• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Papilon Savunma halka arz oluyor

27 Kasım 2019 Çarşamba 09:00
12
14
16
18

Papilon Savunma halka arz oluyor

   ► Biyometri ve güvenlik teknolojilerinin global gücü Papilon Savunma halka arz yolunda.

            ANKARA TİCARET     
     Kamu ve ülke güvenliği için biyometrik sistem teknolojisi geliştiren, kişi tanıma ve kimlik yönetimi konusunda Türkiye’nin üreten gücü, uluslararası arenada ise 53 farklı ülkede aktif pazar çalışması yürüten Papilon Savunma halka arzına yönelik olarak Sermaye Piyasası Kurulu (SPK)’ndan onay aldı.
     Pay başına 4,40 TL sabit fiyat ile 2,5 Milyon TL’si sermaye artırımı olmak üzere toplam 7,5 Milyon TL nominal değerli paylarını halka arz edecek olan Papilon Savunma, yüzde 23,8 halka açıklık oranına ulaşmayı planlıyor. Papilon Savunma’nın 28-29 Kasım 2019 tarihlerinde borsada satış yöntemi ile yapılacak olan arzına, Gedik Yatırım liderlik ediyor.

     Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler gibi uluslararası platformlara ürün, bütüncül teknoloji ve hizmetlerini sunan Papilon Savunma, Türkiye’de ise ana ortağından 2012 yılında edindiği know-how ile kurulduğu günden bu yana küresel pazardaki 5 biyometrik uçtan uca sistem üreticisinden biri durumunda. Geliştirdiği yüksek katma değerli yenilikçi teknolojisi ile kamu güvenliği, sınır güvenliği, biyometrik kimlik, ticari güvenlik, kriminal analiz, balistik tespiti ve ceza adaleti gibi ileri uzmanlık gerektiren ürün ve hizmetler sunan Papilon Savunma, kamu kuruluşları, yüksek güvenlik ihtiyacı olan özel kuruluşlar, finansal kurumlar, polis teşkilatı ve askeri kuvvetler, göçmen ve sınır kontrol noktaları, havalimanları ve kritik tesislere yönelik çalışmalarına devam ediyor.


Papilon Savunma hakkında:
Türkiye’nin ilk biyometrik sistem üreticisi olan ve ağırlıklı olarak kamu güvenliği alanına yönelik biyometrik teknolojiler geliştiren Papilon Savunma, yabancı ortaklı bir Türk şirketi. Bilim, araştırma ve inovasyon birikimiyle Türkiye’de kendi alanında önemli bir yere sahip olan, ülke güvenliği, sınır güvenliği, ulusal kimlik yönetimi, ticari ve finansal güvenlik, kriminal analiz gibi ileri uzmanlık gerektiren ürün ve hizmetler sunan, sanal gerçeklik alanında da ürün ve hizmetler sunma hedefinde olan Papilon Savunma, 2012 yılından bu yana uluslararası alanda da faaliyet gösteriyor ve 5 ülkeye yönelik aktif olarak ihracat yapıyor. Yurt dışında çoğunluğu yabancı entegratör firmalardan oluşan iş ortaklıkları da olan firmanın, Avrupa Birliği ve Birleşmiş Milletler gibi uluslararası platformlara yönelik olarak teknoloji ve hizmetler sunma deneyimine sahip. Görüntü işleme birikimine yapay zeka becerisi ilave edilerek sanal gerçeklik alanında yenilikçi çalışmalar da yapan Papilon Savunma, bünyesinde yüksek nitelikli 53 kişilik ekibi istihdam ederek, Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ve Üretim Merkezi ile planlı ve sürdürülebilir bir şekilde yeni ve bütüncül teknolojiler üretmeye devam ediyor.


 


+ Benzer Haberler
» Yeni vak’a 11 Haziran’dan beri ilk kez binin altına indi
» İzmir’de konut satışları yüzde 250,9 oranında arttı
» Soyer’e veda ziyareti
» TÜSİAD’dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü açıklaması
» İnşaat sektöründe ustaların adresi
» Çin 2020’nin ilk yarısına dair dış ticaret verilerini açıkladı
» Büyükşehir’den 332 araçlık otopark
» İzmir Büyükşehir Belediyesinin gelir gider raporu açıklandı
» Maden Sektörü ilk yarı dönemde 1,85 milyar dolarlık ihracat yaptı
» Aksigorta, İzmir ve Kuzey Ege bölgesinde acente sayısını %21 artırdı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 15.07.2020
  Ticaret 14.07.2020
  Ticaret 13.07.2020
  Ticaret 11.07.2020
  Ticaret 10.07.2020
  Ticaret 09.07.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni