• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Odanızın duvarına stil sahibi bir dokunuş

22 Mayıs 2020 Cuma 11:00
12
14
16
18

Odanızın duvarına stil sahibi bir dokunuş

   ► Tasarım ödüllü Trilium rengi ile odanızda eşsiz bir hava yaratın

           HABER MERKEZİ     
     Eviniz ister bir dağ evi olsun ister şehirde bir apartman dairesi olsun yaşam alanlarınıza karakter katarak size özel olmasını sağlayabilirsiniz. Cosentino’nun ultra kompakt yüzey markası Dekton’un tasarım ödüllü Trilium rengi, siyah-gri ağırlıklı tonları ve paslanmış metal görünümüyle yaşam alanlarında endüstriyel tarzı sağlamanıza yardımcı oluyor.
     Yaşam alanlarının da bir karakteri olmalı. Kullandığımız malzemeler ile odanızda farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Odanızın duvalarına yapılan özel yüzey uygulamaları ile istediğiniz etkiyi yansıtabilirsiniz.
 
Endüstriyel tarzı yansıtabileceğiniz bir tasarım
     Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino’nun ultra kompakt yüzeyi Dekton’un Trilium rengi, estetik ve performansın kusursuz birleşimini sunuyor. Volkanik kayalardan esinlenilen ve çok sayıda tasarım ödülünün sahibi olan Trilium’un siyah ve gri tonları, odanızı tasarlarken seçtiğiniz objelerin güzelliğini ortaya çıkarıyor. Yüzeyin paslanmış metal görünümü ise taşın ikonik dönüşümünü yansıtıyor.

Leke ve çiziklere karşı üstün direnç
     Sürdürülebilir üretim yöntemleriyle yüzde 60’a kadar geri dönüşümlü malzemelerden üretilen Dekton Trilium hem iç hem de dış mekanlarda uygulanabiliyor. Güneşin ultraviyole ışınlarına, çizilmelere, lekelere ve termal şoklara karşı üstün direnç gösteren yüzey, her türlü doğa koşulunda eşsiz görünümünü koruyor.


Dekton Hakkında
Cosentino’nun ultra kompakt yüzey markası Dekton hem iç mekan hem de dış mekanlar için mimari ve tasarım dünyasında küresel bir lider olma hedefiyle yaratılmış, yenilikçi bir yüzey kategorisidir. Dekton, cam, porselen malzemeler ile kuvars yüzeyleri üretmek için kullanılan ham maddelerin mükemmel bir karışımıdır. Dekton yüzeyi her türlü yüksek kalitede malzemeyi yeniden canlandırabilir. Geniş formatta (320 cm x 144 cm’ye kadar) ve farklı kalınlıklarda (0,4 cm, 0,8 cm, 1,2 cm ve 2 cm) üretilmektedir. UV ışınlarına, çizilmelere, lekelere, darbelere ve termal şoka karşı çok yüksek dirençli olan Dekton gözeneksiz yapısıyla sıvıları emmez. Dekton’a özgü bu üstün teknik özelliklerin tümü, Cosentino Group’un Ar-Ge departmanı tarafından özel olarak geliştirilen teknolojisi sayesinde hayata geçmektedir. Dekton, yenilikçi bir ultra sıkıştırma işlemi olan TSP teknolojisi ile üretilmiştir. Bu, Dekton’un tamamen devrim yaratan bir özelliğidir. Dayanıklı, bakımı kolay, zeminler, cepheler, duvar kaplamaları ve tezgahlar da dahil olmak üzere iç ve dış mekanlarda kullanım potansiyeline sahiptir. Prestijli mimar ve tasarımcı Daniel Libeskind, İber Yarımadası’ndaki tek çalışması olan “Beyond the Wall” tasarımında Dekton’u kullanmıştır. Dekton, cephe, zemin ve diğer kaplamalar gibi farklı alanlarda 40 bin metrekareden fazla ürünün kullanıldığı “Movistar’ın Rafa Nadal Akademisi”nin sponsorluğunu üstlenmektedir. Dekton XGloss, 2016 Red Dot Ürün Tasarım Ödülü’nü kazanmıştır.+ Benzer Haberler
» İzmir Kent Konseyi’nin mülteci raporu açıklandı
» Mayıs ihracatında % 41 düşüş
» Firmaların döviz pozisyonu açığı 171 milyar 271 milyon dolar
» Hindistan ve Singapur Türk gıda ürünlerini bekliyor
» EPDK’dan akaryakıt sektörüne son uyarı
» İZSU sayaç okumalarına tekrar başladı
» Fethi Sekin’in adı bir kez daha ölümsüzleşti
» Sasalı Doğal Yaşam Parkı yeniden açılıyor
» Zabıtaya taze kan
» Ytong Çatı Plağı ile çatılardaki yaz sıcakları bitiyor


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 02.06.2020
  Ticaret 01.06.2020
  Ticaret 29.05.2020
  Ticaret 28.05.2020
  Ticaret 27.05.2020
  Ticaret 22.05.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni