Van, Zonguldak, ili dâhil, yaklaşık 50’ye yakın il yer alacak. Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı, bu yıl ilk kez İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni ağırlayacak. Turizm Rotaları, turizm trendleri, sektörel forumlar, erken rezervasyon fırsatları, çekilişler ve daha fazlası ile Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı 5-7 Aralık tarihlerinde Fuar İzmir’de!


+ Benzer Haberler
» Açık göz renginde sarı nokta hastalığı riski daha fazla
» Can Dostlara MamaMatik hizmeti
» Çocuklarda “Pandemi” kaygısına dikkat!
» Go-Karta Bir Tepki’de Genel Merkezden: Bu yıkıma dur deyin
» 2 bin 400 yıllık Asklepion Tiyatrosu’nda tarihi karar
» Tüpraş, 2020 yılı ilk yarısında da Türkiye’nin enerji ihtiyacını karşılamaya devam etti
» Halkın Bakkalı Menemen’de açıldı
» Yeni vak’a 1.212, iyileşen ise 934
» Sabancı Holding’den 2.2 milyar lira net kâr
» “Ülkemizde, depreme karşı sigortasız konut kalmamalı”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 13.08.2020
  Ticaret 12.08.2020
  Ticaret 11.08.2020
  Ticaret 10.08.2020
  Ticaret 08.08.2020
  Ticaret 07.08.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni