• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Kariyer  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  TİCARET SOHBETLERİ  |  FİNANS  |  İHALELER  |  TİCARET BORSALARI  |  RESMİ GAZETE

Marshall’dan AKRIKOR dış cephede 4 mevsim koruma kalkanı

08 Ağustos 2017 Salı 15:00
12
14
16
18

Marshall’dan AKRIKOR dış cephede 4 mevsim koruma kalkanı

           HABER MERKEZİ     
     “Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katmaya devam eden Marshall’ın su bazlı Akrikor dış cephe serisi, binalarda 4 mevsim koruma kalkanı görevi üstleniyor. Üstün teknolojisiyle devrim yaratan, kış mevsiminin sert koşullarında ve yaz aylarının kavurucu sıcaklarında binaları koruma altına alan Marshall Akrikor Dış Cephe serisi kullanıcılarına 4 farklı alternatif sunuyor.

     Geliştirilmiş özel formülü sayesinde, yüksek miktarda kaliteli titan bileşiklerinin kullanımı ile, benzersiz molekül yapısı, Saf Akrilik bağlayıcısı, Silikonlu+Akrilik teknolojisi ve esnek Elastomerik Teknolojisiyle binaların dış cephelerinde üstün koruma sağlıyor.
     Dış cephede uzun ömürlü kalıcı çözüm sunan, şık görünümlü Marshall Akrikor Su Bazlı  Dış Cephe serisi her iklime mükemmel uyum gösteriyor, uzun yıllar dayanımı, düşük onarım masrafı ve yaz-kış koruma özelliğiyle aile bütçesine katkıda bulunuyor.

Marshall Akrikor Elastomerik, esnek yapısı ile çatlaklara geçit vermiyor
     Marshall Akrikor Dış Cephe serisini oluşturan 4 farklı seçenekten biri olan Marshall Akrikor Elastomerik, esnek Elastomerik Teknolojisi sayesinde değişen hava koşulları nedeniyle boya yüzeyinde büyük sorun yaratan çatlamalara çözüm getiriyor. Üstün formüllü Elastomerik,  esnek yapısı ve çatlak köprüleme özelliği ile su geçirmiyor, mükemmel yapışıyor, uzun yıllar dayanıyor ve ultra kapatıcılık özelliği ile yıpranma ve aşınmalara karşı koruma sağlıyor.

%100 Saf Akrilik, 5 kat daha güçlü canlı renkler
     %100 Saf Akrilik bağlayıcısı ile geliştirilen Marshall Akrikor Saf Akrilik ise, zorlu ve değişen hava koşullarının boya yüzeyinde yol açtığı yıpranma, aşınma ve renk solmalarını önlediği gibi, kullanılan renklerin uzun yıllar canlı kalmasını sağlıyor. 5 kat daha güçlü canlı ve garantili renk seçenekleri sunan ürün, %100 saf akrilik bağlayıcı, mükemmel örtücülük özelliklerine sahip ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra kir tutmaması ve su geçirmemesi nedeniyle öne çıkıyor.

Silikon+Akrilik Teknolojisi ile seri daha da güçlü
     Marshall Akrikor Silikonlu Akrilik seçeneği ise fomülündeki yüksek kaliteli titan bileşenleri sayesinde duvarlarda mükemmel kapatıcı bir film oluşturarak, yağmur, kar ya da kavurucu güneş koşullarında dış cephede yüzey soyulmalarına çözüm getiriyor. Ürün, ultra kapatıcılık, yüksek metraj, kolay rötuş, yüksek nefes alma ve üstün su itici teknolojisine sahip.

Dış Cephede dekoratif görünüm sevenler için
     Marshall Akrikor Sillikonlu+Akrilik Grenli seçenek ise yoğunluğu, dolgu ve gren tane büyüklükleri nedeniyle gren dokusunun düşmemesi sayesinde dış cephede üst seviyede koruma sağlamakla birlikte, binaların görünümüne estetik katıyor.
     Dış cephelere kolayca uygulanan seride ayrıca, dış cephe boyalarının yüzeye daha iyi yapışmasını sağlayan ve son kat atılan boyanın yüzeyde yüksek performans göstermesine yardımcı olan Akrikor Anti Alkali Astar ve Akrikor Silikonlu Örtücü Astar olmak üzere 2 faklı astar seçeneğine de bulunuyor.

Marshall Thermo’s ile gücüne güç katar
     Isı yalıtımında 4 mevsim dayanım sunan Thermo’s Isı Yalıtım sistemi ile yalıtım sağlananan binalarda %50 varan enerji tasarrufu elde edilerek, tamamlayıcı ürün Akrikor 4 mevsim koruma kalkanı ile üstün dayanım, uzun yıllar kullanım vaad ediliyor.

 


+ Benzer Haberler
» Kurulan şirket sayısı yüzde 32,67 azaldı
» Palandöken, “Gıda ürünlerindeki KDV karmaşası son bulmalı”
» İzmir İtalyan Ticaret Odası’ndan fuar çağrısı
» Yaş Meyve Sebze Sektörü Ortaca’da buluştu
» “26 milyar $ katma değer sağladık”
» Borsa’dan tarım alanında proje fikri olan gençler için ödüllü yarışma
» Şişecam’ın kredi notuna Fitch’ten teyit
» Didim D-Marin’de Petrol Ofisi ve Asmira farkı
» Temsa Bayisi Yaşaroğlu ilk yarıda satış hedefine ulaştı
» Şehit Polis Kesikoğlu’nun adı Urla’da yaşayacak


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 23.07.2018
  Ticaret 21.07.2018
  Ticaret 20.07.2018
  Ticaret 19.07.2018
  Ticaret 18.07.2018
  Ticaret 17.07.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni