• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Milletin sinesinde yerimizi aldık

06 Haziran 2018 Çarşamba 13:00
12
14
16
18

Milletin sinesinde yerimizi aldık

           HABER MERKEZİ     
     İYİ Parti İzmir Milletvekili adayları, ilçe ilçe dolaşarak İzmirliler’le buluşmayı sürdürüyor. Son olarak Gaziemir’de bir dizi sivil toplum kuruluşlarıyla (STK) ve ilçede yaşayanlarla bir araya gelen İYİ Partililer’e büyük bir ilgi vardı.
     İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, partinin en genç milletvekili adayı Doğukan Demirel ve İYİ Parti Gaziemir teşkilatı ilk ziyaretlerini Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’ne (TEMAD) yaptı. Çok sayıda TEMAD üyesinin katıldığı toplantıda söz alan İYİ Partili Yıldırım Ulupınar, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin önemine işaret etti.

Önce demokrasi
     Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği için yapılacak seçimlere her zamankinden daha çok katılımın olacağını söyleyen İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, “Ben görüşmelerimde her zaman herkesin fikrini söylemesini, birlikte konuşabilmesini istiyorum. Ötekileştirmeden, başkalaştırmadan milletimizin birliğini bozmadan demokrasinin gereğini yapmanın önemine değiniyorum. Siz başka partilere üye olabilirsiniz, ancak ülkemizin bugün bir çok konuda yaşadığı sorunların hangi çözümlerle aşılacağına karar vermenin yeri sandıktır.

     Aziz Türk milleti 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde bence katılım rekoru kıracak. Ve bunun sonucunda ülkemiz 25 Haziran sabahında bambaşka idealleri olan, demokrasi hedefine yürüyen, parlamenter sistemi güçlendirme hedefiyle yoluna devam edecektir.” şeklinde konuştu.
     Gaziemirliler Derneği’ni ve Tüm Emekli Polis Özel Harekatçılar Derneği’ni de ziyaret eden İYİ Partililer, daha sonra Gaziemir’de esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundu.

Milletin sinesinde yerimizi aldık
     İzmir’in tüm ilçelerinde rotasyonlu olarak İYİ Parti Milletvekili adaylarının boy gösterdiğini ifade eden Ulupınar, “İzmir’in neresine gitsek, hangi yoluna adım atsak bizi umut, özlem ve heyecan dolu gözlerle karşılayan hemşehrilerime teşekkür ederim. Bu gerçeği sandığa yansıtacağımızdan şüphemiz yok. İYİ Parti bir çok engellemeye maruz bırakılsa da hepsini aşacağımıza inanıyorum. Milletin sinesinde şimdiden yerimizi aldık ve o aziz milletin dualarının tezahürü olmanın bilinciyle vatanımıza hizmet edeceğiz.” dedi.

     Son dönemde ülkenin ekonomiden siyasete, dış politikadan güncel konulara kadar bir kısır döngüye girmesinin bu yola çıkmalarına neden olduğunun altını çizen İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Yıldırım Ulupınar, “Söz konusu vatansa, geri kalan teferruattır diyen yiğitlere selam olsun. Ülkemizin fabrika ayarlarına dönüp, bölgesine yön veren aktör konumuna gelmesi gerekiyor. Güçlü bir Türkiye için yüzünü güneşe dön diyoruz. Bu gerçekten de riya, yalan ve abartıdan uzak yaklaşımımızdır. Milleti yaşat ki, devlet yaşasın anlayışının bugünkü tezahürü İYİ Parti kadrolarında bulunuyor.” şeklinde konuşarak 24 Haziran seçimlerinde İzmirlilerin desteğini istedi.

 


+ Benzer Haberler
» Teknoloji odaklı proje yürüten gençlere 200 bin TL hibe
» Üreticideki fiyat düşüşü markete yansımadı
» Egeli hazır giyim ihracatçıları İsveç yolcusu
» TMO, 26 yıl sonra kabuklu kırmızı mercimek alacak
» ESİAD’dan AB sürecine vurgu
» “Farklı temalarda iyi fikirler çıktı”
» TAİDER, Anıtkabir’i ziyaret etti
» Şişecam Düzcam ‘Intersolar Europe 2019 Fuarı’na katıldı
» TİM ihracat meşalesini Ordu’da yaktı
» İhracatçılar Samsun’da


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 21.05.2019
  Ticaret 20.05.2019
  Ticaret 18.05.2019
  Ticaret 17.05.2019
  Ticaret 16.05.2019
  Ticaret 15.05.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni