• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Paranın sosyal hali Tosla, gençlerle buluşuyor

17 Eylül 2019 Salı 09:00
12
14
16
18

Paranın sosyal hali Tosla, gençlerle buluşuyor

           HABER MERKEZİ     
     Türkiye’nin ilk banka iştiraki olan E-para şirketi AkÖde, geliştirdiği yenilikçi Tosla uygulaması ile, gençleri finansal ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yeni nesil bir platformda buluşturuyor. Gençler, sosyalleşerek günlük bankacılık işlemlerini yapmalarını sağlayan Tosla’yı, artık uygulama marketlerinden indirip, kolayca Tosla’maya başlıyorlar.
     AkÖde yatırımı ile Türkiye’de geleceğin bankacılığı için yeni bir alan yarattıklarını vurgulayan Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, “Türkiye’de doğrudan E-para şirketi yatırımı yapan ilk banka olarak, sektörümüze bu konuda da öncülük yapmaktan gurur duyuyoruz” dedi ve ekledi:
     AKÖde ile Türkiye’de bankacılığın geleceği için yeni bir alan yarattıklarını vurgulayan Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, “Türkiye’nin ilk banka iştiraki E-para şirketi AkÖde’yi kurarak, sektörümüze bu konuda da öncülük yaptık. Bankacılığa yeni yaklaşımlar getirmek, yeni teknolojilerle hizmet kalitemizi geliştirmek için yatırım yapmaya aralıksız devam ediyoruz.

     Gençlerimiz, ülkemizin geleceği ve hepsi bizim için çok önemli. Onların finansal hayata entegrasyonu için çalışmalar yapıyoruz. AkÖde’nin yeni uygulaması Tosla, gençlerimize yönelik heyecan verici, yenilikçi bir uygulama. Günlük bankacılık işlemlerinin hızlı ve eğlenceli bir şekilde, sosyalleşerek yapılmasına olanak sağlayan Tosla ile hem sektörümüz hem de gençlerimiz için yeni bir dönem başlıyor. Şuna inanıyorum ki Tosla, ülkemizin finans ve ödeme sistemleri ekosisteminde çığır açacak.”
     “Tosla, gençlerin günlük finansal işlemlerini yapmaları için kolay, hızlı ve yaratıcı çözümler üretmeyi hedefleyen bir ürün olarak, “paranın sosyal hali” sloganı ile yaratıldı.”
     AkÖde Genel Müdürü Sitare Sezgin de, “ ‘Tosla’ gençler için banka müşterisi olma zorunluluğunu ortadan kaldırarak günlük finansal işlemlerini yapmaları için kolay, hızlı, yaratıcı ve sosyal çözümler üretmeyi hedefliyor. Tam da bu yüzden “paranın sosyal hali” sloganı ile yaratıldı. Gençleri anlayan, alışverişten spora, sanata onlara günlük hayatlarının her alanında kolaylık sağlayan ve ayrıcalıklar sunan, aynı zamanda da sosyal sorumluluk bilinci yüksek bir platform olmayı hedefliyoruz.” 

“Toslalı gençler, yaptıkları alışveriş ve işlemleri arkadaşlarıyla da paylaşabilecekler”
     “Tosla kullanıcısı olmak için uygulama marketlerinden Tosla uygulamasını indirip, hızlıca kayıt olmanız yeterli. Tosla bakiyenize Akbank ATM’lerinden, herhangi bir banka hesabından veya herhangi bir banka kartından ücretsiz olarak para yatırabilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz Akbank ATM’lerinden ücretsiz nakit çekim sağlayabilirsiniz. Tosla kullanıcıları mevcut bakiyeleri ile kendi aralarında 7/24 ücretsiz para transferinin yanı sıra, uygulama içindeki anlaşmalı üye işyerlerinden oyun pini başta olmak üzere dijital ürünleri satın alabiliyor veya Tosla temassız kartları ile diledikleri online/offline mağazadan alışveriş yapabiliyor. Tosla Kart, Türkiye’de her yerde ve yurtdışında MasterCard’ın geçerli olduğu yerlerde kullanılabiliyor.

     Tosla kullanıcıları, Tosla içinde kendi takipçilerini oluşturabiliyor ve yaptıkları alışveriş ve işlemleri arkadaşlarıyla paylaşarak sosyal bir deneyim de yaşıyorlar. Bu özelliği ile Tosla finansal bir uygulamanın da ötesinde bambaşka bir deneyim vaat ediyor. Tosla, önümüzdeki dönemde hayata geçireceğimiz yeni özellikler ve marka iş birlikleri ile de sürekli kendini yenileyen bir platform olacak” dedi.


+ Benzer Haberler
» Günlük vefat sayısı 20 Mart rakamının altına indi
» İstihdama koruma kalkanı
» Türkiye’nin ilk sürdürülebilir kira sertifikası ihracı TSKB’den
» Bölge Adliye Mahkemesi’ne de maskematik yerleştirildi
» “Euro Bölgesi’nde küçülme benzeri görülmemiş düzeyde olacak”
» Sirke sineğine tuzaklı önlem
» “Geri dönüşümde yolun yarısındayız, 35 milyar TL’nin üzerinde bir pazar var”
» Büyükşehir’den bir çevre yatırımı daha
» Havaş 31 istasyonununda hazırlıklarını tamamladı, yirmi havalimanında hizmete başladı
» Manisa ilimizde 390 bin dekar tarım arazisinin sulanma hazırlıklarına başlandı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 06.06.2020
  Ticaret 05.06.2020
  Ticaret 04.06.2020
  Ticaret 03.06.2020
  Ticaret 02.06.2020
  Ticaret 01.06.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni