• Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv      • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Kolektif House teknolojiyi “işin merkezine” alıyor

10 Mayıs 2022 Salı 10:00
12
14
16
18

Kolektif House
teknolojiyi “işin merkezine” alıyor


           HABER MERKEZİ      
     Her ihtiyaca uygun esnek çalışma çözümleri sunan ve geniş lokasyon ağıyla sektör lideri olan Kolektif House, iş hayatının geleceğini teknolojiyle tasarlamaya devam ediyor. Yazılım ve dijital dönüşüm şirketi Thinkerfox ve UX tasarım stüdyosu Spectailor’u bünyesine katan Kolektif House, sunduğu hizmetleri A’dan Z’ye dijitalleştiriyor.
     Geliştirdiği inovatif çözümlerle çalışma hayatını şekillendiren ve yaygın lokasyon ağıyla pazar lideri konumunda bulunan Kolektif House, teknolojiye yaptığı yatırımlarla sektöre yeni bir soluk getirerek fark yaratıyor. Kısa süre önce yazılım ve dijital dönüşüm şirketi Thinkerfox ve UX tasarım stüdyosu Spectailor’u bünyesine katan Kolektif House, artık yazılım üretiyor ve data odaklı çözümler sunuyor. Kolektif House böylece kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

“İŞİN GELECEĞİNİ TASARLAYAN TEKNOLOJİLER ÜRETİYORUZ”
     Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Kolektif House Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet Onur, bu yeni yatırımla birlikte Kolektif House’un sadece ofis çözüm ortağı olmaktan çıkıp, çalışmanın her alanında var olma hedefi doğrultusunda teknoloji üreten bir şirket olarak konumlanacağını vurguladı. Alanında uzman yazılım, data ve deneyim tasarımı uzmanlarını da ekibe eklediklerini belirten Ahmet Onur, kullanıcıları merkeze alarak dijital servis ağını genişleteceklerini, bu kapsamda iş kuran ve işini büyütmek isteyenlerin önünü açacak teknolojiler geliştireceklerini söyledi.

EŞSİZ BİR OFİS DENEYİMİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
     Ofis deneyimini uçtan uca dijitalleştirmek ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için ilk adım olarak operasyon sistemlerini üye platformlarını yeniden yazdıklarını ifade eden Ahmet Onur, şöyle konuştu: “Bunun yanı sıra web sitemizi güncelledik ve otonom, baştan sona dijital bir deneyim sunan e-ticaret altyapısı oluşturduk. Esnek çalışma çözümlerimiz artık herhangi bir e-ticaret platformunda olduğu gibi online olarak satın alınabilecek. Buna ek olarak online satın alım yapan kullanıcılar üyeliklerini de online olarak yönetebilecek ve ek günlük girişler ya da toplantı odası kullanımı satın alabilecek. Kısa bir süre sonra kullanıcılarımıza teknoloji altyapısıyla dünyada örneği olmayan bir ofis deneyimi de sunmaya başlayacağız. “Kullandığın kadar öde” sistemi üzerine inşa ettiğimiz yeni modelde kullanıcılar ihtiyacı olan her şeyi mobil telefonlarındaki uygulama sayesinde yönetebilecek. Kısacası, merkeze teknolojiyi aldığımız inovatif çözümlerimizle iş hayatının geleceğini tasarlamaya devam edeceğiz.”

“SEKTÖR LİDERİ OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”
     Öte yandan araştırma şirketi CBRE’nin kısa süre önce açıkladığı “Türkiye’de Hazır Ofis Sektörü” raporuna göre Kolektif House’un kiralanabilir alan büyüklüğü açısından sektör lideri olduğuna vurgu yapan Ahmet Onur, “Bugün geldiğimiz noktada Türkiye’deki hazır ofislerin yüzde 17’sine, İstanbul’daki hazır ofislerin ise yüzde 20’sine sahibiz. Kısa süre içinde Pazar payımızı yüzde 30’a taşımayı hedefliyoruz” dedi.


+ Benzer Haberler
» Benzine üst üste iki zam!
» Megavatsaat başına azami fiyat yükseltildi
» Bankacılık Kanunu yürürlüğe girdi
» TMO ihalelerinde fiyat farkı verilebilecek
» Taksimetre tarife yükleme işlemlerine düzenleme
» “Vergi düzenlemesi esnafı rahatlattı”
» Levn Sanat, sanatseverlerle buluşuyor
» KPMG Türkiye, Fintech & Dijital Finans Mükemmeliyet Merkezi ile şirketlere güç katacak
» Mobilya ihracatı son 5 yılda yüzde 106 arttı
» Vak’a sayısı tekrar 1.000’in altına indi


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 28.05.2022
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni