• Anasayfa  • Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv  • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Yeni LG Therma V Monoblok performansıyla öne çıkıyor

01 Aralık 2018 Cumartesi 14:00
12
14
16
18

Yeni LG Therma V Monoblok performansıyla öne çıkıyor

           HABER MERKEZİ     
     LG, çevre dostu R32 soğutucu gazlı Therma V Monoblok Isı Pompası mükemmel performansıyla enerji verimliliği, kontrol kolaylığı ve kullanıcı memnuniyeti sağlıyor. LG Electronics (LG) her zaman olduğu gibi yenilikçi ürünleriyle hayatı kolaylaştırırken, çevre dostu teknolojileriyle doğaya karşı sorumluluklarını da unutmuyor. LG’nin yenilikçi ve çevre dostu R32 soğutucuya sahip ısıtma sistemi THERMA V Monoblok, kullanım sıcak suyu, yerden ısıtma veya radyatöre kadar birçok ısıtma çözümleri ile kullanılabiliyor. Geleneksel bir kazan sisteminin yerini alan ve doğrudan su tesisatına bağlanan THERMA V R32 Monoblok ısı pompası, enerji verimliliği,  kolay kontrol, wifi gibi ileri teknoloji özellikleriyle kullanıcı memnuniyetini garanti ediyor.

     LG’nin THERMA V serisi, şirketin ısıtma sektöründeki 10 yıllık deneyimi ve tasarım becerisi sayesinde pazardaki en iyi ısıtıcılar arasında yer alıyor. 10-135 Hz çalışma aralığına sahip olan kompresör, parça yükü verimliliğini artırarak istenen sıcaklığa hızla ulaşılmasını sağlıyor. LG’nin bu niş sektöründeki uzmanlığını ve gururunu açıkça gösteren THERMA V R32, eksi 25 ºC gibi düşük bir ortam sıcaklığında dahi çalıştırılabilirken, soğuk dış ortam havasında bile 65 ºC’ye kadar sıcak su sağlayabiliyor.

     Ayrıca LG’nin devrim niteliğindeki scroll  kompresörü rakipsiz bir verimlilik ve güvenilirlik sunuyor. THERMA V R32 monoblok, kullanıcının istenen sıcaklığa hızlı bir şekilde ulaşabilmesine olanak tanıyor. Ayrıca bu yeni model, geleneksel bir kompresörde bulunan salınım hareketini ortadan kaldırarak, daha düşük enerji tüketimi sağlıyor. Cihazın doğal enerjiyi dış havadan emmesi de geleneksel ısıtma sistemlerinden daha az enerji tüketmesine neden oluyor.
     THERMA V Monoblok’un bir diğer güçlü özelliği ise dayanıklılığıdır. Ocean Black Fin teknolojisi ile yüksek oranda korozyona dayanıklı olan cihaz, daha uzun ürün ömrü ve daha düşük bakım maliyetleri vadediyor.

LG SmartThinQ ile cihaza uzaktan erişim!
     LG ürünlerini uzaktan izlemeye ve kontrol etmeye olanak sağlayan akıllı telefon uygulaması LG SmartThinQ, THERMA V R32 Monoblok ile de uyumludur. Bu kullanışlı uygulama ile güç, çalışma ön ayarı, enerji izleme, sıcaklık ayarı ve çalışma modu seçimi gibi işlevler uzaktan kolayca ayarlanabilirken bir odayı önceden ısıtmak da mümkün oluyor.

Geliştirilmiş kullanıcı ara yüzü ile kullanım rahatlığı!
     THERMA V R32 monoblok ayrıca kullanım kolaylığı sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir ara yüze sahip. LG’nin bu cihaz için geliştirdiği şık tasarımlı dokunmatik uzaktan kumandası, enerji bilgi izleme, sıcaklık ve program ayarına kadar çeşitli akıllı kontrol fonksiyonları da sunuyor.  Tüm bu işlevsel özelliklerin sezgisel kullanıcı ara yüzü ile bir araya gelmesi çalışma durumunun ve programın hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edilmesini sağlıyor. Kullanıcı sistemin çalışmasını görsel olarak kontrol edebildiğinden, enerji israfını azaltmak ve maliyetleri düşürmek için enerji seviyesini kolayca ayarlayabiliyor.

Basit kurulum!
     THERMA V Monoblok’un kurulumu da çok basittir. İç ve dış ünitelerin tek bir modülde birleşmesiyle kapsamlı bir paket olarak tasarlanan Monoblok’ta, soğutucu boru tesisatı çalışması gerekmez. Ayrıca, Therma V Konfigürasyon programı, hızlı ve kolay devreye alma olanağı sağlıyor.
     LG, enerji verimliliği ve performansında en üst seviyeye ulaşan çevre dostu ürünler geliştirmeye ve çevrenin iyileştirilmesi için yenilikçi ve yeşil ürünlerin Ar-Ge çalışmalarına devam edecek.

 


+ Benzer Haberler
» Kaspersky Lab, yeni nesil tüketici çözümlerini sundu
» LG’nin kampanyaları kazandırmaya devam ediyor
» Akıllı fabrikalarda üretim kayıpları önleniyor
» Türkiye, robot kurulumunda dünyada 20’inci oldu
» “Dövizde istikrar için adımlar sürecek”
» Üçüncü çeyrekte yüzde 1,6 büyüdük
» Enflasyon beklentisinde düşüş
» ELİDAŞ tam kapasiteye ulaştı
» İşler: 2019 İzmir ve Ege turizmi için en iyi yıl olacak
» Oteldenal.com hedef büyüttü


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 11.12.2018
  Ticaret 10.12.2018
  Ticaret 08.12.2018
  Ticaret 07.12.2018
  Ticaret 06.12.2018
  Ticaret 05.12.2018
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni