• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Yurtiçi ve Yurtdışı Alım-Satım-İş Teklifleri

08 Nisan 2021 Perşembe 00:00
12
14
16
18

Tarih Aralığı: 01/03/2021 - 31/03/2021

Türkiye

Bitiş Tarihi: 15.03.2023    |    Teklif No: 202100092

SATIM

Toprak testi ve bitki analizlerinin artan kullanımı sayesinde, birçok toprakta mikro besin eksiklikleri doğrulanmıştır. Mikro besin maddelerinin tesadüfen eklenmesini sınırlayan bazı nedenler şunlardır: Yüksek verimli mahsul talepleri, mikro besinleri topraktan uzaklaştırır Daha düşük miktarlarda mikro besin kirletici içeren yüksek analizli NPK gübrelerinin kullanımının artması Gübre teknolojisindeki ilerlemeler, artık mikro besin ilavesini azaltır. Bu faktörler, tam dengeli beslenmenin sağlanması için mikro besinlerin kullanımında ve ihtiyacında önemli artışa katkıda bulunur.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 15.03.2023    |    Teklif No: 202100091

SATIM

Azot: Bitkilerin yeni dokular üretmek için ihtiyaç duydukları proteinleri yapmalarına yardımcı olur. Doğada, nitrojen genellikle yetersizdir, bu nedenle bitkiler, diğer gerekli elementleri almamak anlamına gelse bile, olabildiğince fazla nitrojen alacak şekilde evrimleşmiştir. Çok fazla nitrojen mevcutsa, bitki bol miktarda bitki örtüsü yetiştirebilir ancak meyve veya çiçek üretmeyebilir. Bitki ihtiyaç duyduğu diğer unsurları yeterince emmediğinden, büyüme aslında yavaşlayabilir. Fosfor: Kök büyümesini uyarır, bitkinin tomurcuk ve çiçekleri yerleştirmesine yardımcı olur, canlılığı artırır ve tohum boyutunu artırır. Bunu, bitkinin bir bölümünden diğerine enerji aktarımına yardımcı olarak yapar. Fosforu emmek için, çoğu bitki 6,5 ila 6,8 arasında bir toprak pH'sına ihtiyaç duyar. Organik madde ve toprak organizmalarının faaliyeti de fosfor mevcudiyetini arttırır. Potasyum: Bitkinin genel canlılığını artırır. Bitkilerin karbonhidrat yapmasına yardımcı olur ve hastalıklara direnç sağlar. Aynı zamanda metabolik aktivitelerin düzenlenmesine de yardımcı olur.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 15.03.2023    |    Teklif No: 202100090

SATIM

Tarımsal bitkilerin nitrojen (N) kullanım verimliliği, herkesin bildiği gibi zayıftır. Küresel olarak, kırpma sistemlerine uygulanan N gübrelerinin yaklaşık% 50'si bitkiler tarafından emilmez, ancak amonyak (NH3), nitrat (NO3−) ve azot oksit (N2O, ısının 300 katı olan bir sera gazı) olarak çevreye kaybolur. - karbondioksit yakalama kapasitesi), tarımsal üretim maliyetlerini artırarak ve kirlilik ve iklim değişikliğine katkıda bulunma. Bu kayıplar, NH3'ün buharlaşması ve toprak mikroorganizmaları (başlıca bakteriler ve arkeler) tarafından katalize edilen bir nitrifikasyon ve denitrifikasyon reaksiyonları matrisi tarafından yönlendirilir. Toprak ve atmosfer arasında koruyucu bir duvar oluşturarak nitrifikasyon reaksiyonunu engellemek için en iyi çözüm olan yavaş salınımlı bir gübre olan DINOTROSO ürünümüzü size tanıtmama izin verin. Yavaş salınan gübreler (SRF), uzun bir süre boyunca sabit bir bitki besin maddesi tedariki sağlar.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 15.03.2023    |    Teklif No: 202100089

SATIM

Demiri olmayan bitki klorofil üretemez, oksijen alamaz ve yeşil olmaz. Demirin işlevi, insan kan dolaşımında olduğu gibi hareket etmektir - bir bitkinin dolaşım sistemi boyunca önemli elementlerin taşınmasına yardımcı olur. EDDHA ile şelatlanmış demir, toprak uygulaması ile mahsullerde demir noksanlığının düzeltilmesinde kullanılan suda çözünebilen toz halindeki demir EDDHA'dır. % 6 Demir EDDHA Şelat herhangi bir zamanda kullanılabilir, ancak bitkilerin ihtiyaçlarının en yüksek olduğu zamanda demiri sağlamak için kızarıklık veya büyüme öncesinde veya ekim zamanı civarında ilkbahar uygulamaları özellikle tavsiye edilir. Yüksek pH seviyelerinde bile çok etkilidir.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 31.12.2022    |    Teklif No: 202100093

SATIM

Yüksek kaliteli süt ürünleri üretiminde uzmanlaşmış bir Türk şirketiyiz. Türkiye pazarı için TEREYAĞI üretiyoruz. Şimdi, dağıtım hizmetleri anlaşması kapsamında yerel pazarlarında toptan, perakende ve gıda hizmeti kanallarıyla çalışma deneyimi olan distribütörler arıyoruz. Ambalaj boyutlarımız 1000gr ve 500gr'dır. Kendi markamız veya müşteri etiketi altında üretim yapabilmekteyiz. Talep ettiğiniz ambalaj çeşitleri kullanılabilir. Lütfen bizimle iletişime geçin. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız ...


Türkiye

Bitiş Tarihi: 31.03.2022    |    Teklif No: 202100088

SATIM

Sektörde birçok firmada farklı pozisyonlarda deneyim kazanmış ve sektöre yenilik katmış girişimci ve dinamik bir ekip tarafından 2016 yılında kurulan Türkiye'den bir firmayız. Kurucu, daha önce farklı şirketlerde edindiği bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini birleştirdi. İmalatını ve satışını yaptığımız havalandırma sistemi ekipmanlarında teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sürekli kendimizi yeniliyoruz. Hücresel aspiratör, Sığınak enerji santralleri, Isı geri kazanım, Aksiyal, Vantilatörler, Kanal fanları, Jet Fanlar, Çatı fanları, Salyangoz fanları ve Duman tahliye fanları üretim ve satışında faaliyet göstermekteyiz. Firmamız proje ve tekliflere fiyat vererek sektördeki konumunu güçlendirmektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteden ödün vermeden, uygun maliyetlerle sorunlara radikal çözümler getirerek aranan ve aranan firma özelliğine sahibiz.


Ukrayna

Bitiş Tarihi: 31.01.2022    |    Teklif No: 202100080

SATIM

Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği’nce, «CPK LTD», şirketinin sentetik reçine ile emprenye edilmiş teknik filtre kâğıdı (yağ, hava-yakıt filtrasyonu için) ihraç etmek istediğini bildirilmektedir.


Ukrayna

Bitiş Tarihi: 31.01.2022    |    Teklif No: 202100077

SATIM

Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği’nce 1996`dan beri rafine edilmemiş birinci sınıf çeşitli bitkisel yağlar (ilk soğuk presleme) üreten “Agroselprom” Ltd şirketinin ürünlerini ihraç etmek istediğini bildirilmiştir. Yağların üretiminin özel bir vitamin koruma teknolojisi temelinde organize edilmiş ve sadece mekanik işlemler vasıtasıyla gerçekleştirildiği belirtilmiştir. Şirketin hâlihazırda `Golden Nature` adı altında 22 benzersiz rafine edilmemiş bitkisel yağ ürettiği belirtilmektedir.


Ukrayna

Bitiş Tarihi: 31.01.2022    |    Teklif No: 202100076

SATIM

Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği’nce LLC “BeautyWalls” şirketinin 3D Alçı Duvar Panelleri ihraç etmek istediğini bildirilmektedir. Şirketin Ukrayna`da üretim ile dekorasyon malzemeleri üreten bir Avrupa şirketi olduğu, Avrupa yönetimi sayesinde, müşterilerine en kaliteli ürünleri, mükemmel hizmet ile rekabetçi bir fiyatla sunduğu belirtilmektedir.


Ukrayna

Bitiş Tarihi: 31.01.2022    |    Teklif No: 202100075

SATIM

Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği’nce, LLC `Redokss Carr` şirketinin fiberglas sağlık gereçleri ve mobilya, hava dezenfeksiyon üniteleri, karayolu ve demiryolu taşımacılığı için fiberglas ürünler ihraç etmek istediği ve ayrıca fiberglas parçaların ve su teknelerinin gövdelerinin onarımı, restorasyonu ve yeniden üretimi yaptığı bildirilmektedir. Şirketin, Ukrayna`nın en büyük akrilik sıhhi tesisat, fiberglas ve poliüretan ürünleri üreticilerinden biri olduğu ve 15 yıldan daha uzun süre önce kurulduğu belirtilmiştir.


Ukrayna

Bitiş Tarihi: 31.01.2022    |    Teklif No: 202100074

SATIM

Ukrayna’nın Ankara Büyükelçiliği’nden; LLC `Yağsız süt tozu Khmelnitsky fabrikası` Milk Visit` şirketinin tatlı krema tereyağı, sert peynir, fermente süt ürünleri, peynir altı suyu tozu, süt tozu, tatlı krema tereyağı, sert peynir, fermente süt ürünleri, peynir altı suyu toz, süt tozu ihraç etmek istediğini bildirilmiştir. Şirketin, süt ürünleri üretiminde Ukraynalı liderlerden biri olduğu ve üretimde kullanılan hammaddeler ve nihai ürünler için GOST standartlarına sıkı sıkıya bağlı kalmayı ve bunun da ürünlerine rekabet avantajları kazandırdığı belirtilmiştir. Şirketin, üretimde hidrojene bitkisel yağlar, stabilizatörler, aromalar vb. kullanmadığı vurgulanmıştır.


ABD

Bitiş Tarihi: 20.01.2022    |    Teklif No: 202100079

SATIM

Dondurulmuş Bütün Tavuk: Beyaz deri Kırık kemik yok Dış sarı kabuk İyi temizlenmiş ve taze Çürük yok Siyah ped veya amonyak yanması yok Kötü koku yok Aşırı kan veya kan lekesi yok Nem içeriği% 3'ten az Fazla su yok


Endonezya

Bitiş Tarihi: 07.05.2021    |    Teklif No: 202100083

SATIM

Sayın Bay / Bayan, (HS 210111) Size sunmak istiyoruz: hakiki Luwak Kahvesi. Form: yeşil fasulye, kavrulmuş kahve çekirdeği ve kahve tozu. Doğrudan yabani misk / firavun faresinden (luwak) hasat edilir, yetiştirilmemiştir. Kahve çeşidi: arabica gayo (Aceh). Ambalaj: nett. 100 gr hava sızdırmaz esnek ambalajda. Kalite: premium veya altın notu. Endonezya ürünü.


Endonezya

Bitiş Tarihi: 07.05.2021    |    Teklif No: 202100082

SATIM

Sayın Bay / Bayan, (HS 200820) Konserve ananasımız hafif veya ağır şuruplu dilimler halinde veya parçalar halinde mevcuttur. Karton kutuda teneke kutuda ve daha fazla teneke kutuda paketlenir. İki seçenekli dilimler için: 1. Net ağırlık: 3035 gr. Süzülmüş: 1790 gr. Her kutuda 60-70 halka. Karton başına 6 teneke kutu. Paletlenmemiş 20 ft FCL'de 950 karton. 2. Net ağırlık: 565 gr. Süzülmüş: 340 gr. Her kutuda 10 halka. Karton başına 12 teneke kutu. Paletlenmemiş 20 ft FCL'de 1250 karton. Helal sertifikalı. Alıcının etiketi hoş geldiniz. Endonezya ürünü. Hüküm ve koşullar geçerlidir. Daha fazla ayrıntı için lütfen bizimle iletişime geçin. Teşekkür ederim.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 30.04.2021    |    Teklif No: 202100084

SATIM

1955 yılından bu yana yapı malzemeleri sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren, Tarsus / MERSİN'de yerleşik köklü ve güvenilir bir firmayız. Firmamız inşaat sektöründe ülkenin önde gelen firmalarından biridir. Firmamız yapı malzemeleri alanında büyük üreticilerin ürünlerinin (hırdavat, yapı malzemeleri, bağlantı elemanları, el aletleri, elektrikli aletler, anahtarlar, kilitler, menteşeler, zincirler, sıhhi tesisat malzemeleri, elektrik malzemeleri, temizlik ürünleri) satışı konusunda faaliyet göstermektedir.


Moldova

Bitiş Tarihi: 15.04.2021    |    Teklif No: 202100078

SATIM

Moldova’da dünya pazarlarına hitap edilen alkollü içecekler üretimini yaptığımız fabrikamız satılıktır. 1903 yılında kurulmuş bulunan fabrikamız, köklü bir geçmişe sahiptir. Şu ana kadar fabrikamızda üretilen ürünlerimiz tüm ülke pazarlarında yerini almıştır.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 31.03.2021    |    Teklif No: 202100098

SATIM

Yeditepe Üniversitesi'nde kozmetik ürünler üreten bir firmayız. Ürünümüz kadınların özel günleri için tasarlanmıştır. Yapılan testler; hassas cilt kullanımı, dermatoloji, stabilite, mikrobiyoloji, paraben içermez. Markamız Youfect'tir. Youfect masaj kremi üzerinde bir rulo. Youfect'in ısı verme özelliği vardır. Ürünümüzü dünya çapında satışa sunmak için işbirliği yapmak istiyoruz. Youfect kullanan tüm müşterilerimiz memnun.

İran

Bitiş Tarihi: 29.03.2021    |    Teklif No: 202100081

SATIM

Hurma Çikolata ihracatçısı ve üreticisiyiz. Uzun vadeli bir iş için iş ortağı bulmaya çalışıyoruz. - Amerikan Tatlı Badem + Kabkab Hurma + Çikolata ile imal edilen ürünümüz. - Üç farklı aromamız var:% 70 Bitter Çikolata, Kahveli Çikolata ve Normal Çikolata. Yakın gelecekte bazı yeni tatlar üreteceğiz - Standartlarımız: HALAL, HACCP, ISO22000, ISO9001, ISO14001, ISO45001, Glutensiz ve% 100 organik - İhracata hazırız. Ayrıca profesyonel grubumuzla işinize destek olun. Üretim ve ticarette profesyonel bir ekibe sahip olduğumuzu temin ederiz. Baştan sona tüm tedarik zincirine hakim olduk ve bizimle güvenle ve sorunsuz ticaret yapabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya fiyat sorgusu olması durumunda lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, tüm ekip 7/24 hizmetinizdedir Sorularınız ve yorumlarınız bizim için önemlidir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 31.12.2021    |    Teklif No: 202100086

İŞBİRLİĞİ

Ömür Printing & Binding, 40 yılı aşkın süredir dünya çapında 42 ülkede 800'den fazla prestijli ortağa baskı çözümleri sunmaktadır. En yeni Heidelberg Teknolojisini kullanarak - Disney ILS, Sedex, FSC, BRC, Karbon Ayak İzi ve ISO sertifikaları ile - İstanbul merkezli tesisimiz, oldukça rekabetçi fiyatlarla çok çeşitli baskı ve baskı sonrası hizmetler sunmaktadır. Uzman kadromuz ve ileri teknolojimizle iş ortaklarımıza özel hizmet vermekteyiz. Geniş üretim yelpazemiz kitap, katalog, broşür, defter, günlük planlayıcı, takvim, kağıt poşet, kutu, sticker vb. teslimat hizmetleri hava, deniz ve karayolu taşımacılığını içermektedir. Dünyanın hangi köşesinde olursanız olun; Çözüm ortağı olarak size yardımcı olmak için donanımlı ve hazırız. Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 30.04.2021    |    Teklif No: 202100085

İŞBİRLİĞİ  

1955 yılından bu yana yapı malzemeleri sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren, Tarsus / MERSİN'de yerleşik köklü ve güvenilir bir firmayız. Firmamız inşaat sektöründe ülkenin önde gelen firmalarından biridir. Firmamız yapı malzemeleri alanında büyük üreticilerin ürünlerinin (hırdavat, yapı malzemeleri, bağlantı elemanları, el aletleri, elektrikli aletler, anahtarlar, kilitler, menteşeler, zincirler, sıhhi tesisat malzemeleri, elektrik malzemeleri, temizlik ürünleri) satışı konusunda faaliyet göstermektedir.

Kaynak: TOBB

 


+ Benzer Haberler


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 20.04.2021
  Ticaret 19.04.2021
  Ticaret 17.04.2021
  Ticaret 16.04.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni