• Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv      • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Çeşme sezonu bayramla açıldı

06 Mayıs 2022 Cuma 13:00
12
14
16
18

Çeşme sezonu bayramla açıldı


           HABER MERKEZİ      
     Tatilin vazgeçilmez merkezi Çeşme’de bayramla birlikte sezon da açıldı. Engin Yaşar’ın “Unuique Eğlence Adası”na bu sezon itibariyle taşıdığı Ojo Alaçatı Beach Club, Rakish Alaçatı Restoran, Kloster Night Club ve Sabor Gastro yaz sezonuna hızlı bir giriş yaptı.
     Yaz aylarının adresi Çeşme bu yaza da yeni mekanlar ile iddialı bir giriş yaptı. Engin Yaşar tarafından bu sene “Unuique Eğlence Adası”na bu sezon itibariyle taşınan Ojo Alaçatı Beach Club, Rakish Alaçatı Restoran, Kloster Night Club ve Sabor Gastro bayram itibariyle misafirlerini ağırlamaya başladı.

ÇEŞME’YE YENİ HEYECAN
     Yeni dönemde “Unuique Eğlence Adası” na taşınan Ojo Alaçatı Beach Club adanın tek eğlence adresi olacak. Ayrıca Rakish Alaçatı Restoran, Kloster Night Club ve Sabor Gastro’nun bir arada olması da tatilciler için büyük avantaj sunuyor. Adada yer alan 4 işletme ile tatilciler kesintisiz eğlencenin tadını çıkaracak.  

TÜM OLANAKLARLA TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIN
     Ojo Alaçatı Beach’de giriş alanında yer alan butiklerden alışveriş yapabilir, kuaför veya berberden randevu alarak tatile gelirken yetiştiremediğiniz günlük rutin ve bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Air yoga ve mat yogası derslerine katılabilir, denize karşı masajınızı yaptırabilirsiniz. Su sporlarından, özel beach spor salonuna kadar her türlü detayın düşünüldüğü Ojo Beach’in bu yaz yemekleri Türkiye’nin en iyi 50 kadın şefinden Pınar Tur’un SABOR GASTRO’suna emanet.

SABOR GASTRO İLE DE ALAÇATI’DA GERÇEK GASTRONOMİK DENEYİM
     Ojo Alaçatı’nın içinde bulunan Sabor Restoran, konsept menüleri ve özgün lezzetleriyle Alaçatı’da yeni sezona hazır. Sabor, zamansız lezzet hikayelerini güneş, kumsal ve müzikle buluşturarak benzersiz bir deneyime dönüştürüyor.
     Akdeniz ve Ege yaşam tarzından yola çıkan Sabor, bölgede bulunan lokal ürünleri kullanarak ve bu toprağa özgü yerel değerleri benimseyerek, evrensel tabaklarını misafirlerine sunuyor. Alaçatı’nın yeni gözdesi Sabor, Şef Pınar Tur ve yenilikçi ekibi eşliğinde misafirlerine eşsiz bir gastronomik deneyim vadediyor ve bu benzersiz lezzetlerin yanı sıra birbirinden şaşırtıcı kokteyller ve dinamik müzik deneyimleri de Sabor misafirleriyle buluşuyor.
     Ege’in tüm dokularını bünyesinde barındıran Sabor Restoran, alışılmışın dışında etkinlikler ve sürpriz konuk sanatçılarla misafirlerine rafine bir atmosfer yaratıyor. Sabor Restoran; dinamik menüleri, özgün lezzetleri, yenilikçi etkinlikleriyle 2022 yaz sezonunda tüm misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatmak için sizleri heyecanla bekliyor.

KLOSTER İLE SUMA VE BEATGATE, MÜZİĞİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ İLE BU KEZ ALAÇATI’DA BULUŞUYOR
     2013’ten bu yana, dahil olduğu tüm projelere kendi pırıltısını katarak güzel müzikle gönlümüzce dans edebildiğimiz özgürlük alanları yaratan Suma Beach, dinmeyen enerjisi ve daima yenilikçi tutumuyla ülkemizin eğlence algısını değiştiren Beatgate ekibinin destekleri ve namını İstanbul’dan Alaçatı’ya taşıyarak Çeşme’nin en gözde mekanı haline gelen Engin Yaşar’ın Kloster Alaçatı ev sahipliği ile 2022 yazında misafirlerini ilk kez şehir dışında ağırlıyor.
     Suma, Beatgate ve Kloster aileleri olarak Kloster x Suma Beach çatısı altında yeni enerjilerde buluşacağımız ve Ege’nin eşsiz doğasını, imzamız haline gelen eğlencemiz renklendireceğimiz bir sezon için hazırlıklarımız tamam.


+ Benzer Haberler
» Benzine üst üste iki zam!
» Megavatsaat başına azami fiyat yükseltildi
» Bankacılık Kanunu yürürlüğe girdi
» TMO ihalelerinde fiyat farkı verilebilecek
» Taksimetre tarife yükleme işlemlerine düzenleme
» “Vergi düzenlemesi esnafı rahatlattı”
» Levn Sanat, sanatseverlerle buluşuyor
» KPMG Türkiye, Fintech & Dijital Finans Mükemmeliyet Merkezi ile şirketlere güç katacak
» Mobilya ihracatı son 5 yılda yüzde 106 arttı
» Vak’a sayısı tekrar 1.000’in altına indi


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 28.05.2022
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni