• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Pet İzmir 2021 Fuarı hedefleri katladı

25 Eylül 2021 Cumartesi 14:00
12
14
16
18

Pet İzmir 2021 Fuarı hedefleri katladı


           HABER MERKEZİ      
     Pet İzmir 2021 Fuarı’nın açılış ile evcil hayvan sektörünün büyük buluşmasına start verildi. Alanında Türkiye’nin en büyük organizasyonu olan fuar beklenenin çok üzerinde bir ilgi ile karşılaştı. Katılımcılar hedeflerini adeta katladı.
     26 Eylül 2021 Pazar günü akşamına kadar sürecek olan Pet İzmir 2021, Uluslararası İzmir Evcil Hayvan, Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı’na Fuar İzmir ev sahipliği yapıyor. Pet sektöründeki seçkin 150 firmanın 500’den fazla marka ile katıldığı organizasyon C Holde gerçekleşiyor. Pandemi nedeniyle 1.5 aranın ardından açılan organizasyon pet sektörü ve hayvan severlerden büyük ilgi gördü.

FUAR BEKLEDİĞİMİN ÇOK ÜZERİNDE
     Fuar ziyaretçilerinden Canan Yelkin, “Evcil hayvanlarımız bizim can dostlarımız. Kendi yediğime içtiğime nasıl dikkat ediyorsam sevimli arkadaşıma da öyle özen gösteriyorum. Ben bir günde en az üç kez kıyafet değiştiriyorum. Can dostumun da en az üç kıyafet değiştirmesini arzu ediyorum. Onun bakımı giyimi kuşamı için son gelişmeleri takip etmek için fuarı ziyaret ediyorum. En büyük fuarın İzmir’de olması bu kentin evcil hayvanlara gösterdiği değerinde bir göstergesi. Beklediğimin çok üzerinde bir organizasyon ile karşılaştım”dedi.  

YILDA İKİ KEZ YAPILSIN
     Fuar ziyaretçilerinden Sarp Yılkın, “Evimde birlikte yaşadığım can dostumla bir fuarı ziyaret edebilmek büyük mutluluk. Her Pet İzmir’i ziyaret ediyorum. 1.5 yıllık ara bize çok uzun gibi geldi. O nedenle 4 günlük fuara birkaç kez gelmek istiyorum. Bugün gıda ürünleriyle ilgilendim. Yetkililerden önemli güncel bilgiler aldım. Bu bilgilerin ışığında can dostumun beslenme programında yaşına da uygun olarak değişiklikler yapacağım. Fuarı yapanlardan yılda iki kez düzenlemelerini talep ediyorum”şeklinde konuştu.

FUAR HEDEFİMİZİ İLK GÜNDE GERÇEKLEŞTİRDİK
     Fuar katılımcı temsilcilerinden Nedim Kamacı, “Pandemi döneminde hayvan severlerin dijital yönelimlerini karşıladık. Pet İzmir fiziki bir organizasyon. Üretici, Bayi ve hayvan severler tek çatı altında. Kafalarda en ufak soru işareti bile bırakmayacak şekilde gülcü ve güvenilir bir iletişim kurulabiliyor. Türkiye’nin en modern fuar kompleksinde gerçekleşen organizasyona ilgi beklediğimizin çok çok üzerinde. Fuar hedefimizi daha ilk günden gerçekleştirdik.  

İZMİR FARKINI ORTAYA KOYDUK
     Türkiye’nin batıya açılan kapısı İzmir’deki fuarın farkını ortaya koyduğuna dikkat çeken TEMA Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Karslı, “Ülkenin en büyük organizasyonuna yakışır bir fuarı gerçekleştirme hedefiyle çalıştık. Titiz çalışmamız sektörle güçlü iletişimimiz meyvesini verdi. Gerek katılımcılarımızın seçkinliği ve zengin ünün yelpazesi, gerekse ziyaretçi ilgisi doğru bir iş yaptığımızı ortaya koyuyor.  Katılımcılarımızdan toplam fuar hedefini ilk gün gerçekleştirdiğini söyleyenler oldu. Ziyaretçiler övgülerini dile getiriyor.  1.5 yıl sabırla beklenmesine değecek bir fuar bizi katılımcılarımızı ve hayvan severlerimizi mutlu  ediyor”şeklinde konuştu.

RENKLİ ETKİNLİKLER HAFTA SONU
     Pet İzmir 2021 kapsamında birbirinden renkli etkinlikler gerçekleşecek. Sevimli dostlar defilede podyuma çıkacak. Akıllı köpekler gösteri yapacak. Pet Grooming showlar gerçekleşecek. Uluslararası Köpek Irkları ile Pet Grooming yarışmaları heyecanlı geçecek. İzmir Emniyet Müdürlüğü’nün köpekleri yapacağı gösteride nefesleri kesecek. Uzmanlar evcil hayvanların barınması ve bakımı konusunda önemli bilgiler paylaşacak. Fuar İzmir’deki organizasyon 23-26 Eylül 2021 tarihlerinde 4 gün süreyle her gün 11.00-20.00 saatlerinde ziyaret edilebilecek.


+ Benzer Haberler
» Kontrolmatik Teknoloji, 96 milyon dolar büyüklüğünde üç yeni proje aldı
» DHMİ Sinop Havaalanı Müdürlüğü elektrik enerjisi satın alacak
» 2022’nin saç modası ilk kez İzmir’de gösterildi
» Karabağlar’da ‘Cumhuriyet Daima V’ sergisi törenle açıldı
» Mustafa Özuslu: Her zaman yanınızdayız
» “Doğanın İzinde” fotoğraf yarışması sonuçlandı
» “Yeni Alibabalar Türkiye’den çıkabilir”
» “Türkiye’nin gri listeye alınması hak edilmeyen bir sonuç”
» Fethiye Belediyesi araç kiralama hizmeti alacak
» Başkan Soyer: İzmir’e hayırlı olsun


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 22.10.2021
  Ticaret 21.10.2021
  Ticaret 20.10.2021
  Ticaret 19.10.2021
  Ticaret 18.10.2021
  Ticaret 16.10.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni