• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Yurtiçi ve Yurtdışı Alım-Satım-İş Teklifleri

01 Temmuz 2020 Çarşamba 00:00
12
14
16
18

Tarih Aralığı: 01/06/2020 - 30/06/2020

İsrail

Bitiş Tarihi: 31.12.2020    |    Teklif No: 202000133

ALIM

İsrail Ticaret Odaları Federasyonu’na (FICC) üye şirketlerin işbirliği tekliflerinden oluşan Haziran 2020 Bülteni ekte sunulmaktadır. Bültenin tüm ülkeleri hedefleyen 4 FICC üyesinin talebi/teklifi alınmıştır. Talep edilen ürünler: otomotiv endüstrisi için soğuk dövme ürünler, demr tel, gıda endüstrisi için soğuk zincir izleme sistemleri, laboratuar sarf malzemeleri, güvenlik sistemleri/çözümleri. Teklifi/talebi ilginizi çeken şirketlerle ilk bağlantının, İsrail Ticaret Odaları Federasyonu aracılığıyla kurulması gerekmektedir.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 04.03.2022    |    Teklif No: 202000137

SATIM 

Ağır toz toplayıcılar ve ıslak yıkayıcılar üretiyoruz. Toz toplama ve atık gaz tozu arıtımı konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Ayrıntılı teknik bilgi için lütfen web sitemizi kontrol edin.
 

Türkiye

Bitiş Tarihi: 01.02.2022    |    Teklif No: 202000136

SATIM 

Biz ağır / ağır hizmet Akışkan yataklı kurutucular (döner tekerlek astar sürücü), bant konveyör kurutucular, sprey kurutucular, birçok sanayi için döner kurutucular (otomotiv, gıda, madencilik, seramik, geri dönüşüm ... vb) üretiyoruz. Ayrıntılı teknik bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin. Ancak ürün yelpazemizde kurutucu sistemlerin yardımcı ekipmanlarını (ağır hizmet konveyör bantları, ürün tankları, bunkerler vb.) Görebilirsiniz.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 31.12.2021    |    Teklif No: 202000067

SATIM 

2013 yılından bu yana Türkiye'den dünya ülkelerine çeşitli ürünler ihraç eden bir Türk firmasıyız. Şu anda yeni potansiyel müşteriler arıyoruz. Müşterilerimiz tarafından talep edilmesi durumunda tanınmış Türk markalarından çok sayıda ürün de temin edebiliriz. Ayrıca, özel markalı ürünler tedarik etme yeteneğine sahibiz. Aynı zamanda ürünlerimiz hakkında önemli açıklamalar yapmak istiyoruz. Üretimimiz ilgili makamlarca ISO22000, ISO9001, HALAL sertifikalarına sahiptir. Gustoterra ürünleri listelenmiştir: * Bouillons (Tavuk, Sığır Eti, Karides, Domates, Sarımsak, Soğan, Sebze, Baharat, Mantar), * Çorbalar (Mercimek, Mantar Kreması, Tavuk Kreması, Tavuklu Noddle, Ezogelin, Sebze Kreması) , * Pişirme Tozları / Şeker Vanilin, * Pudingler, * Krem Şanti, * Hazır Kahve, Eğer işimiz hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bize WhatsApp tarafından kısa mesaj gönderin.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 01.07.2021    |    Teklif No: 202000128

SATIM 

 

Ağır sıvı koşulları için özel ısı eşanjörleri (tüm paslanmaz çelik, karbon vb.) Üretiyoruz. Ürünlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin, ısı transfer ekipmanları hakkında birçok referansımız ve teknik deneyime sahibiz. Ürün detayları için lütfen web sitemize bakınız.
 

Türkiye

Bitiş Tarihi: 05.03.2021    |    Teklif No:

SATIM 

1993 yılından beri İstanbul'da kadın pantolonlarının üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir Türk firmasıyız. Kadın giyiminin yükselen değerinde moda ile çalışan bir şirket olarak, yüksek kalitemiz ve çeşitli ürünlerimiz sayesinde tüm taleplerinizi eksiksiz ve kusursuz koşullarda karşılamayı planlıyoruz. Kadınların pantolonlarında kullandığımız kumaşlar şunlardır: - Polyester, Viscon, Elastan - Pamuk, Naylon, Elastan - Pamuk, Polyester, Elastan -Polyester, Elastan. Ayrıca istenilen model ve kumaş ile farklı ürünler üretiyoruz. Bugünden bu yana yurtdışı pazarlarımız şu şekildedir: Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Sırbistan, Hırvatistan, Kosova, Makedonya, Bosna Hersek, Cezayir, Lübnan, Irak, Tunus ve İsrail. Dünyanın her yerinden teklifler bekliyoruz.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 01.01.2021    |    Teklif No: 202000126

SATIM 

1980 yılında İzmisr'de kurulmuş bir Türk firmasıyız. Fabrikamız, mümkün olan en iyi zaman aralıklarında rekabetçi fiyatlarla en iyi kalitede hizmet vermek için sanayi bölgesinde 1500 m2'lik bir alan üzerine kurulmuştur. Başlıca imalat sektörlerimiz talaş ve talaşlı imalattır. Standart cotters ISO ve DIN normlarına uygundur. Müşterilerimiz için istenilen ölçülerde ürün kasası üretiyoruz. Ayrıca ürün standart olmayan makine anahtarları. Ticari işbirliği için toptancılar, acentalar, bayiler, distribütörler arıyoruz.


Bulgaristan

Bitiş Tarihi: 31.12.2020    |    Teklif No: 202000123

SATIM 

Bulgaristan’ın Ankara Büyükelçiliği’nden alınan bir yazıda; Türkiye`de ortak ve distribütör arayan bir Bulgar şirketi hakkında bilgi yer almaktadır. Şirketin, gerçekten yenilikçi bir ürün olan ambalaj ve perakende poşetler için biyobozunur plastikler ürettiği belirtilmektedir. Biyobozunur plastiklerin tamamen biyolojik olarak parçalanabildiği ve doğada mikro plastik parçacıklar olarak kalmadığı belirtilmiştir. Öte yandan COVID-19 gibi bir pandemi durumundaki ana avantajlarının diğer plastik malzemeler gibi virüsleri veya bakterileri uzun süre tutmaması şeklinde olduğu ve gıda ambalajı olarak da kullanılabildiği vurgulanmıştır.


Bulgaristan

Bitiş Tarihi: 31.12.2020    |    Teklif No: 202000122

SATIM 

Bulgaristan’ın Ankara Büyükelçiliği’nden alınan bir yazıda; Türkiye`de inşaat sektöründe ortak ve distribütör arayan bir Bulgar şirketi hakkında bilgi yer almaktadır. Şirketin, inşaat sektörü için selüloz elyaf malzeme ürettiği ve birçok Türk şirketinin ilgisini çekebileceği belirtilmektedir. Selülozik elyaf, taş mastik asfalt uygulamasında bitümü destekleyen ve stabiliteyi arttıran yüksek performanslı bir üründür. Bunun yanında asfaltın mekanik mukavemetinin arttırılması vb. diğer olumlu özellikleri karışıma kazandırmak için kullanılmaktadır.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 31.12.2020    |    Teklif No: 202000121

SATIM

Çeyrek asırlık tecrübesi ile Türk şirketi, Tüketim Dışı ürün grupları, et-soujouk kombi, geleneksel tatlılar ve pastacılık ürün gruplarını da ürün gamına ekledi. Yapılan yeni yatırımlarla şirket kendi alanlarından yerel baharatlar üretmeye başladı. Yeni ve yenilenen ürün grupları, kalitesi, uygun fiyatı ve zengin ürün yelpazesi ile sektördeki payını artırarak dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Şirket, yeni damak alışkanlıklarının yaratılmasında öncü olmuştur ve tüm çeşitlerini tüketiciler için bir zevk haline getirmektedir. Ticari işbirliği için toptancılar, acenteler, bayiler, distribütörler arıyorlar.


Rusya

Bitiş Tarihi: 31.10.2020    |    Teklif No: 202000119

SATIM

Sibirya üreticisi ve organik ürün ihracatçısı yeni ortaklar, ithalatçılar ve alıcılar arıyor. Organik: buğday, arpa, yulaf, karabuğday, keten, tecavüz, soya fasulyesi, bezelye. Sertifikasyonu, her yıl 834/2007, 1235/2008 sayılı Avrupa Toplulukları Komisyonu düzenlemelerine göre geçiriyoruz. Ayrıca NOP sertifikası var.


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Bitiş Tarihi: 31.08.2020    |    Teklif No: 202000124

SATIM

Kıbrıs Türk Ticaret Odası’ndan alınan ve bir örneği ekte sunulan yazıda; KKTC tarım ve gıda sektörünün stoklarında Türkiye’ye ihracata hazır 2,000 ton spunta cinsi patates ürünü fazlalığı bulunduğu bildirilmektedir. İlgilenen firmalarımızın Kıbrıs Türk Ticaret Odası ile İrtibat kurmaları gerekmektedir.


Rusya

Bitiş Tarihi: 31.07.2020    |    Teklif No: 202000131

SATIM

Şirketin merkezi Karelya Cumhuriyeti Petrozavodsk'tadır. Firmamız sapropel adı verilen bir üründen organik gübre ve katkı maddeleri üretmektedir. Sapropel, ölü bitki örtüsü, canlı organizma kalıntıları, plankton ve humustan oluşan yüzlerce yıllık tatlı su kütlelerinin alt tortusudur. Sapropel, bitkisel üretimde organik gübre olarak kullanılır ve şaşırtıcı bir etkiye sahiptir. Sapropel, sodyum, potasyum, fosfor, vitaminler (B, E, C, D, P gibi), amino asitler ve fermentleri içerir. Ayrıca sapropelde bulunan hümik asitlerin dezenfektan bir etkiye sahip olduğunu ve bitkilerin büyümesini uyardığını unutmayın. Sapropel'in toprak için avantajları: • Ağır kil toprakları yumuşar • 3-5 yıl boyunca doğurganlığı korur • Toprağın patojenik bakteri, mikroorganizma, mantar ve nitratın temizlenmesine yardımcı olur • Toprağı zenginleştirir ve verimli bir tabaka oluşturur • Arttırmaya izin verir


Türkiye

Bitiş Tarihi: 31.12.2019    |    Teklif No: 201900042

SATIM

Türkiye'de Tekirdağ bölgesinde Limited Şirket olarak faaliyet göstermekteyiz. Bobin ipliği ile uğraşıyoruz. Renk kataloglarımız mevcuttur. Talep üzerine size gönderebiliriz. Bir firma olarak dünyanın her bölgesine sevkiyatımız var, sizin için taşıma kapasitesini en az 1000 adet ile 50.000 olabileceğinizi tartışmak istiyoruz. 1 penye bobin ipliğinin ortalaması 700-750 gram arasındadır. İsterseniz sizinle çalışmak isteriz.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 24.06.2022    |    Teklif No: 202000135

İŞBİRLİĞİ

Çeyrek asırlık tecrübesi ile Türk şirketi, Tüketim Dışı ürün grupları, et-soujouk kombi, geleneksel tatlılar ve pastacılık ürün gruplarını da ürün gamına ekledi. Yapılan yeni yatırımlarla şirket kendi alanlarından yerel baharatlar üretmeye başladı. Yeni ve yenilenen ürün grupları, kalitesi, uygun fiyatı ve zengin ürün yelpazesi ile sektördeki payını artırarak dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Şirket, yeni damak alışkanlıklarının yaratılmasında öncü olmuştur ve tüm çeşitlerini tüketiciler için bir zevk haline getirmektedir. Ticari işbirliği için toptancılar, acenteler, bayiler, distribütörler arıyorlar.


Almanya

Bitiş Tarihi: 07.06.2022    |    Teklif No: 202000120

İŞBİRLİĞİ

Banyo, plaj, yatak odası tekstili üreten şirketler arıyoruz. Pazarını uzun süredir takip ettiğimiz bu konuda Almanya’da yatırım yapmak ve bu pazara uzun süreli hitap etmek isteyen şirketler ile görüşmek istiyoruz.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 01.07.2021    |    Teklif No: 202000129

İŞBİRLİĞİ

Satış uzmanları / satış şirketleri ve acentemiz olmak isteyen kişileri arıyoruz. Ürünlerimizin satışı için işbirliği yapmak istiyoruz ve tüm iş iletişimlerine açığız. Ürünlerimiz atık ısı geri kazanım sistemleri, ısı transfer ekipmanları, çevre ve makine teknolojileri (akışkan yatak, bant ve sprey kurutucular, toz toplayıcılar, ıslak yıkayıcılar), talaşlı imalat (ağır iş büyük boyutlu torna işleri). Ayrıntılı bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin.


Türkiye

Bitiş Tarihi: 01.06.2021    |    Teklif No: 202000130

İŞBİRLİĞİ

Türk Şirketi, 35 yıllık mimarlık, mühendislik ve ticari deneyim ile kuruldu. • Restorasyon Yapıları orijinal kimliklerini bozmadan yeniliyoruz. Bugünün modern anlayışı için uygun hale getiriyoruz. • Yenileme Talep üzerine binaların her türlü işlevsel dönüşümünü gerçekleştiriyoruz. • İnşaat Konut, idari bina, otel, enerji yapıları gibi her türlü inşaat işlerini yapıyoruz. • Mimarlık, Mühendislik ve Danışmanlık Tüm inşaat süreci boyunca mimari, statik, elektrik, mekanik, peyzaj ve dekorasyon projeleri ile danışmanlık hizmeti vermek firmamızın ana iş konularıdır. Amacımız çözümlerimizle sizi memnun etmektir. Projelerinizdeki ortaklığımızla güçten güce geçiyoruz.


Kaynak: TOBB

 


+ Benzer Haberler


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 13.07.2020
  Ticaret 11.07.2020
  Ticaret 10.07.2020
  Ticaret 09.07.2020
  Ticaret 08.07.2020
  Ticaret 07.07.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni