• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Narlıdere Gençlik ve Çiçek Festivali başladı

17 Mayıs 2018 Perşembe 13:00
12
14
16
18

Narlıdere Gençlik ve Çiçek Festivali başladı

           HABER MERKEZİ     
     Narlıdere Belediyesi Gençlik ve Çiçek Festivali, eski belediye binası karşısında bulunan Pir Sultan Abdal Parkı içinde gerçekleştirilen etkinliklerle başladı. Festivalin ilk gününde Yöresel dernek stantları açılışı ve festival için Narlıdereli gençler arasında düzenlenen futbol turnuvasının finali ve kupa töreni gerçekleştirildi.

Davamız Türkiye
     Narlıdere Demokrasi meydanında devam eden inşaat çalışmaları nedeniyle bu yıl eski belediye binası karşısında bulunan Pir sultan Abdal parkı içinde düzenlenen festival etkinlikleri kapsamında dernek stantları açılış töreni ve geleneksel futbol turnuvası final karşılaşması ve kupa töreni gerçekleştirildi. Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP Narlıdere ilçe Başkanı Şahin Fırat, Belediye Meclis üyeleri ve muhtarların katılımı ile dernek stantlarının açılış töreni gerçekleştirildi.

     Ege Üniversitesi öğrencilerinin müzik dinletisi ve İzmir marşı ile başlayan açılış töreni Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur’un konuşması ile devam etti. Batur “Her yıl Ahmet Piriştina Demokrasi meydanında gerçekleştirdiğimiz festivalimizi bu yıl meydan yenileme çalışmaları sebebi ile Pir Sultan Abdal parkın düzenliyoruz. 29 Ekim’de meydanımızda süren inşaat çalışmalarını tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmayı amaçlıyoruz. Bu süre zarfında etkinliklerimizi Pir Sultan Abdal Parkı içerisinde sürdüreceğiz. Bu seneki festival programımız şöyle olacak. Bugün yöre dernekleri stantlarını açıyoruz ve gençler arası düzenlediğimiz futbol turnuvamızın finalini gerçekleştireceğiz.

     Bugün saat:18.30’da Aşık Mahzuni anmak için adını taşıyan parkta bir anma törenimizi gerçekleştireceğimiz ve hemen arkasından saat:20.00’da ise  Aşık Mahzuni adını ve felsefesini yaşatmak  için düzenlediğimiz Aşık Mahzuni Beste Yarışmamızın finalini Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştireceğiz. Festivalin 2.nci günü 18 Mayıs Cuma günü saat:19.00’da halkımızın katılımı ile güzel sanatlar fakültesi önünden başlayacak ve Pir Sultan Abdal Parkında son bulacak olan Demokrasi Kortejimize tüm halkımızı davet ediyoruz ve bekliyoruz.

     Kortejin son bulacağı Pir Sultan abdal parkında Saat.20.00’da Ercan- Gökhan konseri ve hemen ardından Saat:21.00’da Edip Akbayram konseri ile devam edeceğiz. Festivalimizin son günü ise Pir Sultan Abdal Parkı içinde Saat:18.00’da Geleneksel çiçek yarışmamız ve Saat:21.00’da ise Manuş Baba konserimiz ile festivalimiz son bulacak. Halkımızı tüm etkinliklerimize ve konserlerimize davet ediyor ve bekliyoruz. Bugün bu alanı ve stantları dolduran ve Narlıdere’mizi temsil eden derneklerimizin, sivil toplum örgütlerimizin hepsine teşekkür ediyorum. Bu aynı zamanda Narlıdere’mizin yardımlaşma, birlik beraberlik konusunda ne kadar duyarlı ve inançlı olduğunu gösteriyor.

     Hepinizin bildiği gibi ülkemizin kaderini belirleyecek çok önemli bir seçim var önümüzde. Kader seçimi. Bu kez başka, bu seçim başka. Bu kez geleceğimizi çok derinden ekleyecek bir netice ortaya çıkacak. Biz inanıyoruz ki bu kez Demokrasi kazanacak. Hak Hukuk ve Adalet diyenler kazanacak. Bu kez Mustafa Kemal Atatürk diyenler kazanacak. Artık sen, ben, biz, siz yok. Hepimiz varız. Bu hepimizi etkileyecek. Bu sadece bir siyasi partinin davası değil, hepimizin davası. Davamız Türkiye. Bu seçimlerde sandıklarımıza her zaman olduğundan daha da çok sarılacağız, sahip çıkacağız. Ülkemize sahip çıkacağız. Ben hepinize inanıyorum” dedi.

 


+ Benzer Haberler
» Kiraz ihracatında hedef 200 milyon dolar
» “Çocuklarımız istikbalimizin teminatıdır”
» Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı kınandı
» Mobilyanın global oyuncusu Loda Mobilya İzmir’de
» EGSD’den vefa toplantısı
» BAYOSB’den sanayiciye yatırım desteği
» “Ay çekirdeğinde kalite düştü”
» MODEF’in yabancı ziyaretçileri memnun etti
» Tasarımın yıldızları Işık’ta buluştu
» Ankaralı iş kadınlarından İzmir çıkarması


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 23.04.2019
  Ticaret 22.04.2019
  Ticaret 20.04.2019
  Ticaret 19.04.2019
  Ticaret 18.04.2019
  Ticaret 17.04.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni