• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

“Webagron Büyük Çiftçi Buluşması”nda hedef 2.7 milyon çiftçi

30 Eylül 2020 Çarşamba 14:00
12
14
16
18

“Webagron Büyük Çiftçi Buluşması”nda hedef 2.7 milyon çiftçi

           HABER MERKEZİ      
     Çiftçiler, Türkiye’nin ulaşması en kolay tarım fuarında buluşmaya hazırlanıyor. Tarım sektörünün önde gelen firmalarıyla, üretimin kalbindeki çiftçileri buluşturan “Webagron Büyük Çiftçi Buluşması” görüntülü iletişim platformu 11Sight ile hem ziyaretçilere, hem de katılımcılara büyük avantajlar sunacak. Dijital ortamda yapılacak, online çiftçi buluşması olan Webagron’da hedef, Türkiye’de bulunan 2.7 milyon çiftçiye ulaşmak.

İster evden, ister bahçeden, ister tarladan katılım imkanı
     12 - 16 Ekim tarihleri arasında webagron.com’da gerçekleşecek ve doğrudan canlı görüşme imkanı sunan Webagron Büyük Çiftçi Buluşması sayesinde ziyaretçiler evinden, bağından, bahçesinden veya tarlasından ayrılmadan ürününe, mahsulüne ve emeğine değer katacak yüzlerce firmayla buluşma şansı elde edebilecek.

Pandemi korkusu olmadan buluşma fırsatı
     Tarım ve hayvancılık sektöründe yer alan firmalar, pandemi sebebiyle uzak kaldığı çiftçilerle, Webagron Büyük Çiftçi Buluşması sayesinde, virüs tehlikesi olmadan yüz yüze buluşacak. Geleneksel fuar buluşmalarına kıyasla; konaklama, stand kurulumu, lojistik bedeli vb. gibi aylar öncesinden hazırlık ve maliyet gerektiren zorlu bir süreç yerine, hızlı ve aktif bir şekilde katılabilecekleri bu platform, hedef kitleyle birebir ve yüz yüze görüşme olanağı sağlayacak.

2.7 milyon çiftçiye ulaşmak istiyoruz
     Yaklaşık 300 bin ziyaretçi ve 50 bin firma ziyareti gerçekleştirmesi ön görülen Webagron Büyük Çiftçi Buluşması, aynı anda 300 bin kişinin ziyaret edebileceği trafiği kaldıracak altyapıyla hazırlandı.
     Organizasyonun ev sahibi olan BARZEL’S A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Özhan Türk, Webagron Büyük Çiftçi Buluşması ile hedeflediklerinin; “Üretici firmalarımız ile çiftçilerimizi, karmaşık olmayan en basit ulaşım ile görüntülü görüştürmek ve teknolojinin getirdiği pek çok imkân ile kullanıcı deneyimini en üst noktaya taşımak olduğunu söyleyerek, Türkiye’de bulunan 2.7 milyon çiftçiye ulaşmak istiyoruz, alanında uzman bir ekip tarafından en ince detayına kadar planlanan Webagron Büyük Çiftçi Buluşması ile bunu gerçekleştireceğimize inanıyoruz” dedi.

Video konferans kullanımı geçtiğimiz yıllara göre yüzde 48 arttı
     Türk, Webagron ile önemli bilgiler verdi:
     “Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemi sürecinin başlattığı kullanıcı davranışlarındaki değişim sonucu cep telefonu ve mobil cihaz kullanım oranları %65’e kadar artış gösterdi. Karantina boyunca iş toplantıları, eğitimler hatta sosyal buluşmaların bile uzaktan gerçekleştiği bu dönemde görüntülü konuşma/video konferans kullanımı geçtiğimiz yıllara göre %48 daha sık kullanıyor.

İlk 20 bin katılımcıya hediye çeki
     Bu organizasyon ilk defa yapılacak. Katılımcı firmalarımızı görüntülü arayacak ilk 20 bin katılımcıya 10 TL’lik A101 market hediye çeki vereceğiz. Organizasyon katılımcıları için 20 bin ziyaretçiyi garanti ediyoruz. Bununla birlikte fiziki fuarlar gibi sadece yapıldığı il ve çevresine hitap etmeyip Tüm Türkiye’ye hitap edecek olması ve çiftçilerin 11Sight ile kolayca görüntülü görüşme yapmasına imkân sağlaması ziyaretçi sayısını arttıracaktır. Fuar öncesi ve sırasında da ulusal düzeyde Facebook, Instagram, Youtube, Google ve tüm dijital mecralarda çıkacak büyük bütçeli reklamlar ile 300 bin  ziyaretçi hedefimiz var.”

Çiftçiler herhangi bir uygulama indirmeden cep telefonu üzerinden yüz yüze canlı görüşecekler
     11Sight Ülke Müdürü Ercan Gümüş ise, çiftçilerin herhangi bir uygulama indirmesine gerek kalmadan cep telefonu üzerinden yüz yüze canlı görüşmesine, ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi paylaşımına olanak sağladıklarını belirterek, “Webagron Büyük Çiftçi Buluşması” ile de tarım sektörünün alanında uzman yetkilileriyle üretimin kalbindeki çiftçileri dijital ortamda tek tıkla buluşturuyoruz. Çiftçiler online olarak canlı ve görüntülü konuşacaklar. Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden çiftçilerin ziyaretine ve tarım sektörünün önde gelen firmalarının katılımına açık olan “Webagron Büyük Çiftçi Buluşması” ile mahsulünüzü ve işinizi iyileştirecek yeni teknolojileri ve tarımsal gelişmeleri takip etme fırsatınız olacak” dedi.


+ Benzer Haberler
» HİK uçaklarının lojistiği yerli sanayi ile sağlanacak
» İzmir iş dünyasından deprem mesajı
» SunExpress’ten İzmir’e destek
» Başkan Soyer depremde son durumu anlattı
» Bayraklı Belediyesi, vatandaşı bir an yalnız bırakmadı
» İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri teyakkuzda
» Gaziemir Belediyesi’nde deprem teyakkuzu
» “Vatandaşlarımızın sağlığı için marketlerimizde üst düzey önlemlere devam ediyoruz”
» Biyoteknoloji yatırımları yükseliyor
» Arsa fiyatları yüzde 21, arazi fiyatları ise yüzde 25 arttı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 31.10.2020
  Ticaret 30.10.2020
  Ticaret 29.10.2020
  Ticaret 28.10.2020
  Ticaret 27.10.2020
  Ticaret 26.10.2020
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni