Çarşamba, Haziran 19, 2024

Boost The Future 5. dönem kayıtları, 21 Eylül’de sona eriyor

boost the fuure

Endeavor Türkiye ve Akbank işbirliği ile gerçekleştirilen girişim hızlandırma programı Boost The Future’ın 5’inci dönem başvuruları 21 Eylül’de kapanacak. Program, Endeavor’ın deneyimli mentorluk ağı ve Akbank Lab desteği ile büyümek isteyen tüm teknoloji girişimlerini bekliyor

Etkin girişimcileri destekleyen ve 40 ülkede faaliyet gösteren Endeavor Derneği, Türkiye’de 2007 yılından bu yana Yönetim Kurulu Üyeleri ve mentörlerinin desteğiyle büyüme aşamasındaki ScaleUp şirketleri tespit ederek büyümelerine destek olmaya devam ediyor. 

Girişim hızlandırma programı Boost The Future’ın düzenlediği eğitim programı kapsamında  5’inci dönem başvuruları kayıt dönemi başvuruları başladı .Tamamen ücretsiz olan Boost The Future programına katılan girişim kurucuları, özel olarak tasarlanmış eğitim ve atölyelere katılma, Endeavor’ın deneyimli mentorlarından destek alma ve yatırımcılarla tanışma şansını yakalıyorlar. Girişimciler, Endeavor’ın Girişimci Seçim ve Destek ekibi tarafından yakın takibe alınarak Endeavor Yerel Seçim Panelleri’ne katılım önceliğine sahip oluyor ve Akbank LAB ile yakından çalışma fırsatını yakalıyorlar.


Son başvuru tarihi 21 Eylül

www.boostthefuture.org.tr web sitesi üzerinden yapılacak başvurularda; teknoloji odaklı girişimcilerin, şirketlerinin kurulmuş veya erken aşama ürünün pazara sunulmuş olması, ilk satışın yapılmış olması ve şirketin kurucu ortaklar dışında en az bir çalışana sahip olması kriterleri aranıyor. Programa son başvuru tarihi 21 Eylül.


Program 3 ay boyunca devam edecek

Girişimciler program boyunca hem güncel hem de döneme göre değişen ihtiyaç alanlarına göre fonksiyonel online eğitimlere ve atölyelere katılacak. Bu eğitim ve atölyelerde; girişimci metrikleri, strateji, hukuk, satış ve pazarlama, insan kaynakları, liderlik gibi önemli konular ele alınacak.

Programa dahil olan girişimler aynı zamanda seçkin bir girişim grubuna katılma şansını da yakalayacaklar. Böylece benzer zorluklarla karşılaşan girişimcilerle bir araya gelerek Endeavor çatısı altında bir paylaşım ve öğrenim ortamına girecekler. Toplam 3 ay sürecek program girişimcileri yatırımcılarla buluşturacak Demo Day Etkinliği ile son buluyor. Türkiye girişim ekosisteminin önemli temsilcilerinin davet edileceği Demo Day’de girişimciler, kendilerini tanıtma ve yatırım bulma yolunda önemli birer fırsat yakalayacaklar. Detaylar için www.boostthefuture.org.tr sitesini ziyaret ediniz.

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM