• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Reynaers Alüminyum, tüm sektörler için çözüm ortaklığı sunuyor

29 Ekim 2020 Perşembe 13:00
12
14
16
18

Reynaers Alüminyum, tüm sektörler için çözüm ortaklığı sunuyor

           HABER MERKEZİ     
     1965 yılında Belçika’da kurulan bir alüminyum sistem firması olan Reynaers Alüminyum, konut projelerinden ticari ve endüstriyel projelere kadar pazardaki tüm sektörler için özelleştirilmiş çözümler sunuyor.
20 yıldır Türkiye’de çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Reynaers Türkiye Pazarlama Müdürü Ebru Yalçın, firmanın globalde 40 ülkede 2 bin 200’ün üzerinde çalışanıyla faaliyet gösterdiğini ve ürünlerin 5 kıtada 70’den fazla ülkeye ihraç edildiğini söyledi.
     Yalçın, “Pencere, kapı, sürme ve katlanır sistemler, giydirme cephe, kış bahçesi, güneş kırıcı, havalandırma ve sineklik gibi tamamlayıcı sistemler için yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum çözümler geliştiriyoruz. Konut projelerinden ticari ve endüstriyel projelere kadar pazardaki tüm sektörler için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Reynaers bir tedarikçi olmanın yanı sıra ev sahipleri, mimarlar, cephe firmaları ve yatırımcılar için her zaman bir iş ortağı konumundadır. 20 yıldır Türkiye’de büyümekte olan markamız globalde 40 ülkede 2 bin 200’ün üzerinde çalışanıyla faaliyet göstermekte ve ürünlerimiz 5 kıtada 70’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Reynaers Türkiye organizasyonu olarak İstanbul’da bir merkez ofis ve showroom, Ankara’da bir satış ofisi ve Gebze’de depomuz bulunmakta. Bu sene Bodrum’da yeni showroom’umuzu açtık. Değerli ev sahibi ve mimar dostlarımızla Bodrum’da buluşmanın heyecanını yaşıyoruz” diye konuştu.

“EVLERE VERİLEN ÖNEM DAHA DA ARTTI”
    İçinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle insanların gerek iş gerekse de yaşamlarının büyük bölümünü evlere taşıdığını  dile getiren Ebru Yalçın, bu durumun da evlere verilen önemi artırdığını kaydetti.
     “Evde olmanın keyfini, evlerde sosyalleşmeyi ve evden çalışmanın rahatlığını keşfettiğimiz yeni bir döneme giriyoruz” diyen Ebru Yalçın, şöyle devam etti:
“Minimum sayıda insanla temas etmek ve işlerimizi de bir yandan yürütebilmek için evlerimiz aynı zamanda ofislerimiz oldu. Evde küçük de olsa bir alanda bilgisayarımızı ve eşyalarımızı koyabileceğimiz bir düzen ayarlamamız gerekti. Zorunluluklar halinde dışarı çıktığımız bu dönemde artık yaşadığımız yerde huzurlu, düzenli, yeterince gün ışığını alabildiğimiz bir ortam yaratmak istiyoruz. Pandemi sürecinde en çok aranan kelimelerden biri dekorasyon.  Bu süreç konfor beklentilerimizle birlikte yaşam alanlarımıza olan ilgimizi artırdı.
     Ev sahipleri, bahçede açık mutfak ve barbekü sistemleri, balkon tasarımları, konforlu oturma köşeleri gibi sosyalleşmeye zemin hazırlayan bir düzen oluşturmaya çalışıyor. Evlerin güzel havalarda açık kafelere dönüştüğü, zaman zaman bir restoran gibi masa hazırlayıp davet verdiğimiz, yeri geldiğinde çalışmak için ofis ortamına dönüştürdüğümüz kısacası her şeyimiz olacağı için daha işlevsel kurgular ön planda. Doğanın ve gün ışığının hayatlarımızdaki önemini daha iyi kavradık.  Bununla birlikte balkon ve bahçelerimizi sık vakit geçireceğimiz daha yaşanabilir alanlara dönüştürüyoruz. Bu noktada Reynaershome olarak ev sahiplerine geniş yüzeyli pencereler, kayar ve katlanır sistemler, kış bahçesi sistemleri gibi alternatifler önererek kendi ihtiyaçlarına uygun olanı seçmelerini sağlıyoruz. İstanbul ve Bodrum’daki Showroomlarımıza davet edip sistemleri deneyimlemesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“REYNAERS DENEYİM ODASI İLE KENDİNİZİ EV ORTAMINDA HİSSEDİN”
     Reynaers olarak showroomları ürünleri deneyimlemek üzerine kurguladıklarını söyleyen Ebru Yalçın, misafirlerin kendilerini bir ev ortamında hissettirecek iç mekanlar oluşturduklarını belirtti.
     Yalçın sözlerine şöyle devam etti: “Buna Belçika Merkezimizde “Reynaers Experience Room” yani “Reynaers Deneyim Odası” deniyor. İstanbul ve Bodrum showroomlarımızda da ürünlerimizi sergilerken misafirlerimizin kendilerini bir ev ortamında hissederek deneyimlemeleri için iç mekanlar oluşturduk. Showrooma gelen ev sahipleriyle tanıştığımız ve onları dinlediğimiz bir alan burası. Reynaershome, bizim ev sahipleri ile hızlı ve direk iletişim kurduğumuz markamız.  Son kullanıcıya özel, isteklerine cevap verebilecek, daha sadeleştirilmiş sistem anlatımları ile bir websitesi hazırladık. Ev sahipleri, www.reynaershome.com ana sayfasında yer alan canlı destek bölümünden bize hızlı mesajla rahatlıkla ulaşabiliyor. Evlerde mevcut pencerelerinin fotoğraflarını gönderip merak ettiklerini ya da sistem önerisi sorabiliyor. Aynı zamanda websitemizin blog bölümünde yaratıcı dekorasyon ve yaşam içerikleri paylaşıyoruz. Mimar ve iç mimarlarla yaptığımız bir röportaj serisine başladık. Profesyonel kişilerin fikirlerini paylaşmasını ve bunları son kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyoruz. Reynaershome Instagram ve Facebook hesaplarımızı da aktif bir şekilde yönetiyoruz. Referans projelerimizi yayınlıyor ve ilham verici içerikler hazırlıyoruz”


+ Benzer Haberler
» Ege Mahallesi’nde dönüşüm başladı
» “820 milyon insan yetersiz besleniyor”
» Fındık ihracatında düşüş devam ediyor
» Uğurtaş’tan çağrı: Susuzluk gelmeden biz bir araya gelelim
» “15 bin acil konuta ihtiyaç var”
» Gürer: İktidar asgari ücret belirlenirken işveren gibi davranmasın
» İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden kuraklığa karşı yeni yol haritası
» İzmir’deki eczanelerin çalışma düzeninde değişiklik
» 2019 yılı hane harcamaları belli oldu
» Bakan Elvan: Görüşmelere devam edeceğiz


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 04.12.2020
  Ticaret 03.12.2020
  Ticaret 02.12.2020
  Ticaret 01.12.2020
  Ticaret 30.11.2020
  Ticaret 28.11.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni