• Künye  • Kurumsal  • Reklam  • Üyelik  • Arşiv      • Site Haritası  RSS 
YAZARLAR  |  GÜNCEL  |  GÖRÜNTÜLÜ  |  ÖZEL  |  SOHBETLER  |  FİNANS  |  İHALELER  |  BORSALAR  |  RESMİ GAZETE

Türkiye’nin en beğenilen 50 CHRO’sundan biri oldu

22 Ocak 2022 Cumartesi 12:00
12
14
16
18

Türkiye’nin en beğenilen
50 CHRO’sundan biri oldu

           HABER MERKEZİ      
     Türkiye’nin köklü kuruluşlarından İnci Holding’in İnsan Kaynakları Direktörü Elif İçören KREA M.I.C.E. tarafından yapılan “Türkiye’nin En Beğenilen 50 CHRO” listesinde yer alarak Altın Lider Ödülü’nün sahibi oldu
     Ağırlıklı olarak otomotiv tedarik sektörü olmak üzere hizmet, teknoloji ve sosyal sorumluluk alanlarında faaliyet gösteren İnci Holding, “Herkesin çalışmak istediği bir kurum olmak” vizyonu çerçevesinde insan kaynakları yönetiminde uyguladığı stratejiler ve yürüttüğü uygulamalar ile çalışanlarının kendilerini mutlu hissettiği ve parçası olmaktan gurur duydukları bir iş ortamı sunmak için çalışıyor. İnci Holding İnsan Kaynakları Direktörü Elif İçören, fark yaratan çevik ve esnek insan kaynakları yaklaşımı ve başarılı çalışmaları ile Altın Lider Ödülleri platformu üzerinden 35 binin üzerinde kullanılan oy sonucunda “Türkiye’nin En Beğenilen 50 CHRO’su” listesine girdi ve Shangri-La Bosphorus İstanbul’da gerçekleşen gala gecesinde ödül aldı.

     Tüm insan kaynakları süreç ve uygulamalarında “fırsat eşitliğine önem vererek, farklılıklara ve etik değerlere saygılı olmak” prensibi ile çalışan İnci Holding çeşitliliği bir zenginlik olarak görüyor. Genç yetenekleri kazanmak ve geliştirmek amacıyla ‘Genç İnciler’ programını, çalışanlarının kişisel ve profesyonel gelişimleri için farklı eğitim programları ve yöneticilerinin gelişimine destek olmak için liderlik programları yürütüyor.
     Türkiye’nin En Beğenilen 50 CHRO’sundan biri olmanın verdiği mutluluk ve gururu dile getiren İnci Holding İnsan Kaynakları Direktörü Elif İçören, çalışanların güven içinde kendini sürekli geliştirmesine olanak sağlayan, yaptığı işe değer katabildiği verimli bir çalışma ortamı sunduklarını belirtti. İçören sözlerine şöyle devam etti: “Rekabette bizi öne geçirecek en önemli unsurun yetkin insan kaynağımız olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden, bizim insan kaynakları stratejimiz tamamen deneyim odaklıdır.

     Deneyim odaklı tasarımlarla mevcut ve potansiyel çalışanlarımızın kendi en iyi hallerine ulaşmalarına destek oluyoruz ve İnsan Kaynakları sistemlerimizi sürekli geliştirmeye ve iyileştirmeye özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızın profesyonel ve kişisel gelişimlerini destekliyoruz.
     İş ve özel yaşam dengesini sağlamak amacıyla faaliyetler yürütüyoruz. Farkındalık çalışmalarımızla çeşitlilik ve kapsayıcılık kültürümüz kapsamında toplumsal cinsiyet eşitliğini destekliyoruz. Kadının Güçlenmesi Prensipleri (WEPs) imzacısıyız. Grup şirketlerimizde, çeşitli pozisyonlarda kadın çalışanlarımızın örneklerini artırıp eşit işe eşit ücreti destekleyen bir İnsan Kaynakları yaklaşımı sergiliyoruz. Bu yolculukta, çeviklik ve esneklik bizim için en önemli iki unsur. Başarımızın arkasında bu yaklaşımımızın tüm çalışanlarımız tarafından anlaşılması, benimsenmesi ve uygulanması yatıyor. Ne mutlu bize ki önümüze çıkacak engelleri aşacak donanıma ve insan kaynağına sahibiz.”


+ Benzer Haberler
» Deniz kenarında festival heyecanı 20.000 kişi katılımla gerçekleşti
» 17 ilde 243 arazi özelleştirilecek
» Elektrikte dengeleme güç azami fiyat limiti yükseldi
» Beijing’de sürücüsüz taksiler için ilk ruhsatlar verildi
» Borsa İstanbul’da Gong, Sun Tekstil için çaldı
» 2021’de trafik kazalarında 5 bin 362 kişi hayatını kaybetti
» İzmir, rüzgârın devlerini ağırlayacak
» Darphane mal ve hizmet alımları doğrudan temin edilebilecek
» Letonyalıların Türkiye’de vizesiz kalış süresi 90 güne uzadı
» Makine ihracatı ilk 4 ayda 8,3 milyar dolar


ÇOK OKUNANLAR
bu hafta | bu ay
Foto/Video Galeri
  Ticaret 19.05.2022
Para Piyasaları
Hava Durumu
Takvim
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
     
      Üye Olmak İstiyorum
      Şifremi Unuttum
Bu sitenin tüm hakları saklıdır Ticaret Gazetesi    rt.moc.isetezagteracit @ ofni