• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Yurtiçi ve Yurtdışı Alım-Satım-İş Teklifleri

07 Eylül 2020 Pazartesi 00:00
12
14
16
18

Tarih Aralığı: 01/08/2020 - 31/08/2020

Türkiye

Bitiş Tarihi: 26.08.2022    |    Teklif No: 202000176

SATIM

Tarım makineleri sektöründe çeşitli tarım makineleri ürünleri sunan 50 yılı aşkın deneyime sahip bir Türk şirketiyiz. Son teknoloji CNC plazma kesim, CNC dik freze, CNC şerit testere, robotik kaynak, eksantrik pres, hidrolik pres, indüksiyon uçlu ısıtma, tünel indüksiyonlu ısıtma, tavlama fırınlarında ürün ve hizmette kalite anlayışından ödün vermeden son teknoloji ürünler üretmekteyiz. Konvansiyonel Pulluk, Ters Çevrilebilir Pulluk, Yay emniyetli Konvansiyonel Pulluk, Yay emniyetli Konvansiyonel Pulluk (Hidrolik Ayarlı), Yarı Otomatik Pulluk, Profil Pulluk, Cıvata emniyetli Konvansiyonel Pulluk, Bağ pulluk, Kamalı pulluk, Kanal pulluk, Ark Pulluk. Son teknoloji için sizleri bekliyoruz ...


Türkiye

Bitiş Tarihi: 24.08.2022    |    Teklif No: 202000173

SATIM

Avrupa pazarları ve tıbbi kullanım için kağıt hamurundan tek kullanımlık böbrek yemekleri üreten Türkiye merkezli bir şirketiz. Ayrıca sürgü üretimine de başlıyoruz. Üretim kapasitemiz ayda yaklaşık 15 milyon adettir. Ürünlerimizin tamamı CE standardına uygundur. % 100 atık kağıttan üretilmiştir. Doğada çözünebildiği için atık ürün kapsamına girmez. İçeride 4 gün sızdırmadan sıvıyı tutar.

Türkiye

Bitiş Tarihi: 22.08.2022    |    Teklif No: 202000171

SATIM

Firmamız 1999 yılından beri Türkiye'de yapı malzemeleri tedariği yapmaktadır. Firmamız uzun yıllara dayanan tedarik tecrübesini yabancı firmalar ile paylaşmak arzusundadır. Bu amaçla başta mermer, traverten, kuvars, seramik, porselen, boya, batarya, banyo dolabı, banyo aksesuarları, parke, inşaat demiri ve kutu profil başta olmak üzere tüm yapı malzemelerini kalite, fiyat, zaman ve lojistik odaklı olarak tedarik etmektedir. Ticari işbirliği için toptancılar, acenteler, bayiler, distribütörler arıyoruz.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 03.08.2022    |    Teklif No: 202000162

SATIM

ALP ENDÜSTRİYEL OZON ÜNİTELERİ Aktif ozon, dezenfektan değil, sterilizasyon ürünüdür. Herhangi bir kimyasal veya toksik madde içermez. Ozonun uygulandığı bir alanda, kapı kolları, pencere kolları, dolap kolları, sandalye ve koltuk yüzeyleri dahil olmak üzere havaya temas eden tüm ulaşılamayan yüzeyler virüs, bakteri ve benzeri mikroorganizmalardan arındırılır. Ozon gazının SARS corona virüsünü öldürdüğü kanıtlandı ve yeni 2019-nCoV corona virüsünün yapısı SARS corona virüsü ile neredeyse aynı olduğundan, yeni korona üzerinde de çalışacağını söylemek nispeten güvenli. virüs." Tayland Tıp Akademisi. Alp endüstriyel aktif ozon üniteleri, bölgedeki kirliliğin yoğunluğuna ve oluşumuna göre farklı uygulama seçenekleri ile mükemmel çözümler sunmaktadır. Alp endüstriyel aktif ozon üniteleri sürekli gelişen teknolojisi sayesinde size temiz havayı garanti eder.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 03.08.2022    |    Teklif No: 202000159

SATIM

ALP RXC SERİSİ ELEKTROSTATİK FİLTRELİ HAVA TEMİZLEME ÜNİTELERİ İşyerlerinde duman ve koku sıkıntısı çekenlere müjde !!! Bugün itibariyle dumansız ve kokusuz bir üretim çağı başlıyor. Duman ve kokudan kaynaklanan kirlilikten korkmayın, sahip olduğunuz şikayetlerden kurtulun, üretiminizin aksamasına veya çalışma izninizin iptal edilmesine izin vermeyin… Garanti ediyoruz; anında duman ve koku problemlerinden kurtulacaksınız! Dumansız ve kokusuz bir işyeri için can atan tüm müşterilerimiz için mevcut sisteminize kolayca adapte edilebilen ve resmi kriterleri takip eden elektrostatik filtreli üniteler ile mutlak bir çözüm sunuyoruz. Aktif drenaj hatlı Alp aktif elektrostatik filtreli klima santrallerinin periyodik bakımı çok kolaydır. Kirlendiklerinde yenisiyle değiştirmek yerine yıkayıp yıllarca kullanabilirsiniz. Alp klima santraliniz düzenli olarak çalışırken işinize sorunsuz devam edebilirsiniz.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 03.08.2022    |    Teklif No: 202000158

SATIM

ALP ELEKTROSTATİK FİLTRE Çalışanın sağlığını ve çevreyi riske atan istenmeyen kokulardan ve yağ dumanından kurtulun. Her türlü yerde dumanı ve kokuyu filtrelemek için kullanılır, yağı, dumanı, tozu ve kokuyu etkin bir şekilde filtreler, kanal ve bacalarınızda yağ birikmesini engeller, sizi istenmeyen duman ve kokudan kurtarır, çevreye zarar vermeden çalışmanızı sağlar, yangın riskini azaltır, işletme maliyetlerini düşürür, resmi kurumların gerektirdiği teknik şartlara uygun, TM, TSE-HYB, CE, ISO 9001: 2015, SSB, TPE belgelerine sahiptir. Aktif elektrostatik filtreli klimalar, tüm endüstriyel alanlar, laboratuvarlar, yemek üretim alanları ve yemekhaneler ile birlikte sigara odaları ve kafeteryalar gibi hava kirliliğine neden olan hava kirliliği gibi duman ve kokunun istenmeyen olduğu her türlü alanda da kullanılabilir.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 03.08.2022    |    Teklif No: 202000157

SATIM

ALP ZFX SERİSİ TAŞINABİLİR OZON ÜNİTELERİ Virüs, bakteri, kötü koku ve küften kurtulun! ALP ZFX serisi portatif cihazları hastaneler, eczaneler, klinikler, alışveriş merkezleri, plazalar, atölyeler, marketler, ofisler, restoranlar, evler, iş yerleri, kreşler, okullar, sığınaklar, spor salonları, kuaför gibi tüm kapalı alanlarda kullanabilirsiniz. kuaför salonları, çorba mutfakları, fabrikalar, yetiştirme çiftlikleri ve ulaşım araçları. Ozonun bilinen tüm virüs, bakteri, mantar, maya ve küf üzerinde yıkıcı bir etkisi olduğunu biliyor muydunuz? Ozonun dezenfektan etkisi ile bakteri ve virüsleri yok etmek için kullanılabileceği çeşitli uluslararası akademik araştırmalarla öngörülmüştür. Ozon gazı diğer dezenfeksiyon yöntemlerinden çok daha güçlüdür. Ozonun uygulandığı bir alanda kapı kolları, pencere ve gardırop kolları, sandalye ve koltuk yüzeyleri dahil ulaşılamayan tüm yüzeyler virüs, bakteri ve benzeri mikroorganizmalardan arındırılır.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 03.08.2022    |    Teklif No:

SATIM

2000 yılında kurulan İSTANBUL merkezli Türk firması, Beton Soğutma Sistemleri, Su Soğutma Sistemleri (Chiller), Klima Santralleri, Hijyenik Klima Santralleri, Paket Tip Hijyenik Klima Santralleri, Nem Alma Üniteleri, Laminer Hava Akış Üniteleri, Rooftop Air Klima Sistemleri, Hassas Kontrollü Klima Sistemleri. Baraj binaları, özellikle özel su altı beton dökümü ve kütle beton dökümü olan köprü yapıları üzerine çalışan inşaat firmaları, hedef müşterilerinin en önemli kısmını oluşturmaktadır. Spot soğutma, güçlü betonlar oluşturur: Son teknoloji ürünü ALP Beton soğutma sistemleri, kütle betonları soğutmak için en verimli yöntemi sağlar. Son yıllarda geliştirilen 'spot soğutma' yöntemi, betonun yerleştirildikten sonra veya başka bir deyişle betonun kalıba döküldükten sonra soğutulması esasına dayanmaktadır ve bu yöntemle yapılan çalışmalarda istenilen normlarda yüksek beton kalitesine ulaşılmıştır.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 30.12.2021    |    Teklif No: 202000174

SATIM

Tarım ürünlerini yerel şirketlere ulaştıran bir Türk şirketiyiz. Ürün yelpazemizi genişlettik ve artık kapsamımızı genişletip yabancı ortaklarla dağıtım hizmeti anlaşmaları yaparak uluslararası pazarlara girmeyi başardık. Tecrübeli yerel ağları ile teklifleriniz doğrultusunda size uygun ürünleri en kısa sürede kaliteli ve güvenilir şekilde teslim edebiliyoruz. Pomza taşı, yaş sebze, yaş meyve, kuru meyve, pirinç, bitkisel yağ, lokum, salça, biber salçası, reçel vb ürünlerini dünyaya ihraç etmek istiyoruz. Konuyla ilgili iş ortakları arıyoruz.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 29.12.2021    |    Teklif No: 202000169

SATIM

Tarım ürünlerini yerel şirketlere ulaştıran bir Türk şirketiyiz. Ürün yelpazemizi genişlettik ve artık kapsamımızı genişletip yabancı ortaklarla dağıtım hizmeti anlaşmaları yaparak uluslararası pazarlara girmeyi başardık. Tecrübeli yerel ağları ile teklifleriniz doğrultusunda size uygun ürünleri en kısa sürede kaliteli ve güvenilir şekilde teslim edebiliyoruz. Pomza taşı, yaş sebze, yaş meyve, kuru meyve, kuru meyve, pirinç, bitkisel yağ, lokum, salça, biber salçası, reçel vb ürünlerini dünyaya ihraç etmek istiyoruz. Konuyla ilgili iş ortakları arıyoruz.


Almanya

Bitiş Tarihi: 31.12.2021    |    Teklif No: 202000179

İŞBİRLİĞİ

Alman endüstriyel ambalaj üreticisi distribütör arıyor Biz varil gömlekleri, FIBC / IBC gömlekleri, poşetler vb. Gibi endüstriyel ambalaj uygulamaları için yüksek kaliteli astar ürünleri üreticisi ve tedarikçisiyiz. DACH ev pazarlarımızda pazar lideri olarak şu anda güvenilir arıyoruz , Güney ve Doğu Avrupa ile Türkiye ve Orta Doğu'da deneyimli ve iyi bağlantılara sahip distribütörler veya satış ortakları. Roundliner GmbH açık ve yeni görevlere ve zorluklara hazır. Müşterilerimiz, yüksek kaliteli ürünlerimizin yanı sıra tedarik zinciri ve ürün tasarımındaki esnekliğimizi takdir ediyor. Avrupa fabrika ağımızda uygun maliyetli üretim gerçekleşir.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 27.10.2021    |    Teklif No: 202000175

İŞBİRLİĞİ

Orta ve üst sınıf toplum için benzersiz bir tasarım elektrikli scooter ürettik ve geliştirdik. İlk prototip hazır. Daha kişiselleştirilebilir ve müşteri profili için daha lüks hale getirilebilir. Avrupa ve orta doğu pazarlaması için kişi ve şirketlerle iş birliği yapmak istiyoruz.


Almanya

Bitiş Tarihi: 31.12.2020    |    Teklif No: 202000164

İŞBİRLİĞİ

Çikolata sektöründe ünlü Alman markası için distribütör arayışı: Distribütör arayan alman şirketin profili: • Alman çikolata markası (aile şirketi), • Yaklaşık 2.000 çalışan, • Alman Perakende Gıda Sektörü’nde piyasa lideri, • 100’den fazla ülkeye ihracat, • Yaklaşık 500 Milyon € tutarında yıllık ciro, • Kalite ve sürdürülebilirlik odaklı, • Geniş ürün portfolyosu. Distribütör adayı şirkette aranan özellikler: • Uzun süreli işbirliği için stratejik ortaklık, • (Modern ve Geleneksel) Perakende Gıda Sektöründe güçlü uzmanlık, • Pazarlama ve marka pazarlaması alanlarında güçlü uzmanlık, • Çikolata ürünleri, atıştırmalıklar ya da benzer hızlı tüketim ürünleri konularında tecrübe, • Sürekli aktif ve azami 15 derece sıcaklıkta modern depolar ve tedarik zincirleri. İlgili şirketlerin bize Almanca ya da İngilizce olarak bir şirket profili ve yetkili kişinin iletişim bilgilerini göndermelerini rica ederiz. info@td-ihk.de


Benin

Bitiş Tarihi: 31.12.2020    |    Teklif No: 202000161

İŞBİRLİĞİ

Ürün ve hizmetlerinizi Afrika pazarlarına taşıma fırsatı! Ürünlerinizi Afrika pazarlarında satmak için işbirliği yapabiliriz - Batı Afrika pazarlarında güçlüyüz. Uluslararası Ticaret Deneyimlerimiz sayesinde, nakliye ve lojistik ihtiyaçlarınızı Afrika'ya çözmek için uzman ve profesyoneliz. Daha fazla detay için bize e-posta adresimizden ulaşın.


Kaynak: TOBB


+ Benzer Haberler


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 25.09.2020
  Ticaret 24.09.2020
  Ticaret 23.09.2020
  Ticaret 22.09.2020
  Ticaret 21.09.2020
  Ticaret 19.09.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni