• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

KOBİ’lere yüzde 30’a varan kar etme fırsatı

06 Ocak 2018 Cumartesi 15:00
12
14
16
18

KOBİ’lere yüzde 30’a varan kar etme fırsatı

           HABER MERKEZİ     
     Son yıllarda Türkiye’de KOBİ’lerin büyüme sürecine paralel olarak şirketlerin baskı ihtiyaçları da aynı oranda artıyor. Kullandıkları kartvizitler, makbuzlar ve formların yanı sıra tüketicilere ulaşmak için reklam ve pazarlamaya yönelik farklı basılı çözümlere de yönelen KOBİ’ler, yıllık giderlerinin yüzde 5 gibi ciddi bir bölümünü matbaaya ayırıyor. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu tüm baskı ürünlerini tek bir noktadan sunan bidolubaski.com ise bütçe dostu hizmetleri ile KOBİ’lere yüzde 30’a varan kar etme şansı sunuyor.

     Mikro, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin, iş hacimlerini büyütmeye yönelik atılımları kritik önem taşıyor. Bulundukları ekosistemde kalıcı olmayı hedefleyen, rekabetin ve mevcut piyasa koşullarının etkisi ile de pazarlamaya daha çok ihtiyaç duyan KOBİ’lerin yürüttükleri faaliyetlerin başında ise tüketicilere baskı ürünleri yolu ile ulaşmak geliyor. Hal böyle olunca, formdan makbuza, kartvizitten reklam ve promosyon unsurlarına kadar birçok baskı çözümüne oldukça talep gösteren 2,5 milyonu aşkın KOBİ’nin yıllık giderlerinin yüzde 5’ini basım işlerine ayırdığı görünüyor. Ancak Türkiye’deki toplam girişim sayısının yüzde 90’ından fazlasını oluşturan mikro, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için ayakta kalma stratejileri kadar bütçe yönetimi de büyük önem ifade ediyor.

     Bu noktada 19 bin aktif KOBİ’ye 100’ü aşkın ürün ve 10 binin üzerinde ürün varyasyonu ile hizmet veren bidolubaski.com, ihtiyaç duyulan tüm baskı çözümlerini tek bir noktadan sağlayarak bütçe dostu bir platform olarak göze çarpıyor. Geleneksel süreçte yaşanan problemleri ortadan kaldırarak yüksek kaliteli baskı ürünlerini uygun fiyatlarla sunan, bidolubaski.com, işletmelere yüzde 30’a varan oranlarda kar etme şansı sağlayarak mali yükü azaltmaya yönelik hizmet sunuyor. Her 100 TL’lik giderin 5 TL’sini basım işlerine ayıran KOBİ’ler, “yeni nesil matbaa” ile bu 5 TL’nin 1,5 TL’sini cebine geri koyarak tasarruf etme şansı yakalıyor.

bidolubaski.com hakkında:
     “Yeni nesil matbaa” sloganı ile yola çıkan bidolubaski.com, kaliteli baskı ürünlerine uygun fiyatlar ile sahip olunabilmesini sağlayan bir e-ticaret sitesidir. Başta ajanslar, grafik tasarımcılar ve KOBİ’ler olmak üzere yurtiçindeki tüm işletmelere internetten matbaa hizmeti imkanı sunan bidolubaski.com, kartvizit, el ilanı, broşür, poster, reklam ürünleri, kurumsal kimlik öğeleri, iç-dış mekan reklam materyalleri, promosyon ürünleri gibi birçok kategoride 100’ü aşkın ürün ve 10 binin üzerinde ürün varyasyonu ile tüm baskı ihtiyaçlarını tek bir noktadan sunmaktadır. Son teknoloji ile donatılan makineler ile üretilen ürünler, tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo aracılığı ile belirtilen sürede adrese teslim edilmekte ve iade garantisi sunulmaktadır.

 


+ Benzer Haberler
» KOSGEB’ten yüksek teknolojili ürüne 5 milyon TL destek
» Merkez Bankası kârından Hazine’ye 33.7 milyar TL aktardı
» “Pazar potansiyelimiz, yetkinliğimiz var”
» “İzmir’i kalkındırmaya devam edeceğiz”
» Yerli zırh çeliği “Hançer” geliyor
» Selçuk: EYT, şu anda gündemimizde yok
» İzmir’in deri fuarına yabancı alıcı akını
» Menemenli üreticilere kooperatif müjdesi
» Akbank’ın 3 milyar TL bedelli sermaye artışına katılım %99,9 oldu
» Tarım Gençlerle Yükseliyor Yarışmasının kazananları belli oldu


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 19.01.2019
  Ticaret 18.01.2019
  Ticaret 17.01.2019
  Ticaret 16.01.2019
  Ticaret 15.01.2019
  Ticaret 14.01.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni