• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Keiretsu Forum Investor Capital Expo Europe 2021’e büyük ilgi

30 Nisan 2021 Cuma 15:00
12
14
16
18

Keiretsu Forum Investor Capital Expo Europe 2021’e büyük ilgi

   ► 300’den fazla yatırımcının katılım sağladığı Keiretsu Forum Investor Capital Expo Europe 2021, Türkiye, İsrail, İspanya, İskandinavya ve Kuzey Avrupa’nın önce gelen isimlerini ağırladı.

           HABER MERKEZİ      
     Avrupa’dan katılan yatırımcılar ve girişimcilerin buluşup tanıştığı ve 28 Nisan Çarşamba günü online gerçekleşen Keiretsu Forum Investor Capital Expo Europe 2021 etkinliğine 300’den fazla yatırımcı katıldı. Bu sene ilk defa çevrimiçi olarak gerçekleşen Keiretsu Forum Investor Capital Expo Europe 2021 programı, Keiretsu Forum kurucusu Randy Williams’ın açılış konuşmasıyla başlarken, Türkiye ile beraber katılan her ülkeden, yatırım arayan 2 girişimin sunumları ve her ülkeden yer alan konuşmacıların açıklamalarıyla devam etti. Etkinliğe Türkiye’den katılan girişimler ise 2016 yılında Silikon Vadisi’nde kurulan startup teknoloji şirketi 11Sight ve Yenilikçi çapraz takas platformu Barty oldu.

     Yatırımcılar ve girişimler için önde gelen buluşma alanlarından biri olan Keiretsu Forum Investor Capital Expo Europe’da her bir ekosistemin nasıl çalıştığını ve birbirlerinden nasıl farklı olduklarını anlama fırsatı bulunurken, sınır ötesi yatırımlardaki engelleri azaltmak, Keiretsu Forum Avrupa içinde işbirliğini teşvik etmek ve girişimci ağını genişletme fırsatı sunuldu. Etkinlik ayrıca büyük yatırımcıları tüm Avrupa’da finansman arayan kaliteli girişimcilerle de buluşturdu.
     Etkinlikle ilgili konuşan Keiretsu Forum Türkiye Genel Müdürü Duygu Eren, “Keiretsu Forum’daki inancımız, yatırımcılar arasındaki etkileşimin başarılı yatırımlar için anahtar faktörlerden biri olduğudur. Birlikte benzersiz kaynaklar oluşturabilir ve şirketlerin yenilik yapmasına ve daha yüksek bir başarı seviyesine ulaşmasına yardımcı olabiliriz.” dedi.

     Keiretsu Forum Türkiye: Keiretsu Forum, 4 kıtada 53 şubesi ve 3.500’ün üzerinde lisanslı melek yatırımcı üyesi ile dünyanın en büyük melek yatırımcı ağıdır. Teknoloji, tüketim malları, internet, sağlık, enerji, gayrimenkul vb. yüksek büyüme gösteren çeşitli sektörlerdeki 1500’ü aşkın girişimci şirkete, $950 milyon üzerinde melek yatırım gerçekleştirilmesine aracılık etmiştir. Türkiye’de 100’den fazla melek yatırımcısı ve 59 girişime 77 milyon TL’den fazla gerçekleştirdiği yatırım ile Türkiye’nin en büyük ve en güçlü melek yatırımcı ağı olmayı başarmıştır. Keiretsu Forum, iş dünyasının önde gelen isimlerinden, özel sermaye yatırımcılarından, risk sermayedarlarından ve kolektif/kurumsal yatırımcılardan oluşan dünyanın lider yatırımcı topluluğudur. Keiretsu Forum kaliteli bir girişim yaratmak için gerekli olan sermaye, yetenek, teknoloji ve kaynaklara erişimi kolaylaştırmak için girişim sermayedarları, üniversiteler ve diğer partner kuruluşlar ile iş birliği içerisinde çalışır.


+ Benzer Haberler
» Kurulu gücün yüzde 52’si YEKA’dan
» Kamuda işe alımlar tek kapıdan yapılacak
» Mobil ödeme alışverişleri 2,5 katına çıktı
» “Türkiye’nin çıkışı üretimde, yeni girişimcilere ihtiyaç var”
» İsraf edilen ekmeğin üretiminde yıllık 18 bin kamyon un kullanılıyor
» DHL Global Forwarding’den Türkiye’ye doğrudan demiryolu hizmeti
» e-menşe belgesinde blokzinciri uygulamaları
» Türk Eximbank, 785 milyon ABD doları tutarında kaynak sağladı
» “Belirsizliğin ortadan kaldırılması tüm taraflara fayda sağlayacak”
» Günlük vak’a sayısı 11.394, iyileşen sayısı 37.261


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 12.05.2021
  Ticaret 11.05.2021
  Ticaret 10.05.2021
  Ticaret 07.05.2021
  Ticaret 06.05.2021
  Ticaret 05.05.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni