• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Oyunculara yeni yöntemler ve taktikler öğretecek akademi açılıyor

11 Ağustos 2018 Cumartesi 08:00
12
14
16
18

Oyunculara yeni yöntemler ve taktikler öğretecek akademi açılıyor

           HABER MERKEZİ     
     Dünya çapında en hızlı gelişen mobil oyun firması Netmarble Corporation, bugün çok satan MMORPG oyunları Lineage 2: Revolution için Klan Akademisi’ni, yani hem yeni hem de deneyimli oyuncular için Klan sistemi rehberliği yapan ve zafer kazanmalarına yardım eden öğreticiyi içeren bir güncelleme yayınladı.
     Seviyeleri 10 ile 180 arasında değişen ve henüz bir Klana üye olmamış oyuncular, Klan Akademisi öğreticisini oynamak için Klan Akademisi’ne katılabilecekler. Klan Akademisi’nin üyesi olanlar 181. Seviyeye ulaşana kadar üye olarak kalabilirler, bu noktada mezun olacaklar ve oyuncuların yönettiği bir Klana tavsiye edilecekler. Oyuncular ayrıca Klan Akademisi’ne istedikleri zaman katılabilecekler ve ayrılabilecekler.

3 yeni etkinlik var
     Yeni öğreticiyi kutlamak için 9 Ağustos 2018 ve 29 Ağustos 2018 tarihleri arasında Klanlara özel yeni üç etkinlik düzenlenecek. “Klan İçin! Etkinliği” ile aralarında R Zırh Kutuları, R Binek Ekipmanı Kutuları ile Işıyan Geliştirme Taşı Seçim Kutuları da olan ve Klanlara üye olan bütün oyunculara verilecek ödüller de var. Yeni Klan Akademisi oyuncuları da bir dizi Klanlara özel görevi tamamladıktan sonra bu ödülleri alabilecek. Klan üyeleri, diğer üyelere bağış yaptıklarında “Klan Giriş ve Bağış Ödülü Etkinliği” ile normalden 1.5 kat fazla Adena alabilecek. Yeni bir “Klan Taşıma Etkinliği” ise etkinlik süresince Klanlara katılmanın ve ayrılmanın cezasını düşürecek, böylece oyuncular çeşitli Klanları deneyebilecek.
     Oyuncuların oyunda geçirdiği zaman içinde toplayacakları belli Ek Özellik Ekipmanı ile karakterlerini güçlendirecek ek ödüller ve değerler alacakları yeni Ekipman Koleksiyonu özelliği de geldi.

500 Kırmızı Elmas hediye
     Son güncelleme ile Kibir Kulesi artık 120 kata çıkacak. 29 Ağustos 2018’e kadar 120. Katı bitiren bütün oyuncular 500 Kırmızı Elmas alacak. Oyuncular ayrıca “Kibir Kulesini Dünyada İlk Tamamlama Etkinliği” ile 8 Ağustos - 29 Ağustos tarihleri arasında 120. Katı tamamlamak için yarışabilecek. Kulenin 120. katını tamamlayan her sunucudan ilk 10 oyuncuya Mavi Elmaslar verilecek. İlk sıranın ödülü 5.000 Mavi Elmas olacak, ikinciden beşinciye kadar sıralara 2.000 Mavi Elmas verilecek ve altıncıdan onuncuya kadar olan sıralar da 1.000 Mavi Elmas alacak.

Netmarble Corporation Hakkında
     Netmarble Corp. muhteşem bir mobil oyun tecrübesi sunarak dünya çapında her yaştan kitleleri eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketidir ve sürekli olarak küresel düzeyde en üst geliştirici ve yayıncılardan biri olarak listelenmektedir. 4000’in üzerinde çalışanıyla Netmarble, Lineage 2: Revolution,  MARVEL Future Fight, Seven Knights ve Paramanya’nın aralarında bulunduğu en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretip sunmaktadır. Önde gelen gündelik (casual) oyun geliştiricisi Jam City’nin en büyük ortağı ve ücretsiz MMO oyunların dünya çapında zirvedeki geliştiricilerinden biri olan Kabam’ın ana şirketi olan Netmarble’ın aynı zamanda Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ E&M Corporation, Asya’nın en büyük Internet şirketi Tencent Holding ve lider MMO şirketlerinden NCsoft ile stratejik bir işbirliği vardır. Daha fazla bilgi için  http://company.netmarble.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
     Netmarble ‘ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 


+ Benzer Haberler
» TÜSİAD’ın yeni başkanı Simone Kaslowski oldu
» Hazırgiyim ve tekstil sektörleri 15,6 milyar dolar dış ticaret fazlası veriyor
» Türk Eximbank’a 380,5 milyon dolarlık fon
» Ambalaj Sanayicileri Derneği’nden açıkta satılan gıdalarla ilgili önemli uyarı
» Tunç Soyer: Bir arada yaşam kültürü olmadan adalet ve kalkınma mümkün değildir
» “İnsanlar tanzim noktalarında rencide edilmeyecek”
» EGİAD ve LİYAKAT Derneği’nden işbirliği
» Arkas rotayı buluta çevirdi
» Büyük ödül İzmirli mimar Kaftancı’ya
» “Gulfood İnovasyon Ödülü” Pınar Choco Labneh’e


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 21.02.2019
  Ticaret 20.02.2019
  Ticaret 19.02.2019
  Ticaret 18.02.2019
  Ticaret 16.02.2019
  Ticaret 15.02.2019
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni