Cumartesi, Haziran 22, 2024

Aksa Jeneratör portatif jeneratörleri ile yaz boyunca yanınızda  

Aksa Jeneratör yeni ürünü Aksa AAP 4000i Portatif Jeneratör’ü tanıttı. Yaz tatillerinde portatif jeneratörleri ile tüm koşullarda kesintisiz enerji desteği sunan Aksa, portatif jeneratörleriyle en güç şartlarda kullanıcılarına güven dolu bir kullanım imkânı veriyor.

Türkiye’de portatif jeneratör pazarında önemli bir paya sahip olan Aksa Jeneratör, yaz tatillerinde kullanıcılarına tüm koşullarda kesintisiz enerji desteği sunmaya devam ediyor. Aksa portatif jeneratörleriyle özellikle yaz aylarında tatil bölgelerinde artan nüfus yoğunluğuna bağlı olarak artan elektrik tüketimi ve enerji ihtiyacına çözüm sunuyor. Aksa Jeneratör; bireysel kullanıcıların şebekeye alternatif aradığı, şebekenin olmadığı kamp ve sahil bölgelerine gittiklerinde veya kesintilerde ortaya çıkan kısa süreli elektrik ihtiyaçlarını portatif jeneratörleriyle karşılıyor. Uygun fiyat aralıkları ve her türlü koşula uyum sağlayan farklı modelleri ile Aksa Portatif Jeneratörler, en güç şartlarda kullanıcılarına güven dolu bir kullanım imkânı veriyor.


Kolay taşınabilir

Aksa Portatif Jeneratörler kolay taşınabilir yapıları sayesinde mesafe tanımaksızın her türlü ihtiyaç anında kullanıcıların yanında olacak şekilde tasarlanıyor. Aksa’nın yeni ürünü AAP 4000i portatif jeneratörü, tekerlekli yapısı ve çekme koluyla kolayca taşınabiliyor.

Ayrıca uzaktan çalıştırma özelliğiyle ihtiyaç duydunuz her yerde oturduğunuz yerden çalıştırılabiliyor. AAP 4000i düşük motor sesi seviyesiyle gürültü kirliliğini önlerken, düşük yakıt tüketimiyle tasarruf sağlıyor.Aksa Portatif jeneratörlerde akülü (marşlı) seçeneklerin yanı sıra, tüm modellerde (akü bitme ihtimaline karşı) ipli çalışma standart olarak sunuluyor. Ayrıca jeneratörün ürettiği elektriğin kalitesini (voltaj, frekans, çalışma saati) görebilmeniz için özel tasarlanmış LED ekran pek çok üründe standart olarak bulunuyor. 

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM