• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Folkart: İzmir’e inanıyoruz

17 Temmuz 2021 Cumartesi 14:00
12
14
16
18

Folkart: İzmir’e inanıyoruz


   ► Folkart, yaptığı birçok yapıda dikkat çeken şehrin çehresini değiştiren projelerle sektörün öncüsü oldu.

           HABER MERKEZİ      
     Yaptığı birçok projelerle dikkat çeken şehrin çehresini değiştiren projelerle sektörün öncüsü olan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Karma, çok yönlü, çok işlevli, yeşil alanların öne çıktığı, peyzaj yönüyle Türkiye’ye örnek olacak, yenilikçi, mimari açıdan ustalığın zirveye taşınacağı özel bir proje üreteceğiz. İzmir ve İzmirlilerin güzelliğine layık, çok özel bir proje gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

GERÇEKLEŞTİRİCEĞİMİZ PANELLER
     İnşaat Magazin Dergisi Kurucusu Halil İbrahim Harmancı ile Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak İzmir’de bir araya gelerek projeler ve derginin yıl içinde gerçekleştirdiği paneller (Mimari Çizginin Önemi, Kent Estetiği) hakkında ve İstanbul, İzmir, Antep, Mersin illerinde de yapılması planlanan paneller hakkında konuştu sektörün durumunu değerlendirdi. Toplantı sonrasında İnşaat Magazin Dergisi Kurucusu Halil İbrahim Harmancı Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak’a Plaket takdim etti.

İZMİR’E KATKI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ
     İzmir’in bugüne kadar en büyük gayrimenkul yatırımını gerçekleştirecek olan Folkart, 4 milyar lira yatırım değerine sahip yeni karma proje hazırlığına başlayarak, 2 bin kişiye istihdam sağlanması bekleniyor. Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, her ortamda insana yatırım yapacaklarını belirterek, İzmir’e ve yaşadıkları topluma katkı sağlamaya çalıştıklarını vurguladı.

URLA’DA YAŞAM KALİTESİ YÜKSELDİ KENTİN GELECEĞİNE YÖN VERECEĞİZ
     İzmir’de birbiri ardına hayata geçirdiği projeler ve sosyal sorumluluk çalışmalarıyla Türkiye’de  adını duyaran  Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İzmir’e yaptığı yatırımlarla kentin geleceğine yön veriyor. Sancak, “İzmir’in değeri sadece gayrimenkul anlamında değil, doğal güzellikleriyle, turizmiyle, iklimiyle her yönüyle artacak. Bunu görerek adımlar attık. İzmir’e değer kazandırma konusunda da en önemli aktörlerden biri olacağımızı öngörmemiz İzmir’i seçmemize neden oldu. İzmir’e inanıyoruz. İzmir’in geleceğine güveniyoruz. Kentimizi geleceğe daha güzel ve iyi bir şekilde taşımak için çalışıyoruz” diye konuştu.

ÇEVRE ODAKLI PROJE
     İzmir’de birçok projeye imza atan Folkart, Urla’da da başlattığı projeyle merkezinde doğal yaşam anlayışının hakim olduğu, üst düzey çevre duyarlılığı taşıyacak bir proje olcak. Yeni bir trend olarak “country yaşamı” konseptini şehre kazandıran Folkart Country Urla projesi müstakil villalardan meydana geliyor. Sosyal donatılar bakımından çok zengin olan Folkart Country Urla projesinde çocuk oyun alanı, sosyal tesis, havuz, yeşil koridor, amfi, etkinlik alanı, hamam-piknik alanı, plaj voleybol salonu, açık sınıf, wifi alanı, meditasyon bahçesi, bocce alanı, tenis kortu, toplanma alanı, hayvan park, basketbol sahası, kaykay parkı, yeşil koridor, yoga pilates alanı, macera parkuru, macera yolu, yoga etkinlik alanı bulunuyor.

KENTİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ
     İzmir’de birbiri ardına hayata geçirdiği projeler ve sosyal sorumluluk çalışmalarıyla Türkiye’de  adını duyaran  Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İzmir’e yaptığı yatırımlarla kentin vizyonuna katkı sağlıyor. Sancak, “İzmir’in değeri sadece gayrimenkul anlamında değil, doğal güzellikleriyle, turizmiyle, iklimiyle her yönüyle artacak. Bunu görerek adımlar attık. İzmir’e değer kazandırma konusunda da en önemli aktörlerden biri olacağımızı öngörmemiz İzmir’i seçmemize neden oldu. İzmir’e inanıyoruz. İzmir’in geleceğine güveniyoruz. Kentimizi geleceğe daha güzel ve iyi bir şekilde taşımak için çalışıyoruz” diye konuştu.


+ Benzer Haberler
» Yeni vak’a sayısı 3 gündür 22 binin altına inmiyor
» TBB’den yangından etkilenenlerin borçlarında kolaylık
» İhracatta %47, ithalatta %39’luk artış
» İş dünyası ‘Yeşil Seferberlik’ ilan etti
» KDV indiriminde süre uzatıldı
» “Aşı kartı uygulaması ile tekrar kapanmaların önüne geçmek mümkün”
» Bakliyat ihracatında ilk 6 ayda %17’lik artış
» Securitas, Tepe Güvenlik AŞ’yi satın alıyor
» Sendikalı işçi sayısı 2 milyonu geçti
» “Orman yangınlarına müdahale için uçak filomuzu genişletmeliyiz”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 31.07.2021
  Ticaret 30.07.2021
  Ticaret 28.07.2021
  Ticaret 27.07.2021
  Ticaret 26.07.2021
  Ticaret 24.07.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni