• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

IndigoVision ürünleri Y3K güvencesiyle Türkiye’de

14 Eylül 2018 Cuma 12:00
12
14
16
18

IndigoVision ürünleri Y3K güvencesiyle Türkiye’de

           HABER MERKEZİ     
     Dünyanın önde gelen video izleme çözümleri üreticisi IndigoVision, Y3K distribütörlüğü ile Türkiye’de sunulmaya başladı.
     Güvenlik teknolojileri sektörünün tanınmış global markalarından IndigoVision’un video izleme çözümleri konusundaki geniş ürün portföyü Y3K tarafından işletmelere sunulmaya başladı. Y3K’nın tek yetkili distribütör olarak sunduğu IndigoVision markası, 25 yıla yaklaşan geçmişinde elde ettiği sayısız başarı ile sektörün önemli isimlerinden biri konumunda bulunuyor.

Sistem masraflarını yüzde 90 azaltan teknoloji
     IndigoVision’ın öne çıkan özellikleri arasında üst düzey veri sıkıştırma dikkat çekiyor. Bu da yüksek veri depolama alanlarına ihtiyaç duyan video izleme uygulamalarının çok daha düşük maliyetle saklanabilmesine olanak sağlıyor. Bu sayede veri depolama ve sistem masraflarını yüzde 90’a varan oranda azaltan IndigoVision çözümleri, şirket bünyesinde geliştirilen tescilli SMART.core™ teknolojisi ile yüksek görüntü ve ses kalitesi sunuyor.

Gelişmiş entegrasyon yeteneği uygulamaları kolaylaştırıyor
     IndigoVision’un bir diğer avantajı ise farklı tipteki elektronik güvenlik sistemleri ve markalarıyla kolayca entegre olabilmesi. Böylece, bu alanda yatırım yapmak isteyen kurumların toplam sahip olma maliyeti de büyük oranda düşüyor.

Uçtan uca eksiksiz bir çözüm
     Farklı tiplerdeki güvenlik kameralarından, kayıt sistemlerine ve video yönetim yazılımlarına  eksiksiz bir portföye sahip video izleme çözümü olan IndigoVision’ın ölçeklenebilir yapısı sayesinde ileride yapılacak iyileştirme ve geliştirme maliyetleri de minimumda tutuluyor.
     IndigoVision’un benzersiz Dağınık Ağ Mimarisi (Distribüted Network Architecture- DNA), ürünlerin tercih edilmesindeki bir diğer faktör olarak öne çıkıyor. Merkezi bir sunucu ihtiyacını ortadan kaldıran bu yapı sayesinde oluşabilecek bir arıza durumunda bile ağ üzerinde bir veri yoğunluğu oluşmuyor.

25 yılda sayısız ilke imza atıldı
     1994 yılında kurulan IndigoVision’un tarihi sektördeki pek çok ilki de içeriyor. 2001 yılında dünyanın ilk NVR (Network Video Recorder) çözümünü sunan şirket, 2002 yılında yine bir ilk olarak ilk ölçeklenebilir video yönetim sistemini devreye aldı. 2004 yılındaki Atina Yaz Olimpiyatları’nda, olimpiyat oyunlarının ilk IP temelli güvenlik teknolojilerini sunan IndigoVision, 2008 yılında ilk HD görüntü kalitesine sahip güvenlik kamerasını, 2017 yılında ise video izleme ağları içerisindeki istenmeyen giriş ve siber saldırıları algılayan CyberVigilant ürününü pazara sundu.

IndigoVision, Ekim ayında ISAF Fuarı Y3K standında
     IndigoVision’ın özellikli ve teknolojik ürünleri ilk olarak ISAF fuarında, Y3K standında ziyaretçilere tanıtılacak.
     Y3K ile tüm yeni ve teknolojik ürünlerini Türkiye pazarına sunacak olan firmanın yeni nesil izleme teknolojileri arasında Frontline2 adında güvenlik amaçlı yaka kamerası ve Integra adlı ufak boyutlu entegre NVR ları bulunuyor.
     Bugüne kadar 100’den fazla ülkede 15 binden fazla projede kullanılan IndigoVision’un sunduğu ürün ve çözümler yüksek teknoloji içeren özellikleriyle beğeni topluyor. Ölçeklenebilir ve esnek bir yapıyla projelendirilebilen ürünler Y3K’nın elektronik güvenlik sektöründeki deneyimiyle elektronik güvenlik projelerinin profesyonel ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamayı hedefliyor.

 


+ Benzer Haberler
» Rengahenk’ten çocuklara ilham kaynağı
» Yeni yıla Hybrid’le girecekler
» İTB’nden Singapur’a işbirliği ziyareti
» “Bez çantalar bir defaya mahsus ücretsiz olmalı”
» Çeşme Hediyelik Eşya Günleri 28-31 Aralık’ta
» “Ticaret Odalarında ahilik geleneği var”
» “Türkiye hızlı ve kolay ticaretin adresi”
» Tekfen Tarım Adana-Agripark Tesisleri Ar-Ge merkezi oldu
» CNRİMOB için geri sayım başladı
» “Türkiye’ye rol model olacağız”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 12.12.2018
  Ticaret 11.12.2018
  Ticaret 10.12.2018
  Ticaret 08.12.2018
  Ticaret 07.12.2018
  Ticaret 06.12.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni