• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  TİCARET SOHBETLERİ  |  FİNANS  |  İHALELER  |  TİCARET BORSALARI  |  RESMİ GAZETE

Türkiye’nin en iyi konut projesi Ekim’de teslim

07 Aralık 2017 Perşembe 16:00
12
14
16
18

Türkiye’nin en iyi konut projesi Ekim’de teslim

   ► Gayrimenkul sektörünün önde gelen yarışmalarından biri olan 2017 Sign of the City’de 156 projeyi geride bırakarak birinci olan ARYOM KORU, “Türkiye’nin En İyi Konut Projesi” ödülünü almaya hak kazanarak, İzmir’e imzasının atan proje oldu.

           DUYGU GÖKSU     
     Gayrimenkul sektörünün önde gelen yarışmalarından biri olan Sign of the City’de finale kalarak 156 projenin içeriniden birinci olan “Türkiye’nin En İyi Konut Projesi” ödülünü alan Aryom Koru projesi için “Aryom Koru Gerçek Daire Toplantısı” gerçekleştirildi.
     Aryom İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günday’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda gerçeğe uygun, teslim edilecek örnek daireler gezildi.  Gayrimenkul sektörünün önde gelen yarışmalarından biri olan 2017 Sign of the City’de 156 projeyi geride bırakarak birinci olan ARYOM KORU, “Türkiye’nin En İyi Konut Projesi” ödülünü almaya hak kazanarak, İzmir’e imzasının atan proje oldu.  Aldığı ödülle birlikte sadece ev değil, insanlara yeni nesil evleri ile yepyeni bir yaşam konforu vadettiğini kanıtlayan ARYOM KORU, İzmir’e alanındaki en büyük ödüllerden birini getirdi. Aryom İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günday, Sign of the City Awards’da ‘En İyi Konut Projesi’ ödülünü almaktan dolayı büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirtti.

     Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Sign of the City yarışmasında  “Türkiye’nin En İyi Konut Projesi” ödülünü almanın farklı projeler gerçekleştirdiklerinin kanıtı olduğunu ve kendilerini kamçıladığını kaydeden Günday, “Aldığımız ödül, projelerimizi taçlandıran br ödüldü bizim için. Örnek dairelerimizi yaparken, müşterilerimize özel bir şeyler sunmamız gerektiğini düşündük. Başka firmalar satış ofislerinin yanına, kartonpierden örnek daireler kurar, biz ise gerçeğe uygun ve teslim edilebilecek bir proje oluşturalım ve tüm dairelerimizden birer örnek yapalım istedik” diye konuştu. 
     Öncelikle insan sağılığına önem veren malzemeler seçtiklerine vurgu yapan Günday, “İnsan yaşamı için gerekli konforu ön planda tuttuk. Öncelikle binada kullanılan malzemelerin kansorejen olmayacak şekilde seçilmesine özen gösterdik. Merkezi klima sistemine çevirdik. Egede balkon kültürü çok önemlidir, bu nedenle merkezi klima sistemi oldukça önemliydi bizim için. Müşterilerimize özel bir şeyler sunmamız gerektiği fikrinden yola çıktık” dedi.

“Faydalı alanın maksimum kullanılması önemli”
     Ekonomik olarak son dönemlerde alanların daha faydalı şekilde kullanılması gerektiğini ifade eden Günday, “Projelerimizde en önemli unsur gerçek, doğal malzeme kullanmış olmamızdır. Yeni nesil projeler gerçekleştiriyoruz. Yeni dönemde, faydalı alanın maksimum kullanılması oldukça önemli. Mümkün olduğu kadar ekonoomik düşünmek zorundayız. Kullanılmayan boşa giden alanlar, gereksiz harcamalar oluyor. Faydalı alanın maksimum kullanıldığı daireler her zaman ön plandadır” şeklinde konuştu.
     Müşterilerine fikir vermek için dairelerden birinin içini tamamen döşediklerini söyleyen Günday, “Üreticilerimizle anlaşarak eşyaları da müşterilerimize maliyet fiyatına sunuyoruz. Biz müşteri memnuniyetini ön planda tutan bi firmayız, parayı ön planda tutan bir firma değiliz. Farkı bir anlayış getirmeye çalışıyoruz. Aldığımız ödül de bunu ortaya koyuyor” diye konuştu.

“Sosyal alan önemli”
     Projelerde konumlandırmanın çok önemli bir faktör olduğunu belirten Günday, “Hem ulaşımın hem  de sosyal alanın bu projede olması çok önemli. Konumlandırmaya özen gösteriyoruz. İnsanın en büyük beklentisi rahat ve konforlu bir yaşamdır. Biz de müşterilerimize beş yıldızlı otel konforu sunuyoruz. Projelerimizde kullanılan malzemeler birinci sınıf malzemelerdir. Aldığımız ödül de bizi daha iyi projeler için kamçılayacaktır. Bu güne kadar yüzde 99 memnuniyete ulaştık” dedi.
     Temmuz 2018 tarihinde Aryom Koru projesini bitireceklerini ve Ekim 2018 tarihinde teslim edeceklerini ekleyen Günday, ikinci etap projeyi de 2019 yılı şubat ayındda teslim etmeyi planladıklarını belirtti.

“Her kesimden insana hitap etmeli”
     Piyasada aynı ölçekli yapılan dairelere göre fiyatların yüzde 40 daha ucuz olduğunu ve Gaziemir’de konut projelerine öncü olduklarını söyleyen Günday, fiyatlar konusunda da bilgi verdi. Günday, “2. etapta 750 bin lira alt rakamımızdır. 3 + 1 daireler ise kendi aralarında çeşitli. 12 çeşit var. İki üç tip belirlemedik. Hepimiz biraz uğraşalım, her kesimden insana hitap eden bir proje olsun dedik. 1 + 1 dairelerimiz 269 bin ile 375 bin aralığında, 2 + 1 daireler 450 bin lira  800 aralığın da, 4 + 1 daireler 1 milyon 500 bin liradan 2 milyon 250 bin liraya kadar çıkıyor” dedi.
     “Yalınlık, ulaşılabilecek en ince zevktir” felsefesiyle hareket eden ARYOM KORU, konfor ve teknolojisiyle sıradanlıktan uzak, trendleri gelecekteki yaşam biçimlerine uyarlayan İtalya’nın seçkin dekorasyon markaları ile hazırladığı “Aryom Koru Yeni Nesil Evleri” ile yeni yaşam alanlarını ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. Tasarımı geleceğin vizyonuyla oluşturmanın önemine inanan Aryom Koru, yeni nesil evleri ile yarattığı fonksiyonel ve dinamik yapıyı geleneksel İzmir yaşam kültürüyle de örtüştürüyor.
     2018’de teslimi planlanan İzmir’in en yeşil projesi ARYOM KORU, çam ve dağ kekiği kokusu ile taçlandırılmış doğası ile Gaziemir Çatalkaya Korusu eteklerinde, sunduğu yüksek sosyal donatıları sebebiyle beş yıldızlı otel konforunda, ailenizle hayalleriniz ötesinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunuyor. Üstelik Havalimanına 10 dakika, Optimum AVM’ye 4 dakika, Konak’a 20 dakika, Çeşme’ye 40 dakika mesafede.

 


+ Benzer Haberler
» İşsizlik çift haneyi bırakmıyor
» Pamuk primi en az enflasyon oranı kadar arttırılmalı
» Boeing ve ODTÜ’den İHA tasarım yarışması
» Plastik sektörü 19.4 milyar dolar üretim yaptı
» Tarım-ÜFE’deki artış, yurt içi ÜFE’nin üçte birinde kaldı
» “AB, İngiltere ve Türkiye iş birliğine gitmek zorunda”
» Turkcell Gelibolu Maratonu yine ‘Barış’ın buluşma noktası oldu
» İAOSB Sanayicileri ‘dayanışma gecesi’nde buluştu
» LG’den ev ekonomisine destek
» “Tarımın yükü kadınların sırtında”


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 16.10.2018
  Ticaret 15.10.2018
  Ticaret 13.10.2018
  Ticaret 12.10.2018
  Ticaret 11.10.2018
  Ticaret 10.10.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni