Pazartesi, Aralık 11, 2023

Doğru kombi bakımı faturada % 20 tasarruf ettiriyor

Mr Usta, donanımlı kombi ve petek bakımı hizmetiyle müşterilerine yüzde 20’ye varan arasında tasarruf imkanı tanıyor


Yaklaşan kış aylarında kombilerin sağlıklı ve verimli bir şekilde çalışması için periyodik bakımlarının yapılması, hem enerji tasarrufu sağlamak hem de güvenliği sağlamak adına kritik bir öneme taşıyor. Düzenli olarak yapılan kombi ve petek temizliği, aynı zamanda cihazın kullanım ömrünü de uzatıyor. Düzenli bakım, aynı zamanda kombi ve doğalgaz giderlerinde ortalama yüzde 20 tasarruf etmeyi mümkün hale getiriyor. Elektronik tamirinden usta taşımacılığına kadar geniş bir yelpazede hizmet veren Mr Usta da müşterilerine tek tıkla en uygun ve donanımlı kombi hizmetleri sunarak faturada tasarruf etmelerine olanak sağlıyor.   

“Ekim-kasım aylarında kombi bakımı yaptırmak büyük fayda sağlıyor”

Kış aylarının yaklaşmasıyla, son dönemde kombi ve petek bakımı konusunda çok fazla rezervasyon almaya başladıklarını söyleyen Mr Usta CEO’su Yunus Emre Kalkan “Kombiler dört mevsim kullanılan ısı teknolojisi olsa da hepimiz en çok kış aylarında ihtiyaç duyuyoruz. Kış aylarının sorunsuz bir şekilde atlatılması için özellikle ekim-kasım aylarında kombi bakımı ve petek temizliğinin yapılması büyük fayda sağlıyor. Bakımı ve temizliği yapılmayan kombiler ise yüksek doğal gaz faturalarına neden olurken aynı zamanda can ve mal tehdidine de yol açabiliyor”dedi.

“Düzenli kombi bakımı cihazın kullanım ömrünü uzatıyor”

Kış dönemine girerken yapılan kombi bakımının önemi konusunda konuşan Kalkan,  “Düzenli olarak yapılan kombi ve petek temizliği, cihazın kullanım ömrünü uzatırken, aynı zamanda verimli çalışmasını sağlayarak doğalgaz kullanımı azaltıyor. Tüm bu avantajlar göz önüne alındığında, düzenli periyodik bakımlarla enerji giderlerinde yüzde 20’ye varan tasarruf mümkün hale geliyor. Biz de müşteri güvenliği ve memnuniyetini önceliğine alan Mr Usta olarak, her alanda olduğu gibi kombi bakımı konusunda da uzman yetkinliğine sahip ustalarımızla kullanıcılarımıza tasarruf imkanı tanıyoruz. Bakım sonrasında dikkat edilmesi gerekenler durumlarla ilgili müşterilerimizi bilgilendirerek, yaşayabilecekleri sorunları en aza indirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda tüm kullanıcılara; konfor, güvenlik ve tasarruf için kombi bakımı ve petek temizliğini zamanında yaptırmaları önerisinde bulunuyoruz” diye konuştu. 

İLGİLİ HABERLER

GÜNDEM