• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Lincoln Electric Türkiye, gelecek nesillerin üretim becerilerini geliştiriyor

14 Ocak 2020 Salı 10:00
12
14
16
18

Lincoln Electric Türkiye, gelecek nesillerin üretim becerilerini geliştiriyor

           HABER MERKEZİ     
     Küresel rekabet ortamında büyüklüğü ne olursa olsun tüm şirketler üretkenliği artırmaya, kaliteyi iyileştirmeye ve maliyetleri düşürmeye odaklanıyor. Bu hedeflere ulaşma yolunda ilerleyen şirketler içinse kalifiye işgücünün yetersizliği büyük bir sorun teşkil ediyor. Bu nedenle pek çok şirket çalışanlarının robotlar yardımıyla eğitilmesini talep ediyor.

     Kaynak sektöründe de robotlu kaynak eğitimleri dijitalleşmenin etkisiyle ön plana çıkıyor. Tüm dünyada sunduğu çözümlerle kaynak sektörünün lider kuruluşu konumunda bulunan Lincoln Electric Türkiye sektörde robotik kaynak eğitimlerinin yapılmasını kolaylaştıran Kaynak Eğitim Robotu’yla gelecek nesillerin üretim becerilerini geliştiriyor. Şirket, Kaynak Eğitim Robotu’yla eğitim kurumlarına robotlu kaynak eğitimi için eksiksiz, gelişmiş bir çözümü sunuyor. Robotlu üretim için tüm bilgileri içeren ve sınıfta kullanıma uygun olan bu eğitim hücresiyle eğitmenler sınıfta robot eğitimi verebiliyor ve gerektiğinde kaynak uygulaması için eğitim robotunu hızlıca laboratuara taşıyabiliyorlar.

     Öğrenciler de çevrimdışı programlama yaptıktan sonra becerilerini üretime hazır bir robot modülünde test edebiliyorlar. Kaynak Eğitim Robotu ve Lincoln Electric Türkiye’nin yenilikçi çözümleri için askaynak.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
     Geliştirdiği yenilikçi ürünlerin yanı sıra kaynak sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran robotik otomasyon çözümleriyle dikkat çeken Lincoln Electric Türkiye Kaynak Eğitim Robotu’yla gelecek nesillerin üretim becerilerini geliştiriyor.

     Öğrencilere robotik üretim becerileri kazandıran bu uygulamalı eğitim çözümü aynı zamanda robot biliminin öğrencilere anlatılmasını da kolaylaştırıyor. Bu sistem üniversitelerin teknik eğitim programlarında, endüstri meslek okullarında  ve iş gücü geliştirme programlarında eğitim amaçlı kullanılabiliyor. Lincoln Electric Türkiye, Kaynak Eğitim Robotu ile eğitmenlere ve öğrencilere ileri seviye üretim ortamlarında başarılı olmak için gereken becerileri geliştirmeye yardımcı olmayı hedefliyor.

     Robotik üretim eğitimi ihtiyacını karşılamak için tasarlanan bu eğitim hücresi  eksiksiz robotlu eğitim çözümü olarak ön plana çıkıyor. Kaynak Eğitim Robotu sınıfta robot operasyonu ve programlama için robot ve kontrol ünitesiyle birlikte geliyor. Saniyeler içinde kolayca kurulan robotta kapsamlı özelliklere sahip, robotik kullanıma uyumlu bir kaynak makinası da yer alıyor. Sınıfta programlama öğretmek ve uygulamak için standart bir kapıdan geçebilen bu eğitim hücresi kaynak yapmak için laboratuara kolayca taşınabiliyor. Kaynak Eğitim Robotu ve Lincoln Electric Türkiye’nin yenilikçi çözümleri için askaynak.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


+ Benzer Haberler
» Yabancı gençlerden gönüllü eğitim
» Klinik Araştırma Merkezi, kanser hastalarına umut ışığı olacak
» İZİKAD, Çiğli Belediyesi ile projeler üretecek, kadınların geleceği için işbirliği yapacaklar
» E-ticaret pazarı 2020’de 100 milyar TL’yi aşacak
» Torbalı’da Meslek Fabrikası ilk mezunlarını verdi
» Enflasyondan korunmak isteyen vatandaş toprağa hücum etti
» Rotary’de gündem bu kez “İletişim ve İtibar Yönetimi”
» Tek kartla abonelik işlemleri dönemi başlıyor
» Nergisin mis kokusu bu festivalde
» Mercedes-Benz Türk 2019 yılını başarılarla kapattı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 21.01.2020
  Ticaret 20.01.2020
  Ticaret 18.01.2020
  Ticaret 17.01.2020
  Ticaret 16.01.2020
  Ticaret 15.01.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni