• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Her büyüklükteki şirket için en gelişmiş güvenlik koruması

05 Eylül 2018 Çarşamba 09:00
12
14
16
18

Her büyüklükteki şirket için en gelişmiş güvenlik koruması

           HABER MERKEZİ     
     Miercom tarafından yapılan bağımsız testler, WatchGuard’ın yeni Firebox M270 cihazının, güvenlik servislerindeki performansıyla sektörde bulunan başlangıç seviyesindeki en hızlı cihaz olduğunu doğruluyor. Yeni WatchGuard Firebox M270, rakiplerine göre web trafiğini %82 daha hızlı işliyor.
     Ağ güvenliği çözümlerinde lider olan WatchGuard, geçtiğimiz günlerde Firebox M270 UTM (Birleşik Tehdit Yönetimi) cihazını duyurdu. Firebox M200’ün yerini alan M270, QuickAssist teknolojisine sahip yeni Intel Atom işlemcisi ile WatchGuard Total Security Suite güvenlik takımında bulunan bütün güvenlik servislerini çalıştırabilen yüksek performanslı bir ürün olma özelliği taşıyor. Bu servisler, yeni çıkan 12.2 versiyonlu Fireware işletim sisteminde bulunan yapay zeka tabanlı antivirüs servisi IntelligentAV ile geçtiğimiz yıl tanıtılan DNSWatch ve Access Portal’ı da kapsıyor. Miercom’un bağımsız testlerine göre M270, rakiplerinden %82’ye varan oranla daha iyi performans gösteriyor.

     “Büyüklüğü ne olursa olsun, bütün şirketlerin gitgide artan şifreli HTTPS trafiğini en verimli şekilde işleyebilen M270 gibi güvenlik çözümlerine ihtiyacı var.” ifadesinde bulunan WatchGuard Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Brendan Patterson, “Verizon Veri Sızıntısı Araştırma Raporu’na göre 2017’de veri sızıntısı kurbanlarının %58’ini küçük şirketlerin oluşturması, büyük şirketler kadar KOBİ’lerde de güvenlik önlemlerinin bir iş zorunluluğu olduğunu gösteriyor. M270, her büyüklükteki şirket için en gelişmiş güvenlik koruması sağlıyor.” diyor.
     Tüm WatchGuard cihazları gibi, M270 de anında önlem almanız ya da sorunları düzeltmeniz için ağ güvenliği tehditlerini, problemlerini ve eğilimlerini tanımlayan büyük veri görünürlüğü ve raporlama araçlarını bir bütün olarak sağlayan WatchGuard Dimension ile birlikte geliyor.

Rakiplerine Göre %82 Daha Hızlı!
     M270’in hem şifreli hem de şifresiz ağ trafiğinde rakiplerine göre en hızlı cihaz olduğu ve hız ya da güvenlik arasında seçim yapma zorunluluğunu kaldırarak kullanıcıları rahatlattığı, bağımsız test ve onay laboratuvarı Miercom tarafından onaylanıyor. Rakip cihazları belirlerken Fierbox M270’in fiyatına en yakın fiyatlı cihazları seçmeye çalışan Miercom, rekabet eksikliğinden dolayı çoğu kez bir üst model olan WatchGuard Firebox M370’in fiyatına yakın modellerle karşılaştırma yapmak durumunda kalıyor.
     M270, şifresiz ağ trafiğinde 1.2 Gbps veri aktarma hızıyla rakiplerinden en az %28 daha iyi performans sağlayarak en yüksek verimi sunuyor. Cihaz, şifreli ağ trafiğinde ise sektördeki en hızlı denetim hizmetiyle en yakın rakibine göre %11, en uzak rakibine göre ise %82 oranla daha iyi performans gösteriyor.

 


+ Benzer Haberler
» Şubat ayında kapanan şirket sayısı azaldı
» Türk Eximbank, ihracatçılar için 11 yeni ürünü devreye alacak
» Büyüme dostu bankacılık
» Çorapçının hedefinde Japonya ve Avustralya var
» “Yarına Yatırım” oturumunda katılımcılar start-up dünyasını ve girişimciliği konuştu
» Bakan Pakdemirli “Zeytinde hedef birinci lig”
» Ege Finans Derneği’nden krizden çıkış reçetesi
» Ege-Koop, işyerleri için ticaret merkezi oluşturuyor
» “Bizim kökümüz Kuvai Milliye, bölücülükle işimiz olmaz”
» Karabağlar’daki muhtarlardan Başkan Selvitopu’na “Yanındayız” mesajı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 25.03.2019
  Ticaret 23.03.2019
  Ticaret 22.03.2019
  Ticaret 21.03.2019
  Ticaret 20.03.2019
  Ticaret 19.03.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni