• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Wellbees “Kadın Kurucular 1Millionstartups Programı”na seçildi

15 Eylül 2021 Çarşamba 13:00
12
14
16
18

Wellbees “Kadın Kurucular 1Millionstartups Programı”na seçildi


           HABER MERKEZİ      
     Çalışan esenliği platformu Wellbees, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda çözümler üreten girişimcileri bir araya getiren 1MillionStartups platformunun “Kadın Kurucular 1MillionStartups Programı”na dünya çapında kabul edilen 20 girişimden biri oldu. Wellbees’in Kurucusu Melis Abacıoğlu, programda elde edecekleri deneyimleri İK profesyonelleri ile paylaşırken, büyüme planları arasında yer alan İngiltere pazarını da derinlemesine inceleme fırsatı yakalayacaklarını söyledi.

     Birleşmiş Milletler’in yoksulluğu ortadan kaldırmak, gezegeni korumak ve tüm insanların barış ve refah içinde yaşamasını sağlamak hedefiyle beş yıl önce açıkladığı 17 maddelik Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları (SKA), günümüzde hem ülkelerin hem de kurum ve kuruluşların gündemlerinde ilk sıralarda yer alıyor. SKA’nın üçüncü maddesi olan “Sağlık ve Esenlik” alanını odağına alan çalışan esenliği platformu Wellbees, bu kapsamda dünya çapında önemli bir programa kabul edildi. SKA doğrultusunda çözümler üreten girişimcileri bir araya getiren 1MillionStartups platformunun “Kadın Kurucular 1MillionStartups Programı”na katılan Wellbees, her yıl dünya çapında yüzlerce başvurunun yapıldığı programda yer alan 20 girişimden biri oldu.

Melis Abacıoğlu: “İlham verici bir topluluğun parçası olduk”
     Program hakkında bilgi veren Wellbees Kurucusu Melis Abacıoğlu, “Kadın Kurucular 1MillionStartups Programı, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda gerçek hayattaki sorunlara çözümler üreten girişimleri ve girişimcileri bir araya getiriyor. Programa katılabilmek için girişimin en az bir kadın kurucusunun olması, küresel pazarlarda büyüme potansiyeli gibi kriterler de dikkate alınıyor. Dünyanın her yerinden yüzlerce başvuru yapılan bu programa kabul edilmek, benzer fikirlere ve amaçlara sahip girişimcileri kapsayan bu ilham verici topluluğun bir parçası olmaktan dolayı heyecan ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

“Programdaki deneyimlerimizi İK profesyonelleri ile paylaşacağız”
     Wellbees olarak sosyal etki odaklı ölçümler yaptıklarını ifade eden Abacıoğlu şöyle devam etti; “Bu program ile insan kaynakları teknolojileri ve çalışan esenliği odağında hem girişimimizi hem de ürünlerimizi geliştireceğiz. Aynı zamanda programda elde ettiğimiz deneyimleri, Türkiye’de iş birliği yaptığımız İK profesyonelleri ile paylaşma fırsatı bulacağız. Öte yandan platform aracılığıyla yapacağımız görüşmeler sayesinde özellikle büyüme planlarımız arasında yer alan İngiltere pazarını derinlemesine inceleyeceğiz.”


Wellbees: Çalışan Esenliği Platformu hakkında:
Wellbees, çalışanların daha iyi yaşamaları için çalışan bir kurum içi esenlik platformu. B2B SaaS ürünü olarak, mobil uygulama üzerinden tüm kullanıcılara kişisel bir esenlik yolculuğu sunuyor ve insan kaynakları profesyonellerinin ihtiyaç duyduğu desteği tek bir platform üzerinden sağlıyor. İçeriklerle farkındalık, etkinliklerle aksiyon yaratarak kullanıcılara yeni alışkanlıklar kazandırıyor ve davranış değişimini tetikleyecek hizmetleri ölçülebilir sonuçlarla birlikte sunuyor. Bugün 10 ülkedeki 34 şirkette, 70 bine yakın çalışan Wellbees’i kullanıyor. Platform; Türkçe, İngilizce, Almanca, Arapça ve İspanyolca olmak üzere toplam beş ayrı dil seçeneğiyle dünyanın her yerine ulaşabiliyor.


 


+ Benzer Haberler
» EGİKAD ile Yabancı Diller Yüksekokulu’ndan işbirliği
» İşbir Yatak’tan İzmir’e yeni Uyku Merkezi
» Hitit Üniversitesi bina işleri yaptıracak
» DEÜ, kariyer planlamada lider üniversiteler arasında
» Koç Topluluğu’nun pandemiden önce 97 Bin olan istihdamı bugün 110 binin üzerine çıktı
» Kozmetik sektörü 5 milyar dolara koşuyor
» Balkan rüzgârı devam ediyor
» Çorum İl Sağlık Müdürlüğü patoloji test karşılığı tam otomatik immünohistokimya sistemi satın alacak
» SunExpress’ten kış sezonunda yeni rotalar
» Roman Kültür Merkezi Konak’a ödül getirdi


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 28.09.2021
  Ticaret 27.09.2021
  Ticaret 25.09.2021
  Ticaret 24.09.2021
  Ticaret 23.09.2021
  Ticaret 22.09.2021
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni