• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Progroup, 20. Perakende Günleri’ne katıldı

05 Haziran 2021 Cumartesi 12:00
12
14
16
18

Progroup, 20. Perakende Günleri’ne katıldı

           HABER MERKEZİ      
     Turquality danışmanlığı lideri Progroup Uluslararası Danışmanlık AŞ, 2 ve 3 Haziran 2021 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen 20. Perakende Günleri’ne katıldı.
     20 yıldır sektörün nabzını tutan Perakende Günleri, sektörün tüm kesimlerini bir araya getirerek, Covid-19’un sektöre olan etkisi başta olmak üzere, sektördeki son gelişmeleri masaya yatırdı.  
     Konferansa ve fuara, Progroup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Salim Çam’ın aralarında bulunduğu şirket sahipleri, üst düzey yöneticiler, Ceo’lar ve sektör temsilcileri katıldı. Yeni normale geçtiğimiz bugünlerde, konferansa ve fuara,  iş yapmayı, sektördeki gelişmeleri takip etmeyi ve sosyalleşmeyi özleyen iş insanlarının yoğun ilgisi gerçekleşti. Progroup standı, iş insanlarını ağırladı ve  Progroup Başkanı Dr. Salim Çam tarafından, Turquality’nin işletmelere ve Türk markalarının global hedeflerine ulaşmasına yaptığı katkılar hakkında bilgiler verildi.

Turquality,  devlet destekli ilk marka programıdır
     Progroup’un Turquality’deki tecrübesinin toplamının 200 yılı geçtiğinin altını çizen Progroup  Başkanı Dr. Salim Çam, şunları kaydetti:
     “Devlet destekli ilk marka programı olan Turquality, firmalarda; marka yönetiminden satış pazarlamaya, bütçe yönetiminden stratejik planlamaya, tedarik zincirinin yönetilmesinden dijitalleşmeye kadar işletmedeki tüm konuları kapsıyor. Progroup olarak bizler, Turquality ve yönetim danışmanlığı vererek, yerli markalarımızın dünyaya açılmasına rehberlik ediyoruz. Uzman ekibimiz ve yüzlerce firmaya verdiğimiz hizmetimizle, bugüne kadar elde ettiğimiz tecrübelerin toplamı ve yaşam miktarının 200 yılı geçtiğini söyleyebilirim. Fuar sırasında, standımızı ziyaret eden iş dünyasına, Turquality konusundaki bilgi ve tecrübelerimizi aktardık” dedi.

Progroup Uluslararası Danışmanlık ve birçok marka katıldı
     20. Perakende Günleri’ne katılan firmalar arasında, Ajans Press, Group Akinon, Anka Gross, Armiya Teknoloji, Arzum OKKA, Atış Yapı, Avmdergi.com, BI Technology, California Walnuts, Centric Software, CCI, Cold Stone Creamery, Çiğköftem, DAIKIN, Damat Tween, DANET, Dedecan Ocakbaşı, Domino’s Pizza, Dönerci Bekirzade, ECE Türkiye, Echo, Esas Gayrimenkul, ETİ, Eyfel Eau de Parfum, Fakir, FİBA Commercial Properties, Farkındalık Stüdyosu, Giz Soft, Global Blue, Gözlemio, Harput Dibek, INSPARK, Kadırgalı Restoran Kafa Radyo, Kahve Dünyası, Kargom Sende, Kartes Mağazacılık Sistem ve Ekipmanları, KNS / VenueX, Konyalı, Kütahya Porselen, Levent Börek, Limmo, MAD Parfumeur, Mall Mark, Mall & Motto, Mall Report, Mapfre Sigorta, Media Markt, Merhaba Pastaneleri, Mk Illumination, Multi Turkey, Infor My Yazılım, Nebim, Nilco, NTS Danışmanlık, Ofçay, Ortakalan, OSES Çiğköfte, PARA, Payten, Perakende Çağı, Pınar, Piyalepaşa İstanbul, Posta Gazetesi, Prime Development, Profashion Studio, Progroup Uluslararası Danışmanlık, PTT AVM, QAMAR Group, Ramazan Bingöl, Retail Türkiye, Salus Security Solutions, Sancaklı, Schuar, Sensormatic, Simit Sarayı, Starbucks, Tatlıköy, Tchibo, Teknopalas, Tekstil Box, Tomra Collection Solutions, UFE Grup, Ulak Smart Delivery, VESTEL, Wispotter, Zaferan Türk Şerbetleri, Zivella’nın aralarında bulduğu firmalar ve markalar yer aldı.


+ Benzer Haberler
» Rakamlar stabil bir görünüm arzediyor
» Müsilaj balıkçılık sektörünü vurdu
» “Türkiye’yi enerji teknolojilerinde merkez yapacağız”
» 5G teknolojisinde yerli ve milli ürünler geliştirilecek
» Europap Tezol Kâğıt halka arz için ilk adımı attı
» PttAVM.com’dan tarım tedbirlerine karşı tam destek
» Efesli Bebelere bez ve mama desteği
» Yapı Denetimi Yönetmeliği’nde değişiklik yapıldı
» Maden çalışanları için İSG eğitiminin ilki İzmir’de gerçekleşti
» Tekstil Mühendisliğini tercih eden iki kere kazanıyor


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 24.06.2021
  Ticaret 23.06.2021
  Ticaret 22.06.2021
  Ticaret 21.06.2021
  Ticaret 19.06.2021
  Ticaret 18.06.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni