• Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv      • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Dijital ürün kütüphanesi BIMMade’e 8 milyon TL değerleme üzerinden yatırım

14 Ocak 2022 Cuma 09:00
12
14
16
18

Dijital ürün kütüphanesi BIMMade’e 8 milyon TL değerleme üzerinden yatırım


           HABER MERKEZİ      
     Kolay tasarım için akıllı ürünler sunan BIMMade Dijital Ürün Kütüphanesi, Keiretsu Forum Türkiye melek yatırımcıları tarafından 8 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı.
     Yapı Endüstrisi için üretilmiş ürünlerin, akıllı ve yüksek kalitede BIM akıllı nesne modelini oluşturmak amacıyla 3B modelleme hizmeti ve dönüşümü sağlayarak, üreticilerin dijital stratejisini belirleyen BIMMade, Keiretsu Forum Türkiye melek yatırımcıları tarafından 8 milyon TL değerleme üzerinden yatırım aldı.
     Aktif faaliyetlerine 2021 yılında başladıklarını belirten BIMMade Kurucusu ve Genel Müdürü Serdar Birden, “BIMMade, Kolay Tasarım için Akıllı Ürünler sunan Dijital Ürün Kütüphanesidir. Endüstri profesyonellerine üretken olmalarını sağlamak için dijital ürün bilgileri ve tasarım alternatifi sağlarken, üreticilere ise sektör ihtiyaçlarını anlama ve analiz etme fırsatı sağlıyoruz. Öte yandan yapı endüstrisi için üretilen ürünlerin 3 Boyutlu dijital ikizleri olan BIM akıllı objelerini dünya standartlarında oluşturup, bulut platformda barındırıp, mimarların, mühendislerin projelerinde kullanabilmeleri için ücretsiz ve sınırsız erişime açıyoruz” dedi.

     Üreticilerin, proje aşamasında tercih edilmelerini sağladıklarının da altını çizen Birden, “Özel kontrol paneli ile indirme verisi ve pazar analizi imkânı da sunuyoruz.  Çözümlerimiz arasında, BIM Kütüphanesi Oluşturma Çözümleri, BIM ile Entegre Proje Tasarım Ve Modelleme Çözümleri, Dijital Proje Yönetim Çözümleri, Nokta Buluttan Cad/Bım Dönüşümü ve Yazılım Entegrasyonu bulunuyor. Gelirimizi ise üretici firmaların dijital dönüşümünün yapılması ve bulut platform yıllık lisans ücretlendirmesi ile sağlıyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi.
     Birden ayrıca; Keiretsu Forum Türkiye melek yatırımcıları tarafından 8 milyon TL değerleme üzerinden aldıkları yatırımla, hedeflerinin yerel olarak sektörü domine edip ikinci yılın sonunda yurt dışına açılmak olduğunu ifade etti.
 
     Keiretsu Forum Türkiye: Keiretsu Forum, 4 kıtada 53 şubesi ve 3.500’ün üzerinde lisanslı melek yatırımcı üyesi ile dünyanın en büyük melek yatırımcı ağıdır. Teknoloji, tüketim malları, internet, sağlık, enerji, gayrimenkul vb. yüksek büyüme gösteren çeşitli sektörlerdeki 1500’ü aşkın girişimci şirkete, $950 milyon üzerinde melek yatırım gerçekleştirilmesine aracılık etmiştir. Türkiye’de 100’den fazla melek yatırımcısı ve 73 girişime 110 milyon TL’den fazla gerçekleştirdiği yatırım ile Türkiye’nin en büyük ve en güçlü melek yatırımcı ağı olmayı başarmıştır. Keiretsu Forum, iş dünyasının önde gelen isimlerinden, özel sermaye yatırımcılarından, risk sermayedarlarından ve kolektif/kurumsal yatırımcılardan oluşan dünyanın lider yatırımcı topluluğudur. Keiretsu Forum kaliteli bir girişim yaratmak için gerekli olan sermaye, yetenek, teknoloji ve kaynaklara erişimi kolaylaştırmak için girişim sermayedarları, üniversiteler ve diğer partner kuruluşlar ile iş birliği içerisinde çalışır.


+ Benzer Haberler
» Dünya Ege’nin balığını sevdi
» 10 yıl vadeli tahvil ihracında faiz düştü
» KKM’nin maliyeti 60,6 milyar TL
» Tasarruf sahiplerinin üçte biri KKM’yi tercih ediyor
» Tarım-ÜFE yıllık %157,89 arttı
» İzmir’in UNESCO’ya adaylık dosyası teslim edildi
» “Kemeraltı’nda otel sayısını artırmalıyız”
» SGK İzmir, günde 570 talebe cevap veriyor
» Hackerler de modayı takip ediyor
» Akıllı telefonlar hackerler için kazanç kapısı


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 16.08.2022
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni