• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

İZMOD’tan Çukurova çıkarması

15 Nisan 2019 Pazartesi 16:00
12
14
16
18

İZMOD’tan Çukurova çıkarması

           HABER MERKEZİ     
     İzmir Mobilyacılar Odası (İZMOD) üyelerinden oluşan yaklaşık 50 kişilik bir heyet adeta Çukurova’ya bir çıkartma gerçekleştirdi. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri Fuarı’nı ziyaret eden İZMOD Başkanı Hasan Özkoparan, Ağaç İşleme Teknolojilerindeki son yenilikleri üyeleriyle birlikte inceleme fırsatı yakaladıklarını söyledi.
     Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri Fuarı ve 2. Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarı, eş zamanlı olarak ziyarete açıldı. Açılış törenine İzmir Mobilyacılar Odası üyesi yaklaşık 50 kişiden oluşan bir heyet katıldı. Heyette İZMOD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, Başkan Vekili Bülent Şimşek, Yönetim Kurulu Üyelerinden Hakan Kabayeğit, Alper Bilen, Ali Arslan, Soner Büyüktalaş, Tuncay Duğan, Yusuf Rabia Uslu, Eğitim Danışmanı Zafer Koç ve Basın Danışmanı Nihat Ak yer aldı.

     Ağaç işleme makine ve teknolojileri alanında sektörün öncü firmaları en son ürünlerini görücüye çıkardı. Sektör trendlerinin belirlendiği, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturan fuar ilgi odağı oldu. Sektörün ana tedarik noktası konumunda olan organizasyonu İzmirli Mobilyacılar incelemeye aldı.
     İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özkoparan, Mobilya ve ahşap ürünlerinin, günlük yaşamın her alanına dokunan, yaşam kalitesini doğrudan etkileyen, herkesin ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında geldiğini, üreticilerinin gelişmeleri yakından takip etmesinin gerektiğini söyledi.
     Başkan Özkoparan,”İstihdamı yoğun mobilya sektörümüz diğer sektörlerin de lokomotifi konumunda.  Mobilya üreticilerimiz, ağaç, metal, cam, mermer, tekstil, deri ve sünger başta olmak üzere bir çok malzeme kullanıyor. Bu malzemelerin en güzel şekilde işlenmesi gerekiyor. Üreticilerimiz ağaç ve mobilya işleme makinelerindeki gelişmeler ve sunduğu avantajları yakından takip etmek zorunda. Üyelerimizin gelişmesi ve katma değer artışı için aslında bir zorunluluğu yerine getirdik”dedi.

MOBİLYACILAR YAKIN TAKİPTE
     Mobilya ve dekorasyon sektörünün hayallere yön verdiğini vurgulayan İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Duğan, özel projelerin hayata geçirilmesinde kullanılan teknolojinin önem kazandığını söyledi.
     Mobilyada kullanılan ürünlerin çok farklı formlara sokulduğunu belirten İzmir Mobilyacılar Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bülent Şimşek, ısıl işlemlerin üreticilerin işlerini kolaylaştırdığını ifade etti.
     İZMOD Yönetim Kurulu Üyesi Ali Arslan, üretim aşamasında değerlendirilecek ürünlerin en az fire ile kullanılması gerektiğine ve makine departmanının bu yönüyle girdi maliyetlerini en aza indirdiğine dikkat çekti.
     Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri Fuarı ve 2. Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarı İzmirli mobilyacılar tarafından incelemeye alındı. Stantları ziyaret eden mobilyacılar yetkililerden bilgi aldı. İkili görüşmelerinde ise aklındaki sorularına cevap aradı.


+ Benzer Haberler
» Hastanelerin sonu mu geliyor?
» Zeytinyağında hedef pazar ABD
» KOSBİ’ye teknik kolej müjdesi
» ‘CDT Teknoloji Günü’nde elektronikte çığır açacak konular konuşuldu
» Tatilde verilerinizi sağlama alacak 5 öneri
» Gürer: “Karayollarında uygulanan tahmin sistemi Demiryollarında neden uygulanmıyor?”
» “Ev Sahibi olmak isteyenler fırsatı kaçırmasın”
» Dünya devi TrustYou artık Türkiye’de
» Ege Üniversitesi A Plus üniversite oldu
» CHP Milletvekili Sındır’dan Şehir Hastaneleri tepkisi


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 18.07.2019
  Ticaret 17.07.2019
  Ticaret 16.07.2019
  Ticaret 15.07.2019
  Ticaret 13.07.2019
  Ticaret 12.07.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni