• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

International Finance’ten TEB Özel’e “En Yenilikçi Özel Bankacılık” ödülü

14 Ekim 2020 Çarşamba 13:00
12
14
16
18

International Finance’ten TEB Özel’e “En Yenilikçi Özel Bankacılık” ödülü

           HABER MERKEZİ     
     Finans ve iş analizi alanında yayımlanan International Finance Dergisi’nin her yıl alanında başarılı kurumları ödüllendirdiği International Finance Awards 2020 (Uluslararası Finans Ödülleri) kapsamında TEB Özel Bankacılık, “En Yenilikçi Özel Bankacılık” ödülünün sahibi oldu. TEB Özel Bankacılık, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle geçen yıl da aynı ödülün kazananı olmuştu.

     İngiltere’nin önde gelen finans ve iş analizi yayınlarından International Finance Dergisi’nin düzenlediği International Finance Awards 2020 (Uluslararası Finans Ödülleri) kapsamında “En Yenilikçi Özel Bankacılık” ödülü TEB Özel Bankacılık’a verildi. TEB Özel Bankacılık’ın başarılı hizmetlerinin bir sonucu olarak 2018’den bu yana üst üste üç yıl “En Yenilikçi Özel Bankacılık” ödülünü kazandığını ifade eden TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi şunları söyledi:

     “Türkiye’de Özel Bankacılığın kurucusu ve ilk uygulayıcısıyız. 30 yılı aşkın süredir Özel Bankacılık alanında sürdürdüğümüz güvenilir ve tutarlı çizgimizle istikrarımızı bozmadan yolumuza devam ediyor, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Varlık yönetimi alanındaki uzmanlığımızla, bankacılık ve finansman işlemlerinde müşterilerimize uzun vadeli ve varlığa değer katan çözümler sunuyoruz. Türkiye genelinde 11 Özel Bankacılık Merkezi ve 4 Şube İçi Hizmet Noktası’nda müşterilerimize ulaşıyoruz. Ödülü üç yıldır üst üste kazanmamız, TEB olarak istikrarlı bir şekilde hep daha iyisi için çalıştığımızın ve Özel Bankacılık hizmetlerimizin başarısının en güzel göstergelerinden biri. Aynı zamanda uluslararası bir platformda başarılarımızla ülkemizi temsil etmekten de gurur duyuyoruz.”

Mendi: “Yenilikçi bakış açısıyla hizmet veriyoruz”
     2020 yılında da En Yenilikçi Özel Bankacılık Ödülü’nü kazanmalarının altında yenilikçi bakış açısıyla hayata geçirdikleri ürün, hizmet ve uygulamaların olduğunun altını çizen Mendi, “Bu kapsamda müşterilerimizin bankacılık işlemlerini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilmeleri için geliştirdiğimiz Mobil Onay hizmeti bunlardan biri. Bu hizmetimizle müşterilerimizin talimat ve türev işlemleriyle ilgili ıslak imzalı onay verme sürecini ortadan kaldırdık. Özel Bankacılık müşterilerimiz talimat ve türev işlev belgelerini CEPTETEB üzerinden kolaylıkla onaylayabiliyor” dedi.

Sosyal sorumluluk faaliyetleri artarak devam ediyor
     TEB Özel Bankacılık olarak müşterilerinin işlerini devralacak genç kuşaklar için Yeni Nesil Liderlik Programı’nı hayata geçirdiklerini söyleyen Mendi, “Liseliler İçin Liderlik ve Meslek Keşif Programı”yla bir dünya insanının taşıması gereken yetkinlikleri; uzman gelişim danışmanları ve eğitim camiasının kanaat önderi isimler ile gençlerimize uygulamalı bir şekilde aktarıyoruz. Tecrübe çalışmaları, saha uygulamaları ve her biri kendi kariyerinde birer yıldız olmuş mentor isimlerlerle birlikte gençlerin kariyerlerinin en iyi şartlarda başlamasına destek oluyoruz” dedi.

     Mendi, ayrıca 2017 yılından bu yana Türkiye’deki sosyal girişimcilik ekosistemini güçlendirmek, sosyal girişimleri potansiyel yatırımcılarla bir araya getirerek sürdürülebilir iş modellerini desteklemek amacıyla Ashoka Türkiye ile birlikte Fark Yaratan Yatırımlar projesini yürüttüklerini belirtti. Mendi, “İş birliği kapsamında hayata geçirdiğimiz Açık Açık Sosyal Girişim projesi ile sosyal girişimlerin güvenli, başarılı ve hızlı büyümesine katkı sağlanmayı hedefliyoruz. Türkiye’deki sosyal girişim ekosistemini desteklemek isteyen kişi ve kurumlar, Açık Açık Sosyal Girişim’de kayıtlı sosyal girişim profillerini inceleyerek, bu girişimlere kurumsal ya da bireysel destek olmak, yatırım yapmak, buralardan ürün ya da hizmet satın almak için onlarla doğrudan iletişime geçebiliyor” dedi.

     TEB Özel Bankacılık’ın sanata değer veren ve sanatçıları destekleyen yaklaşımı doğrultusunda Base sponsorluğunu bu yıl da devam ettirdiklerini söyleyen Mendi, “Base’nin yeni online sanat girişimi olan Kolekta’yı da destekliyoruz. Kolekta, 500’den fazla sanatçının ve 40’a yakın galeri ve alternatif sanat alanının katkısıyla 4.000’den fazla sanat eserinin online görülebileceği zengin bir platform ve tek bir adresten Türkiye’deki güncel sanat üretimini ve sergileri takip etmeye olanak sağlıyor” diye konuştu.

International Finance Awards en başarılıları ödüllendiriyor
     TEB Özel Bankacılık’ın “En Yenilikçi Özel Bankacılık” ödülünü üçüncü kez aldığı International Finance Awards, kurumların uluslararası bir platformda endüstri yeteneklerini, liderlik becerilerini, endüstri net değerlerini ve kabiliyetlerini ayırt etmek için veriliyor. Bu ödüllere başta Orta Doğu, Asya, Avrupa ve Afrika olmak üzere finans, bankacılık, varlık yönetimi, aracılık, sigorta, enerji, petrol ve gaz, lojistik ve kamu hizmetleri alanlarında C düzeyinde yöneticiler ve üst düzey yönetim temsilcileri katılıyor.


+ Benzer Haberler
» Hasta sayısında artış devam ediyor
» Ticaret Bakanı Pekcan, OECD Bakanlar Konseyi Toplantısına katıldı
» Irak, taze domates ithalatı yasağını kaldırdı
» “Saraybosna-Belgrad Otoyolu projesindeki son gelişmeleri ele aldık”
» “Siyaseti bırakıp, ekonomiye odaklanmalıyız”
» Gürer: “KOBİ’leri hem pandemi hem döviz kurları vurdu”
» İzmir’de test yapılan her yüz kişiden 17’si pozitif
» “Kırmızı et tüketim artışını küçükbaş ile karşılayabiliriz”
» Akbank’tan Türkiye ekonomisine 2020’nin ilk dokuz ayında 322 milyar TL kredi desteği
» Türkiye’deki yabancı yatırımının metrekare bazında yüzde 36’sı vatandaşlık hakkı için


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 29.10.2020
  Ticaret 28.10.2020
  Ticaret 27.10.2020
  Ticaret 26.10.2020
  Ticaret 24.10.2020
  Ticaret 23.10.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni