• Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv      • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Bedensel ve ruhsal iyi yaşam uygulaması iyi yaşa. 755 bin dolar yatırım aldı

23 Mayıs 2022 Pazartesi 13:00
12
14
16
18

Bedensel ve ruhsal iyi yaşam uygulaması iyi yaşa. 755 bin dolar yatırım aldı


           HABER MERKEZİ      
     Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinin eşliğinde, kullanıcılarına kendi belirledikleri zaman ve mekânlarda yapabilecekleri farklı uzunlukta, seviyelerde ve alanlarda antrenman ve video içerikleri sunan girişim iyi yaşa., 755 bin dolar yatırım aldı. iyi yaşa.’nın yatırım turuna Nevzat Aydın, Fırat İşbecer, Angel Effect, hiVC, Loodos Teknoloji A.Ş. ve Partner Tasarım ve Ticaret A.Ş. yanı sıra çok sayıda melek ve bireysel yatırımcı katıldı. iyi yaşa. aldığı yatırımla platformu tamamen kişiselleştirerek yurtdışına açılmayı hedefliyor.
      Elif Boyner, Ceyla Yurtseven ve Kıvanç Ünal tarafından “Her an, her yerde, herkese iyi yaşamı getiren fitness, yoga, farkındalık ve beslenme platformu” sloganıyla hayata geçirilen iyi yaşa., yatırım turunu tamamladı.

     Türkiye’nin en deneyimli eğitmenleri aracılığıyla kullanıcılarına her seviyede yüzlerce fitness, yoga, meditasyon, farkındalık, uyku, beslenme, sıfır atık atölyeleri gibi alanlarda kişiye özel olarak derlenmiş orijinal yaşam içerikleri sunan iyi yaşa.; ilk yatırım turunda 3 milyon dolar değerleme üzerinden 755 bin dolar yatırım aldı.
     Yatırım turunun bir bölümü Startup Borsa üzerinden gerçekleşirken; söz konusu tura Angel Effect, hiVC, Loodos Teknoloji A.Ş., Partner Tasarım ve Ticaret A.Ş gibi kurumsal yatırımcıların yanı sıra melek yatırımcılardan Ali Caner Türkmen, Cem Ortabaş, Civan Sözkesen, Çağrı Emre Korkmaz, Fırat İşbecer ve Nevzat Aydın katıldı.

İYİ YAŞAM İÇİN GEREKLİ TÜM UYGULAMALAR KİŞİSELLEŞECEK
     Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan iyi yaşa.’nın Kurucu Ortağı Elif Boyner şöyle konuştu: “İyi yaşam denince akla gelen ilk platform olma ve global pazarlara açılmayı hedeflediğimiz yolculuğumuzda alanlarında başarılı birçok ismin bize inanmış olmasından dolayı heyecan duyuyoruz. Herkesin iyi yaşam tanımı kendine göre, iyi yaşa. ile kimseye bir doğruyu dayatmadan hayatlarında farkındalık oluşturmayı, kullanıcılara iyi yaşam için gerekli her türlü desteği vermeyi hedefliyoruz. Aldığımız yatırımla uygulamayı ve ekibi büyütürken, platformdaki fonksiyonları geliştirerek tamamen kişiselleştirilmiş bir platforma dönüştürmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda bu yatırımla yurtdışı planlarımız için yapacağımız araştırma ve testlerde önemli bir rol oynayacak.”

     hiVC CEO’su Bora Şahinoğlu ise şunları söyledi: “Erken aşama girişimlerin fikir aşamasından çıkış sürecine destek sunuyor ve heyecanlarını paylaşıyoruz. Hızlı büyüme potansiyeline sahip girişimlere yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda iyi yaşa.’nın bu yolculuğuna destek olmaktan dolayı çok mutluyuz. Girişimcilerle el ele kazanan iş modelleri oluşturmayı, girişimleri yatırım sürecine hazırlamayı ve yatırım sonrası gelişim süreçlerinde de aktif bir şekilde desteklemeyi sürdüreceğiz.”


+ Benzer Haberler
» Haziranda ihracat 23,4 ithalat 31,5 milyar $
» İnoSuit, ihracatta katma değer yaratmaya devam ediyor
» Torba yasa kabul edildi
» Güzelbahçe Yerleşkesi Mimari Proje Yarışması kazananları belirlendi
» Temassız kartlarda şifresiz işlem limiti yükseltildi
» Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü bina inşaatı yaptıracak
» Seferihisar Düzce’de ekinezya fideleri ilk kez toprakla buluşturuldu
» İş dünyasının ara zam görüşü olumlu
» Bodrum S Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ekmek satın alacak
» DTO İzmir’in yeni binasında Kabotaj Bayramı kutlandı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 04.07.2022
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni